Borilački sportovi

Sve o ostalim sportovima.

Moderator: Moderator

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Borilački sportovi

Post by Tajler Darden » Mon Aug 05, 2019. 10:01 pm

Ova tema biće posvećena borilačkim sportovima. Očekujem da Fabri dominira postovima. :D
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Aug 05, 2019. 10:15 pm

Uuu... kako cu da privatizujem ovu temu, bice moj online dnevnik za UFC :D , jedini sport koji pratim vise od Partizana.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Asterix » Mon Aug 05, 2019. 10:47 pm

fabricio wrote:
Mon Aug 05, 2019. 10:15 pm
Uuu... kako cu da privatizujem ovu temu, bice moj online dnevnik za UFC :D , jedini sport koji pratim vise od Partizana.
Ajde odmah Miocic-Kornijer koga favorizujes?

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Aug 05, 2019. 11:12 pm

Nijednog. Dva potpuno izjednacena borca, mec za status najboljeg teskasa svih vremena. Nema tu favorita.
Teske su ruke u teskoj, bice mi zao da mozda opet jedan udarac presudi kao u prvom mecu, nek ide na decision 5 rundi ili neki TKO u 3. ili 4.

Na tom eventu se vraca Nate Diaz, njegov mec sa Petisom mi je najiscekivaniji na kardu. Oboje nece zivi izaci iz oktagona :D (uz rezervu na sta lici Diaz nakon 3 godine izbivanja iz borbi).
Navijam za Diaza, moze finu pricu UFC da slozi kasnije oko rivaliteta Conor i Khabiba, Conor sa Diazom, Khabib sa Fergusonom (ako pobedi Porijea, bice cupavo), pa ako oboje dobiju svoje meceve da odrade revans. Tako je mislim najbolje. I najisplativije $

Lep kraj leta i pocetak jeseni, pregrst odlicnih borbi ce biti.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Asterix » Mon Aug 05, 2019. 11:30 pm

fabricio wrote:
Mon Aug 05, 2019. 11:12 pm
Nijednog. Dva potpuno izjednacena borca, mec za status najboljeg teskasa svih vremena. Nema tu favorita.
Teske su ruke u teskoj, bice mi zao da mozda opet jedan udarac presudi kao u prvom mecu, nek ide na decision 5 rundi ili neki TKO u 3. ili 4.

Na tom eventu se vraca Nate Diaz, njegov mec sa Petisom mi je najiscekivaniji na kardu. Oboje nece zivi izaci iz oktagona :D (uz rezervu na sta lici Diaz nakon 3 godine izbivanja iz borbi).
Navijam za Diaza, moze finu pricu UFC da slozi kasnije oko rivaliteta Conor i Khabiba, Conor sa Diazom, Khabib sa Fergusonom (ako pobedi Porijea, bice cupavo), pa ako oboje dobiju svoje meceve da odrade revans. Tako je mislim najbolje. I najisplativije $

Lep kraj leta i pocetak jeseni, pregrst odlicnih borbi ce biti.
Ja favorizujem Kornijera, a sto se tice rivalstva Konora i Habiba, mislim da tu Konor nema sta da trazi jednostavno ne vidim da ga moze ugroziti a ne pobijediti ono je bilo i suvise lako ako ne grijesim ispravi me Habib do sada nije izgubio nijednu rundu cini mi se.., Skeptican sam i po pitanju njegovog meca sa Fergusonom koji ga mozda i jedini moze ugroziti... mada generalno najveci je Dzon Dzons po meni jes da je nedisciplinovan ali je zvijer nadam se da nas Rakic moze doci do meca sa njim za par godina jedini je koji ima neke sanse, mada je i onaj Walker talentovan svakako je meni ta poluteska kategorija nekako najzanimljivija

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Monogamija » Wed Aug 07, 2019. 11:17 pm

Pogledah sinoć borbu Konor/Diaz. Konor dosta bolji, izotvarao Diaza samo tako, ali jedna glupost ga je koštala meča, kada je Diazu dozvolio da ga u parteru uhvati oko vrata.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Asterix » Sat Aug 17, 2019. 7:58 pm

1,75 na Kornijera 1,95 na Stipu kvote za ujutro

Dragan Mance
Posts: 1088
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:49 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Dragan Mance » Sun Aug 18, 2019. 8:13 am

Moram priznati, uz svo uvažavanja lika i dela Stipe Miočića nisam očekivao da može slaviti protiv snažnog i namazanog rvača Denija Kornijera. Moram pogledati ceo snimak pa videti šta se sve zbivalo.

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sun Aug 18, 2019. 8:44 am

Nate Diaz kao Fury u boksu. 3 godine se nije borio, pijancio, duvanio travu, nije trenirao... i dodje covek i odradi najbolji mec u karijeri... protiv Petisa koji je bio bas u dobroj formi.

Romero pokraden protiv Koste, ali mec veceri. Iskokali se pravo.


Miocic opet losa predstava, ne znam koj mu je moj, daleko bolji borac od ove kockice sala, ali to ne pokazuje. Ocito mu ne lezi koncepcijski.

Sad Miocic revans sa Nganuom ili mega mec sa Dzon Dzonsom. Meni lepo...
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sat Sep 07, 2019. 11:21 pm

Svaka cast Porijeu. Prvi koji je uspeo da zatetura Habiba. Plus ona giljotina koja bi zavrsila svakoga, osim ovu dagestansku njusku odvratnu.

Ostaje brat Toni jedini da osvetla obraz i pobedi ovu budalu. Atipicnog stila, nit je bokser nit je rvac. Najbolji kardio na planeti verovatno uopste, a ne samo u MMA. Dovoljno dobar na podu da ne dozvoli silovanjee od Habiba, a kad se Habib malo umori posle 15-20 minuta, tu je Tonijeva sansa.
Jedva cekam taj mec.

A ako i to dobije Habib. Onda nek bude covek i predje u velter.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Viduka » Sun Sep 08, 2019. 7:35 am

Ako Khabib dobije i Tony-a, jedino sto treba da uradi jeste da zavrsi karijeru. Covek je pobedio posle izlazka iz giljotine. Niko drugi iz toga ne bi izasao. Khabib je dobio ozbiljne borce, nije da se prosetao do ovog momenta. Borci kao dos Anjos, Edson Barboza, Al Iaquinta, Conor i sad Poirier...su uz potencijalnu pobedu protiv Tony-a, vise nego dovoljno za penziju i pricu oko GOAT-a.

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sun Sep 08, 2019. 9:22 am

GOAT je onaj ko mnogo puta odbrani titulu, a Habib ima dve odbrane. Da se ne zajebavamo. Jebes skor i imena. Samo odbrane se racunaju. Ako se penzionise posle Tonia, nije ni top 10 ikada.

MMau trebaju medjukategorije kao u boksu, da se ovo sve malo digne na veci nivo izazova. Da vidimo u nekoj kategoriji izmedju lake i veltera kako se bore Habib i Kovington recimo. Pa nesto izmedju poluteske i teske, da vidimo Miocica i Jonesa...

Kakve bi samo meceve i izazove dobili za one najbolje, dusa me boli.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Tajler Darden » Sun Sep 29, 2019. 12:05 am

Gledam neku tuču na SK2... Koliko je meni ovo glup sport. :D
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sun Oct 06, 2019. 7:26 am

"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Asterix » Sun Oct 06, 2019. 10:32 pm

Tajler Darden wrote:
Sun Sep 29, 2019. 12:05 am
Gledam neku tuču na SK2... Koliko je meni ovo glup sport. :D
Ljepsi je MMA za gledanje od box-a vise je taktike tu, imas dosta borbi na jutjub skontaj malo pravila, bice KSW 9 novembra u Zagreb dosta nasih regionalnih boraca nastupa

Post Reply