FK Partizan

Arhiva.

Moderator: Moderator

User avatar
Dovla_
Posts: 433
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:28 am
Location: 011

Re: FK Partizan

Post by Dovla_ » Mon Jul 27, 2020. 12:37 pm

Zagrizli smo ozbiljno za Docića izgleda.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Mon Jul 27, 2020. 4:02 pm

Potpisan je i taj Lalatović... Po onome što sam čuo, dolazi kao mali rizik, ako bude nešto super, ako ne, nikom ništa...

Danas u toku dana otvaram temu za predstojeću sezonu.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Wed Jul 29, 2020. 5:41 pm

ja sam negde pre par nedelja rekao da ako uprava ne obezbedi makar 50% prijateljskih meceva, moze slobodno da pakuje kofere, jer ona tome sluzi ovde..

sad slusam Pantica vezano za ove brojeve na pocetku sezone i kako u odnosu na broj imas razlicit pocetak sezone.. da smo opet broj dva sto je tezi raspored na pocetku.. sto je zapravo razlog 4 gostovanja u prvih 6 kola..

i onda sa ovakvim ledjima od strane uprave Savo najavljuje titulu.. vec vidim bice sam pa sam se ubio brate nakon 3 meseca..

User avatar
dacolik
Posts: 1092
Joined: Mon Jul 29, 2019. 2:32 pm
Location: Podgorica

Re: FK Partizan

Post by dacolik » Thu Jul 30, 2020. 1:08 am


User avatar
B13
Posts: 324
Joined: Thu Jul 25, 2019. 3:00 pm

Re: FK Partizan

Post by B13 » Thu Jul 30, 2020. 12:35 pm

Ponašamo se kao da nam je širina igračkog kadra od 50 igrača u rotaciji, plus da smo prošle godine osvojili sve trofeje i igrali finale Lige šampiona, te nam eto ne treba ni jedno pojačanje.

Ok, nukleus tima je ostao, ali ne možeš da ne dovodiš pojačanja u ekipu kojoj samo raspala Zvezda nije mogla gol da da. Punio nas ko je kako hteo.

Ćelavom umesto da se zahvalimo, oni mu produžuju ugovor. Najveća rupa koja je igrala u Partizanu, a konkurencija je ozbiljna. I to ne mislim ja, već svaka ekipa protiv koje igramo, napada isključivo po njegovoj strani, i to prolazi konstantno. Da li su Vitas i Banjak igrači koji mogu da drže odbranu? Na kraju mučeni Urošević po kome su se kofe govana istovarale, postao najsigurniji igrač pozadi.

Opet nemamo nikakvu rotaciju, i izmene ne postoje. Vidim da kreće opet priča o "našoj deci". To kad vidim, znam da je neka pljačka u pitanju. Ne mogu naša deca da dobijaju šansu po svaku cenu. Evo Filip Stevanović je jedini igrač od tih mlađih koji pravi razliku. Ni jedan drugi ne treba da bude ni prva izmena na bilo kojoj poziciji. Očekivanje da će nam Lazar Pavlović menjati tok utakmice ulaskom sa klupe, dovešće nas do toga da ćemo posle 5 kola opet da pričamo kako titulu napadamo sledeće sezone.

medjutim
Posts: 147
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 am
Contact:

Re: FK Partizan

Post by medjutim » Fri Jul 31, 2020. 12:15 am

Priča o našoj deci ovaj put ima smisla zahvaljujući idiotskom pravilu o dvojici ispod 21 u prvih 11.

Bez toga bi prvi Lazar Pavlović mogao na pozajmicu dok ne stasa.

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: FK Partizan

Post by Viduka » Fri Jul 31, 2020. 11:49 am

Dokle god igraci kao Scekic, Djordje Ivanovic i sl. imaju mesta u Partizanu, nasa deca takodje imaju mesta u Partizanu. Lazar Pavlovic sa jednom nogom i bez oba oka je korisniji igrac od Ivanovica. Nas problem nisu deca kluba, nego Savova tvrdoglavost.
- Natho i Zdjelar u ovoj formaciji ne mogu da igraju zajedno.
- Asano je slabiji igrac od Stevanovica, a opet ima prednost jer mora da se opravda 1m evra koji je izdvojen za njega.
- Scekic i Ivanovic nemaju sta da traze u klubu, a kamoli na klupi ili kao starteri.
- Lazar Markovic ne doprinosi skoro nista.
- Pograsna raspodela minuta, pruzanja prilike mladjim igracima i manji uticaj startera na konacan rezultat od ocekivanog.

User avatar
B13
Posts: 324
Joined: Thu Jul 25, 2019. 3:00 pm

Re: FK Partizan

Post by B13 » Fri Jul 31, 2020. 2:54 pm

Naravno da nije problem Lazar Pavlović. Njega sam dao kao primer, jer se hvali i najviše igra od tih mlađih, a objektivno je nedorastao nekoj ulozi koju je imao čak i prošle sezone. Ne treba "naša deca" da igraju po svaku cenu, već da ih kališ i da ulaze u drugom poluvremenu, na 2-3 gola razlike.

Imali smo sada priliku bar da popunimo rupe u prvih 11, i da se dovedu neki igrači za rotaciju. Opet imamo rotaciju od 14 seniora, od kojih su trojica neupotrebljivi.

Predugačka je sezona. Ne znam ni da kako su koncipirali ove godine, ali ako se opet igra plejof, odigraćemo 47 utakmica samo u LingLong ligi. Pa van svakog smisla je ulaziti čak i u domaće takmičenja sa ovakvom rotacijom.

Sutra kad Lazar Pavlović bude ulazio 5. utakmicu za redom da okrene rezultat, i ne bude uradio ništa, jer jednostavno u ovom trenutku nema kvaliteta, neću ja biti taj koji će ga pljuvati, jer je meni jasno da on trenutno to ne može da iznese, ali se plašim gneva ovih koji veruju u "našu decu".

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Fri Jul 31, 2020. 3:44 pm

Ljudi, selimo se na novu temu.

Ova ide u arhivu danas.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Locked