FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Mon Nov 23, 2020. 6:45 pm

Nije on prodao Sadika, vec oni koji su klub i doveli do stanja u kom se nalazi. Ostali stranci su i dalje tu

Uroševic je očajno igrao pre dolaska Obradovica
non mollare mai

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Mon Nov 23, 2020. 8:22 pm

Ja kao prvo mislim da za stanje u koje nam se nalaze FK i KK najveci krivci su ljudi koji su na celu kluba.

Nije Stanojevic licno prodao Sadika,ali ga je javno kritikovao posle nekih utakmica,u nekoj utakmici ga i ostavio na klupi i sigurno bi ga i ranije prodali da se Savo nije zalagao da ostane sto duze,sto Stanojevic ocigledno nije uradio.

Za jedno si u pravu,na kraju sezone cemo oceniti na sta ovo lici,a trenutno izgledamo kao Radnicki iz Nisa koji se malo otvorio pa kupio igrace koji su nekada bili na ceni.

Jeste rezultat najbitniji,ali je problem sto sadasnji rezultati zavaravaju,mi smo poslednja dva kola iscupali pobede.

Bolkonski
Posts: 342
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:09 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Bolkonski » Mon Nov 23, 2020. 8:27 pm

Houdini wrote:
Mon Nov 23, 2020. 2:22 pm
ono u cemu Stanojevic sije sve trenere u poslednjih 20 godina u Partizanu je PR.. Savo sa boljim rezultatima bio teran iz kluba, Djukic sa jos boljim jos gore prosao.. Stanojevic dobije Spartak tako sto celavi odbrani penal u 90-om, dobije kuci Proleter tako sto minut pre toga gosti pogode precku.. odma idu hvalospevi o najboljem treneru ikada u Partizanu..

pa da se pridruzim:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ede/371484

ako se dobije Metalac u kupu slucajno, ocekujem opstu 'milojevicizaciju" medijskog prostora..
Samo da pitam kako se to može govoriti o rezultatima Stanojevića, Miloševića i Djukića kad Stanojević nije prošao jedne jedine pripreme sa klubom ?
Takodje, Milošević ne da nije bio treran, nego se stvorila teorija da nas vodi Zoze Murinjo, a covek nije uradio nista osim onog kupa, a i to je uspeo da izgubi od Lalatovića.

Pogotovo je zanimljiv taj mit o zlom Stanojevicu koji mrzi strance i dovlaci domaci otpad.
Prodat je Sadik koji bi svakako bio prodat i koji je u debelom padu i pre dolaska Stanojevica.
Nathko, Asano i Suma su tu, a dosli su i Holender i Bajbek.
Uz to, Nathko od one prve polusezone igra sramotno i poluamaterski.
Od domacih dovedeni Svetozar, Miljkon, Gari i Jojic.
Pre dolaska zloglasnog Stanoja, dovodjene vedete poput pijanog Rajka, Vitasa, Markeca, Gigatrona, Bokija Matica, Perise, Vujace i mitskog bica Lalatovica.
Na sve to, Miljkon, Svetozar i Gari su, za Miletu, Vitasa i Rajka, Dani Alves, Serhio Ramos i Marselo.
Ali, zli Stanoje sklanja strance i dovlaci domace nesrece ...

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Tajler Darden » Tue Nov 24, 2020. 12:47 am

Houdini wrote:
Mon Nov 23, 2020. 2:22 pm
ono u cemu Stanojevic sije sve trenere u poslednjih 20 godina u Partizanu je PR.. Savo sa boljim rezultatima bio teran iz kluba, Djukic sa jos boljim jos gore prosao.. Stanojevic dobije Spartak tako sto celavi odbrani penal u 90-om, dobije kuci Proleter tako sto minut pre toga gosti pogode precku.. odma idu hvalospevi o najboljem treneru ikada u Partizanu..

pa da se pridruzim:
https://www.mozzartsport.com/fudbal/ves ... ede/371484

ako se dobije Metalac u kupu slucajno, ocekujem opstu 'milojevicizaciju" medijskog prostora..
Pa nije to slučajno... Slušaj samo prenose na Areni, pa tekstove Joksića, Žurnala, hvali ga Ljupko Petrović...

Prosto je.

Noga u dupe što pre.

Nije problem što je neznalica, ni prva ni poslednja... Čovek je štetočina.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Houdini » Tue Nov 24, 2020. 6:31 am

Bolkonski wrote:
Mon Nov 23, 2020. 8:27 pm
Samo da pitam kako se to može govoriti o rezultatima Stanojevića, Miloševića i Djukića kad Stanojević nije prošao jedne jedine pripreme sa klubom ?
Takodje, Milošević ne da nije bio treran, nego se stvorila teorija da nas vodi Zoze Murinjo, a covek nije uradio nista osim onog kupa, a i to je uspeo da izgubi od Lalatovića.
Savo je dosao u razvljen klub i za dva meseca uzeo kup tako sto je dobio Zvezdu.. ali eto neka bude prva godina da se u vodu baca, pa cemo ga ocenjivati sledece, a najvise za dve do tri godine..

medjutim ja sam pricao o drugom, Savo je dobio poneki pozizivan tekst i to secam se nakon Mancestera, mozda jos neki put.. Djukic je prezimio u Evropi i ne secam se da je ikada dobijao neke dobre medijske kritike.. sa druge strane o Stanojevicu idu pamfleti kada pobedi Spartak na strani, Proleter kuci.. a kad izgubi to je krivica nekog drugog..

u danasnjem sportu PR je veliki deo "znanja", a Stanojevicev PR sije za klasu sve ostale trenere..

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Viduka » Tue Nov 24, 2020. 11:37 am

Sto je bitno koje kome portparol? Mi treba da se fokusiramo na teren i rezultate. Savo je dobio otkaz zbog izostanka rezultata i drasticnog pada u igri. Nema tu filozofiranja. Takodje, ja sam licno ocekivao mnogo vise od Stanojevica. Nisam zadovoljan onim sto vidim. Ocekivao sam napredak u igri, koji donekle postoji, ali ni blizu nivou koji bi trebalo da zadovolji navijace/simpatizere Partizana. Sa druge strane, kao i kod Sava, Stanojevic mora da dobije prostora bar jedne pripreme, kako bi ocena njegovog rada bila iole merodavna.

Bolkonski
Posts: 342
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:09 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Bolkonski » Wed Nov 25, 2020. 4:53 pm

Tačno se vidi da Stanojević gura Asana pod injekcijama.
Hoće da mu obori cenu, da ga otera i dovede Daču Pantića.

VojvodaĐokić
Posts: 18
Joined: Tue Aug 04, 2020. 7:35 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by VojvodaĐokić » Wed Nov 25, 2020. 10:38 pm

Stanojevic saboter klasican... Dosao po zadatku, inace doticni je kum Damjanca a Damjanca glavni agent Falija itd... Zapitajte se zasto je iz PAOK-a otjeran nakon mjesec dana... Pogledajte samo sta je uradio, cim je dosao doveo je 7-8 svojih igraca od cega bar 4 kombine i naravno unaprijed najavljuje jos toliko jer je siguran da ce ostati bez obzira na rezultate a ko mu drzi ledja vise je nego jasno, SNS... Hvalio se po gradu da preuzima PFK 2 mjeseca prije Savine smjene... Pitajte Stanoja i u kakvim je odnosima sa Terzicem?!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Tajler Darden » Wed Nov 25, 2020. 11:20 pm

Bolkonski wrote:
Wed Nov 25, 2020. 4:53 pm
Tačno se vidi da Stanojević gura Asana pod injekcijama.
Hoće da mu obori cenu, da ga otera i dovede Daču Pantića.
Loša ironija.

U stvarnosti ga je prozivao na konferenciji pre mesec dana.

@Vojvoda, u poslednjem klubu u Kini uspeo je da izgubi 13 od valjda 20 mečeva.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

VojvodaĐokić
Posts: 18
Joined: Tue Aug 04, 2020. 7:35 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by VojvodaĐokić » Wed Nov 25, 2020. 11:43 pm

@Tajler Ser Šamrok je provaljen odavno, toga je i on svjestan, ostalo mu je da odradjuje po nalozima poslove kao ovaj npr u PFK a kao nagrada ce vjerovatno doci poziv za neku od selekcija u FSS i poslije toga moze da otvori restoran ili kafic posto nece moci preuzeti nikoga, iako ga Damjanac, Falji a i drugar Terza guraju... No za ovu izdaju ce lijepa lova da mu kapne pa se ne brinemo za njega.

medjutim
Posts: 147
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 am
Contact:

Re: FK Partizan 2020/21

Post by medjutim » Thu Nov 26, 2020. 9:18 pm

Kad bi samo malo više gledali fudbal a malo manje verovali da je svaka insajderska ka Njegoševa..

VojvodaĐokić
Posts: 18
Joined: Tue Aug 04, 2020. 7:35 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by VojvodaĐokić » Thu Nov 26, 2020. 11:55 pm

@medjutim Gledamo i fudbal pa smo vidjeli bunker u derbiju, zatvaranje sa 3 beka i 3 stopera protiv Spartaka, igru bez spica, katastrofu protiv Radnickog, mucenja protiv fenjerasa, kiks protiv Metalca sa igracem vise, forsiranje nespremnog Jojica i Obradovica... Ne znam samo da li je insajderska prica to da je Damjanac kum Stanojev i da je Stanoje u odlicnim odnosima sa Terzicem. To su cinjenica.

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Sun Nov 29, 2020. 4:47 pm

Holender se ne racuna kao stranac?

User avatar
Grande Alessandro
Posts: 20
Joined: Mon Nov 11, 2019. 10:37 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Grande Alessandro » Sun Nov 29, 2020. 10:40 pm

Ne...

Čovek je, ja mislim, rođen u Kargujevcu.

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Dragan Mance » Sat Dec 05, 2020. 3:20 pm

Očekivao sam usled problema sa ofanzivcima Sumu na terenu. Drugačije od mene razmišlja Stanoje te odličnog Gvinejca čuva za ne daj Bože.

U srce odbrane vraća se Kamerunac Banjak.

Dozvolili smo sebi luxuz da srpski derbi igramo bez klasičnog C - fora zahvaljujući ažurnoj upravi.

Post Reply