Prelazni rok - leto, zima

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Batica ubica » Wed Aug 07, 2019. 1:24 am

Lo Selso, Dibala, Kutinjo... I na kraju ostaće Eriksen u Totenhemu :D
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Tajler Darden » Wed Aug 07, 2019. 1:14 pm

Kakva dva poteza je napravio Sao Paulo.

Huanfran.



A zatim i Dani Alves. Za mene, onako laički, najbolji bek kojeg sam imao prilike da gledam.

Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Dragan Mance » Wed Aug 07, 2019. 9:13 pm

Lukaku i Inter nikada bliža priča.
Uniteda odjavio i David Neres koji danas obelodanio produžetak saradnje sa Ajaxom.

User avatar
Sezione
Posts: 546
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:06 am

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Sezione » Wed Aug 07, 2019. 9:16 pm

On svakako ima mesta u Ajaksu ali bez dvojca koji je otisao pitanje je dokle mogu u Ls ako uopste udju u istu... mada mislim da ce Promes izdominirati ove sezone, covek je klasican predator spic

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Dragan Mance » Wed Aug 07, 2019. 9:46 pm

Opet Ten Hag ima na raspolaganju odličan sastav. Naravno da su hendikepirani odlaskom De Lihta i De Jonga, koji su bili nositelji igre na svojim pozicijama, ali opet gro ekipe sačuvan. Vrlo bitno da do kraja zadrže De Beka koji je motor Ajaxa i momak oko koga se drže ključevi uspeha. Prava stvar za Kopljanike što su ostavili Zijeha i Neresa.
Slazem se za Promesa. Očekujem njegove najbolje partije ko iz vremena u Moskvi kada je briljirao u dresu Spartaka i kada je najviše zahvaljujući njemu klub iz ruske prestonice stigao pre Zenita do trona.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Tajler Darden » Thu Aug 08, 2019. 2:36 am



Lukaku je stigao u Milano.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Batica ubica » Thu Aug 08, 2019. 12:31 pm

Tajler Darden wrote:
Thu Aug 08, 2019. 2:36 am



Lukaku je stigao u Milano.
Nisu se baš usrećili, jako precenjen igrač.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Tommen » Thu Aug 08, 2019. 1:19 pm

Srecan odlazak Lukakua svima koji slave.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Viduka » Thu Aug 08, 2019. 2:11 pm

Moguc povratak Andy Carroll-a u NUFC.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Monogamija » Thu Aug 08, 2019. 2:31 pm

Iz jednog kraja Londona u drugi preseliće se 19-godišnji Rajan Sesenjoj, pa će umesto u Čempionšipu nastaviti da igra u Premijer ligi.

Vicešampion Evrope, Totenhem, kupio je jednog od najboljih igrača gradskog rivala Fulama za 27.000.000 evra, pišu engleski mediji.

U sklopu tog transfera, među "jarčeve" će preći vezista Džoš Onoma, a računajući i potencijalne bonuse, ukupna zarada Fulama mogla bi da bude 32.500.000 milona evra.
Sa MONDO - a.

@Viduka, na svu sreću brzo ćemo saznati - 18h the end.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Dragan Mance » Thu Aug 08, 2019. 3:56 pm

Meni ne ide u glavu šta se dogodilo sa Juventusovom transfer politikom. Decenijama su mogli držati časove kako se uspešno posluje i štancuju vrhunska pojačanja. Znamo kako je transfer guru Mođi radio posao. Danas oni daju Kansela za zaboravljenog Danila. Rešavaju se Kejna koji je bio zalog za narednu deceniju. Dibala i Mandža na izlaznim vratima... Mene stvarno začuđuje poslovnost Stare dame i odluke koje im se vrlo lako mogu obiti o glavu i vratiti se ko bumerang.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Viduka » Thu Aug 08, 2019. 6:17 pm

Carroll agreed a one-year deal to return to his hometown club
https://www.thenorthernecho.co.uk/sport ... le-united/

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Monogamija » Thu Aug 08, 2019. 6:34 pm

Dragan Mance wrote:
Thu Aug 08, 2019. 3:56 pm
Meni ne ide u glavu šta se dogodilo sa Juventusovom transfer politikom. Decenijama su mogli držati časove kako se uspešno posluje i štancuju vrhunska pojačanja. Znamo kako je transfer guru Mođi radio posao. Danas oni daju Kansela za zaboravljenog Danila. Rešavaju se Kejna koji je bio zalog za narednu deceniju. Dibala i Mandža na izlaznim vratima... Mene stvarno začuđuje poslovnost Stare dame i odluke koje im se vrlo lako mogu obiti o glavu i vratiti se ko bumerang.
Čim su oni doveli Ronalda politika je morala da se promeni. Kad imaš takav ego u ekipi onda sve prilagođavaš njemu. Ne kažem da je to loše, ali za konstantno osvajanje Kalča igrači koje si naveo su i više nego dovoljni, a takođe su i bili u situaciji da se bore za LŠ.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Viduka » Thu Aug 08, 2019. 6:59 pm

Dragan Mance wrote:
Thu Aug 08, 2019. 3:56 pm
Meni ne ide u glavu šta se dogodilo sa Juventusovom transfer politikom. Decenijama su mogli držati časove kako se uspešno posluje i štancuju vrhunska pojačanja. Znamo kako je transfer guru Mođi radio posao. Danas oni daju Kansela za zaboravljenog Danila. Rešavaju se Kejna koji je bio zalog za narednu deceniju. Dibala i Mandža na izlaznim vratima... Mene stvarno začuđuje poslovnost Stare dame i odluke koje im se vrlo lako mogu obiti o glavu i vratiti se ko bumerang.
Stavar je jednostavna. Juventus hoce "Usatog". Sve je podredjeno osvajanju LS i dovodjenje Ronalda je direktan pokazatelj toga. U Italiji nemaju pravog rivala i mogli bi skoro sa B timom da igraju Seriu A i da je osvoje. Sa druge strane, moraju da postuju FFP(uzeti sa velikom dozom sumnje), a osim Kejna, vecina pobrojanih igraca ili nije ni senka onoga sto je bila ili zeli transfer. Nije da bas puno gube odlaskom Mandzukica od 33 godine i Dibale koji skoro da ni ne igra.

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: Prelazni rok - leto, zima

Post by Dragan Mance » Thu Aug 08, 2019. 7:39 pm

Viduka wrote:
Thu Aug 08, 2019. 6:59 pm
Dragan Mance wrote:
Thu Aug 08, 2019. 3:56 pm
Meni ne ide u glavu šta se dogodilo sa Juventusovom transfer politikom. Decenijama su mogli držati časove kako se uspešno posluje i štancuju vrhunska pojačanja. Znamo kako je transfer guru Mođi radio posao. Danas oni daju Kansela za zaboravljenog Danila. Rešavaju se Kejna koji je bio zalog za narednu deceniju. Dibala i Mandža na izlaznim vratima... Mene stvarno začuđuje poslovnost Stare dame i odluke koje im se vrlo lako mogu obiti o glavu i vratiti se ko bumerang.
Stavar je jednostavna. Juventus hoce "Usatog". Sve je podredjeno osvajanju LS i dovodjenje Ronalda je direktan pokazatelj toga. U Italiji nemaju pravog rivala i mogli bi skoro sa B timom da igraju Seriu A i da je osvoje. Sa druge strane, moraju da postuju FFP(uzeti sa velikom dozom sumnje), a osim Kejna, vecina pobrojanih igraca ili nije ni senka onoga sto je bila ili zeli transfer. Nije da bas puno gube odlaskom Mandzukica od 33 godine i Dibale koji skoro da ni ne igra.
Samo da ne prođu ko PSG. Svake godine ulaganja sve enormnija a "ušati" miljama udaljen.

Post Reply