Srbija

Sve o reprezentacijama.

Moderator: Moderator

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Thu Nov 19, 2020. 10:15 am

Ja ne znam šta da mislim o reprezentaciji. Ništa mi nije jasno, ovo ko žena pred menstruaciju, od volim te do mrš iz kuće.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: Srbija

Post by Nemanjic » Thu Nov 19, 2020. 12:25 pm

Po meni je najveci problem situacija u savezu,konstantne promene trenera,jednostavno nestabilnost,nekonstantnost i nemanje sistema.Nemam ni najmanju dilemu da bi ova ekipa uz normalan sistem i solidnog trenera mogla da igra pristojan fudbal.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Srbija

Post by Viduka » Thu Nov 19, 2020. 12:52 pm

Nema to veze sa savezom i trenerima. Nama su igraci generacijski uceni da lade jaja kad dodju u reprezentaciju. Patriotizam je odavno umro, benefita nema, samim tim vecinu boli kurac da se cima da igra za reprezentaciju!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: Srbija

Post by Nemanjic » Thu Nov 19, 2020. 3:17 pm

Mislim da nisi u pravu,ali postujem tvoje misljenje.Tako se pricalo i pre 2008.godine,pa dodje gospodin Radomir Antic,pa ekipa izgara na terenu.Bilo je takvih slucajeva i u kosarci,pa je bilo stvar prestiza igrati za reprezentaciju za vreme Saleta i tacno se znalo ko sta radi,slicno je bilo i kod Dude,ali je on imao i nekih problema.

Mi smo na tom SP 2010 godine pod Anticem ispali u grupi,aii smo ipak igrali fudbal.Ali su lopovi u tadasnjem savezu zakljucili da je to neuspeh,pa su iskoristili to da posle par meseci maknu Antica jer su videli da ne mogu da rade sa njim ono sto rade i dan danas.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Fri Nov 20, 2020. 7:51 am

Realno, imamo ekipu za visoke domete, ali definitivno je nakaradno postavljeni sistem u FSS, način na koji se guraju pojedini igrači, što igrači među sobom verovatno znaju relacije između FSS - a, selektora i menadžera.

Vidiću svaka čast što je izneo svoje mišljenje, međutim, mislim da se tu priprema da on bude neko i nešto u novom sazivu saveza sa eventualno novim predsednikom.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Srbija

Post by Viduka » Fri Nov 20, 2020. 1:14 pm

Nemanjic wrote:
Thu Nov 19, 2020. 3:17 pm
Mislim da nisi u pravu,ali postujem tvoje misljenje.Tako se pricalo i pre 2008.godine,pa dodje gospodin Radomir Antic,pa ekipa izgara na terenu.Bilo je takvih slucajeva i u kosarci,pa je bilo stvar prestiza igrati za reprezentaciju za vreme Saleta i tacno se znalo ko sta radi,slicno je bilo i kod Dude,ali je on imao i nekih problema.

Mi smo na tom SP 2010 godine pod Anticem ispali u grupi,aii smo ipak igrali fudbal.Ali su lopovi u tadasnjem savezu zakljucili da je to neuspeh,pa su iskoristili to da posle par meseci maknu Antica jer su videli da ne mogu da rade sa njim ono sto rade i dan danas.
Taj isti Radomir Antic je progutao gorku pilulu na tom SP-u! Razlog su upravo igraci. Nisu nasi igraci sakupljeni sa livade, pa da nemaju pojma sta se desava. Na kraju krajeva, oni su ti koji su na terenu. Zalaganje igraca ne mogu da naloze savez ili trener. Kako to da Tadic i Mtrovic izgaraju, dok Matic, Kolarov i sl. izgledaju kao rage na terenu? Nama su od '98 kapiteni vecinom bili najlosija karika na terenu. To se reflektuje na ostale igrace! Takodje, ako je problem savez ili trener, zasto igraci ne izadju i kazu da tu lezi problem? Mogu postojati tri razloga. Da to nije istina, da im to odgovara ili da ih boli patka. Koje su to sankcije koje igraci u reprezentaciji mogu da trpe, ako izadju i kazu da je problem u sistemu?

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: Srbija

Post by Nemanjic » Fri Nov 20, 2020. 3:56 pm

Sad mi stavljas reci u usta,nisam rekao da ne znaju sta se desava.Nisam ni pricao o ljudskim kvalitetima igraca,nego o igrackim.Ako pocnes da pricas o problemima u savezu,prolazis kao Bane Ivanovic,Luka Milivojevic...o tome da li igraci treba da se bore protiv toga nemam neko misljenje,jer je tema komleksna.Da li igraci treba da ne igraju za reprezentaciju zato sto lopovi sede u savezu?Ja nisam siguran.Da li treba da protrace karijeru koja traje desetak godina da bi se borili protiv vetrenjaca?Ni u to nisam siguran.Da ne govorimo o tome kakvu bi medijsku torturu trpeli igraci da nece da igraju.

Na kraju krajeva,ne zelim da branim igrace,daleko od toga da su oni naivni ili da nisu krivi,apsolutno jesu i u pravu si da ima nekih koji na nekim utakmicama lade jaja.

Ali kriviti njih,a ne kriviti ljude koji su zadnjih 20 godina u savezu,gde menadzeri vladaju,gde ne postoji sistem rada,treneri se menjaju kao na traci,(o kvalietima trenera i da ne govorim,mi zadnjih 20 godina nismo imali tri krstena selektora) po meni nije realno.

Isto to mislim i za FK Partizan za koji navijam,pa i za KK.Mozemo mi da pricamo o trenerima i igracima koliko ocemo,nekome se vise svidja jedan,nekome drugi,nekome se svidja Savo,nekome se ne dopada "slatkorecivi italijan",ali cinjenica je da dok se ne resimo lopova u upravi,sve je uzaludno.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Srbija

Post by Viduka » Sat Nov 21, 2020. 12:51 pm

Okreni, obrni igraci su ti koji sve pokrecu. Ako je u savezu trulo, oni su ti koji to moraju da kazu. Igraci su ti iza kojih ce stati "masa". Gomila nazovi legendi po celom svetu, sa nikakvim ili minimalnim dodirom sa Srbijom i ni jedan da se uhvati u kostac sa problemom? Tu mislim i na sadasnje i na prethodne generacije. Ne moze borba da bude ladjenje jaja na utakmici i posecivanje splavova nakon istih.
Ja ne znam sta to savez konkretno moze da uradi, a da vec ne radi, kako bi odredjen uspeh bio zagarantovan? Jel' igracima obezbedjen prevoz na i sa utakmica? Jeste. Da li se igracima nude premije u sucaju uspeha? Nude i isplacuju. Da li imaju gde da treniraju, trenere, opremu, dresove...? Imaje sve pobrojano. Tako da...

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Fri Dec 11, 2020. 3:33 pm

https://sport.blic.rs/fudbal/domaci-fud ... ss/kk41g6j

A što ne pišete o tome kako su posle ispali u grupi i kako im se osula celokupna ekipa zbog ovog kretena koji gleda u karte i bavi se čakrama.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Tue Dec 15, 2020. 8:45 am

Samo mu hvala na ubedljivoj pobedi nad Norveškom i Rusijom. Ostalo, da se ne ljubimo...

http://www.zurnal.rs/fudbal/reprezentac ... umbakovica
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Srbija

Post by MMM » Wed Dec 16, 2020. 9:34 pm

Slaven Bilić novi selektor?!?

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: Srbija

Post by Nemanjic » Wed Dec 16, 2020. 11:14 pm

MMM wrote:
Wed Dec 16, 2020. 9:34 pm
Slaven Bilić novi selektor?!?
Jel se ovo zezas ili se stvarno pise o tome? :-)

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Srbija

Post by MMM » Wed Dec 16, 2020. 11:35 pm

Ne znam neki ozbiljni ljudi kazu tako sada da li je to dobra sala videcemo.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Thu Dec 17, 2020. 7:37 pm

Ljudi ne igrajte se sa ovim, pa neće ih pratiti ni najuža porodica. Preko nekih stvari se ne može.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Srbija

Post by Monogamija » Mon Dec 28, 2020. 8:21 am

Ako ćemo iskreno, bolja je opcija od svih ponuđenih domaćih

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1416442/ ... sevic.html
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Post Reply