EFL Championship

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Sat Jan 25, 2020. 8:50 am


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Sat Jan 25, 2020. 12:45 pm

Posle Povede, prica se da je Leeds United zainteresovan za igraca Monaka, Jean-Kevin Augustina.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Mon Jan 27, 2020. 4:16 pm

Viduka wrote:
Sat Jan 25, 2020. 12:45 pm
Posle Povede, prica se da je Leeds United zainteresovan za igraca Monaka, Jean-Kevin Augustina.
Potvrdjeno
https://www.leedsunited.com/news/team-n ... ustin-deal

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Sat Feb 08, 2020. 7:49 pm

Mitar nastavlja da reseta,postigao je gol za pobedu Fulhama, koji ce kako sada stoje stvari da se izjednaci na deobi 2 mesta sa Leeds Unitedom, a pre samo 2-3 kola ekipa sa Fulhamovog podcasta naziva Fulhamish je govorola kako im Mitar mozda i nije bitan za igru. Kako bi mozda bila bolja i tecnija igra bez njega. Trenutno lopatom jedu sva gov*a koja su israli taj dan.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: EFL Championship

Post by Tajler Darden » Wed Feb 12, 2020. 9:18 pm

Gol Mitrovića.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Thu Feb 27, 2020. 9:38 am

I jos jedan gol Mitrovica i to kakav i to kad!!!

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Sat Mar 14, 2020. 9:44 am


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Wed May 13, 2020. 11:11 am

Kako The Athletic pise, danas(13.05.2020.) bi trebalo da bude razjasnjeno u kom pravcu ce se kretati Championship. Konkretno, da li ce biti uopste nastavljen i u kom formatu. Za sad prevladava misljenje da ce Championship, kao i L1 i L2 biti otkazan. Kako sada stvari stoje, velika vecina klubova je za tu opciju ili za scenario da se odigra samo PO za plasman u visi rang. Razloga za takav scenario je mnogo i prevashodno su oni finansijske prirode.
Naravno, tu postoji i opozicija takvom predlogu, pogotovo kod klubova koji su u zoni ispadanja, kako u Championsipu, tako i u PL.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Wed May 13, 2020. 11:51 pm

Najnovije vesti su da ce Championship ipak biti nastavljen. Kako stvari stoje, igraci ce poceti sa treninzima 25 maja, a sezona bi trebalo da se nastavi 12 juna. U narednih par dana, klubovi bi trebalo da dobiju "smernice" koje se ticu distanciranja, testiranja...Iskren da budem, meni ovo deluje malo zbrzano, posto kako i sam Athletic pise, veliki broj stranih igraca jos nije ni pristigao u Englesku, a po propisu ce morati da budu 14 dana u karantinu.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Sat Jun 20, 2020. 3:38 pm

Vratio se Championship! Na prva dva meca, pobede su zabelezili Brentford protiv Fulham-a i Swansea protiv Middlesbrough-a. Oba tima su pobede ostvarili na gostovanju. Trenutno se igra mec izmedju Millwall-a i Derby County-a. Rezultat u 72' je 1-2 za Derby.

Sto se tice ucinka Mitrovica, bio je solidan. Imao je par udaraca na gol, cak i postigao jedan pogodak koji je ponisten zabog opravdanog ofsajda. Gradjenje, kretnja...standardno dobri, cak je par puta lep ostavio loptu saigracima, posle kojih su proizisle polusanse i sanse za Fulham.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: EFL Championship

Post by Tajler Darden » Tue Jul 28, 2020. 1:32 pm

Kakav se potop Brentfordu smeši...

Nakon onakve serije, imali su ne jedan, nego dva meča za Premijer ligu i oba su izgubili.

Sada izgubiše i prvi meč u plejofu i biće im vraški teško... Pad i prezasićenost su očigledni.

Od kada pratim ove niže lige, sličan primer mi je samo Hereford 03/04 kada su Konferenciju porobili i imali 91 bod, međutim Čester imao 92... Naravno, u plejofu su ispali i nisu ušli u viši rang.

Fulam laganih 2:0 sinoć i to bez Mitrovića.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Wed Aug 12, 2020. 10:40 pm

Vlada Ivic novi trener Watforda. Ugovor na 2 godine.

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: EFL Championship

Post by Čekićar » Thu Aug 13, 2020. 8:06 pm

Viduka wrote:
Wed Aug 12, 2020. 10:40 pm
Vlada Ivic novi trener Watforda. Ugovor na 2 godine.
Ogroman izazov ali i mnogo losa sredina za trenere...Provucice ga porodica Poco kroz ruke za pola godine...

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: EFL Championship

Post by Viduka » Thu Aug 13, 2020. 8:44 pm

Čekićar wrote:
Thu Aug 13, 2020. 8:06 pm
Viduka wrote:
Wed Aug 12, 2020. 10:40 pm
Vlada Ivic novi trener Watforda. Ugovor na 2 godine.
Ogroman izazov ali i mnogo losa sredina za trenere...Provucice ga porodica Poco kroz ruke za pola godine...
Ne mora da znaci. Tekst u Atletiku je skoro sav u superlativu, a komentari svi pozitivni. Ocekuje se dosta od njega, a i on sam je neko, ko je do sad povlacio prave poteze i neko ko iza sebe ima jedan ozbiljan rezultat. Ja licno od prve sezone ne ocekujem mnogo, zbog hiljadu razloga, ali se potajno nadam da ce u drugoj ostvariti povratak u PL. U svakom slucaju, ocekujem da ce biti dobar izbor za Watford.

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: EFL Championship

Post by Čekićar » Sat Aug 15, 2020. 11:11 pm

Viduka wrote:
Thu Aug 13, 2020. 8:44 pm
Čekićar wrote:
Thu Aug 13, 2020. 8:06 pm
Viduka wrote:
Wed Aug 12, 2020. 10:40 pm
Vlada Ivic novi trener Watforda. Ugovor na 2 godine.
Ogroman izazov ali i mnogo losa sredina za trenere...Provucice ga porodica Poco kroz ruke za pola godine...
Ne mora da znaci. Tekst u Atletiku je skoro sav u superlativu, a komentari svi pozitivni. Ocekuje se dosta od njega, a i on sam je neko, ko je do sad povlacio prave poteze i neko ko iza sebe ima jedan ozbiljan rezultat. Ja licno od prve sezone ne ocekujem mnogo, zbog hiljadu razloga, ali se potajno nadam da ce u drugoj ostvariti povratak u PL. U svakom slucaju, ocekujem da ce biti dobar izbor za Watford.
Nema sanse da ostane na klupi ako prve sezone ne bude odlican...Familija Poco ne razmislja dugorocno,klub u Engleskoj koji najcesce menja trenere cak i kada za to nema neke osnove sto smo videli na primeru Jokana pa sada i Pirsona koji ih je izvukao iz bule kada ih je preuzeo i odlucili su da mu ne veruju i poginu bez ispaljenog metka...Familija ocigledno pere lovu s obzirom da imaju vlasnistvo i u Granadi,Udinezeu...Ceste su relacije igraca izmedju ova 3 kluba...Ekipa koju bas ne simpatisem ali se nadam da ce ovo biti Ivicev proboj ka Premier ligi,da ce neko drugi prepoznati ono nesto u njemu...

Post Reply