KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Sve o regionalnoj košarci.

Moderator: Moderator

Tajler Darden

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Tajler Darden » Thu May 09, 2024. 3:17 pm

Pa u malo srećnijoj selekciji tima svaki igrač bi imao bolji doprinos. Tako se svačije loše partije mogu opravdati.

Potpisujem Irrove reči.

Valjda sledeće godine nećemo eksperimentisati nego zaigrati košarku bez nekih ludih ideja.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Milorad

Post by Milorad » Thu May 09, 2024. 10:31 pm

Nadam se da uprava neće čekati igrače kao prošle godine i da će se konačno pojuriti igrači koji se nameću godinama a ne da gledamo razne Jaramaze i Avramovice i da ih trpimo samo zato što su domaći igrači.
Smajli i Aleksa da se puste, misle da su bitni igrači a niko ih osim nas neće uzeti u EL.

Milorad

Post by Milorad » Thu May 09, 2024. 10:41 pm

PG: Mike James, PJ, Smith
SG: Punter, Vanja, Andjusic
SF: Naneli, Ponitka, Trifa
PF: Leday, Moneke, Caboclo
C: Kaminsky, Ibaka/Nebo/Davies

James nerealan i skup, ali mislim da hoće da menja sredinu na leto, poštuje Željko, voli navijače i mislim da nam takva "glava" treba u timu. Kaminsky i Pj da ostanu samo ako im se koriguje ugovor.

White Mamba

Post by White Mamba » Thu May 09, 2024. 11:58 pm

Kosarka sa plejmejkerom na plejmejkeru. Ako ne trazim puno.
I neinvalid na startnoj petici..valjda ni to nije puno. I eto, 30% jaca ekipa.
Sad, ako cemo opet da izmisljamo tocak..

samig

Post by samig » Fri May 10, 2024. 12:00 am

Milorad wrote:
Thu May 09, 2024. 10:41 pm
PG: Mike James, PJ, Smith
SG: Punter, Vanja, Andjusic
SF: Naneli, Ponitka, Trifa
PF: Leday, Moneke, Caboclo
C: Kaminsky, Ibaka/Nebo/Davies

James nerealan i skup, ali mislim da hoće da menja sredinu na leto, poštuje Željko, voli navijače i mislim da nam takva "glava" treba u timu. Kaminsky i Pj da ostanu samo ako im se koriguje ugovor.
Moneke je potpisao letos dvogodisnji ugovor sa Baskonijom, sve i da nije mislis da bi on presao u neki tim da bude rezervna opcija? Pogotovo kad se zna koliko Ledej igra prosecno minuta. Jedino ako bi se nekim slucaje mLedej preselio da igra centra duze vremena.

Milorad

Post by Milorad » Fri May 10, 2024. 12:31 am

Nikad ne znaš šta će biti sa povredama, a ako sam gledao Smajlija na 3 prva 2-3 meseca mogu i Chimu određeni period.

samig

Post by samig » Fri May 10, 2024. 12:54 am

Milorad wrote:
Fri May 10, 2024. 12:31 am
Nikad ne znaš šta će biti sa povredama, a ako sam gledao Smajlija na 3 prva 2-3 meseca mogu i Chimu određeni period.
Ma gde Chima da igra trojku u danasnjoj kosarci, nece on da predje ni u jednu ekipu a da bude back up opcija zato je on i izabrao Baskoniju.

Batica ubica

Post by Batica ubica » Fri May 10, 2024. 9:16 am

@Milorad
Šanse da dovedemo Džejmsa su nam slične kao i da dovedemo njegovog prijatelja Durenta. Nemamo mi te novce za Džejmsa. Kaminski ne treba da ostaje dan duže nego što je neophodno. Poštujem učinak u napadu ali pisao sam šta on treba da uradi u napadu da bi se pokrila tužna odbrana. Trifunovića i Anđušića ne bih zadržavao, eventualno jednog ovog zbog šuta ili ovog zbog odbrane, šta Želimir proceni da je potrebnije.

Ovo što Mamba kaže. Plejmejker na plejmejkeru a ne da gledamo Pantera, Avramovića, Nanelija, Anđušića, Jaramaza, Ponitku kako glume nešto što nisu i nikad neće biti. PJ je kao jedini primarni kreator u timu na dosta utakmica provodio vreme u ćošku, od lopte a znamo svi da nije neki šuter za 3, prosečan u vrh glave.

Ali prvo da se izbori EL na terenu. Večeras je najbitnija utakmica sezone do sad. Nadam se odbrani iz 1. utakmice i takođe da ćemo šutirati više od 16% za 3 koliko smo šutirali u 2. utakmici.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Tajler Darden

Post by Tajler Darden » Fri May 10, 2024. 8:06 pm

Džaba se nadaš.

Umetnost je primiti 54 poena za poluvreme u plej-of utakmici.

VPJTS

White Mamba

Post by White Mamba » Fri May 10, 2024. 9:18 pm

Boze me prosti nikad mi nije bilo teze da gledam neku ekipu kkp od ove. Lik iz albe jebene, run and gun albe, jedini sposoban da probije blok, da napravi takticki faul...da se baci po loptu..
Koliko divljine, sutiranja preko ruke, silovanja...primis 50+ napravis 2 faula u 1/4
Svaka cast ko je sve ovo sklopio. Da se ludak nije zapalio ode sve u kurac
Da je zelimirova ekipa ovoliko divlja, mekana, i takticki nepismena...
Ubice nas cigani ko konje

Batica ubica

Post by Batica ubica » Fri May 10, 2024. 9:33 pm

White Mamba wrote:
Fri May 10, 2024. 9:18 pm
Boze me prosti nikad mi nije bilo teze da gledam neku ekipu kkp od ove. Lik iz albe jebene, run and gun albe, jedini sposoban da probije blok, da napravi takticki faul...da se baci po loptu..
Koliko divljine, sutiranja preko ruke, silovanja...primis 50+ napravis 2 faula u 1/4
Svaka cast ko je sve ovo sklopio. Da se ludak nije zapalio ode sve u kurac
Da je zelimirova ekipa ovoliko divlja, mekana, i takticki nepismena...
Ubice nas cigani ko konje
Ovo se ja pitam cele sezone... Neverovatno je da Želimirova ekipa izgleda kako izgleda defanzivno veliku većinu sezone, da se pojedincu (nekad Panter, nekad Avramović, nekad Naneli) pusti da radi šta hoće u napadu...

Dobra stvar je te romuljage zavise od zdravlja Teodosića od 37 godina što u seriji od potencijalnih 5 utakmica može biti problem. Problem je nama što se tradicionalno useremo kod romuljaga u gostima a sad bez pobede u gostima nemamo šta da tražimo. Sreća te su oni sklapali ekipu bez ikakvog reda.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

White Mamba

Post by White Mamba » Fri May 10, 2024. 11:17 pm

Ekipa sastavljana kao da nam je zli patuljak birao igrace. Sem smita ponitke i donekle pja niko ne ume da igra individualnu odbranu, o timskoj da ne govorimo. Pogledas avrama, on kolaps u glavi posle jednog kata, ili 2 rotacije..smajlagic vise nama smeta sa iskakanjima nego protivniku..
Biraj bolje odbrambene igrace jbg. Smajliju drekom nece izrasti nova kosarkaska glava..
U napadu jedan igrac nema prodor. Avramovic ima pola prodora, usmeris u desno kolaps...
Na sve to, da niko ne ume da zagradi na preuzimanju ili da isece polukontru faulom...pa jbg, skautiraj to malo a ne ko ima sut iz driblinga. Daj malo cvrstine..s lesorom smo se zajebali do koske. Ali do koske..
Jesu cigani i matori, ali ima tu kosarkasa koji rezonuju sta treba i kako treba..mi smo gomila basketasa jbg..jedino da nam krene, a nece, jer cemo svako prvo poluvreme biti zauzeti menjanjem pelena..

Irriducibili

Post by Irriducibili » Sat May 11, 2024. 4:30 am

Dovodjenje Smitha usred sezone mi je delovalo apsurdno, osim što je jeftin, nisam video razlog njegovog potpisa. Nije ni Želimir. Čovek cutao i radio dok konačno nije dobio ozbiljnije minute. Epilog je da u ovom trenutku možda najviše od svih pruža u kontinuitetu. Što pre svega govori o igri nosioca

Što se finala tiče, ne vidim kako da se odjednom pojavimo s karakterom i stavom, da ne spustimo gace vec u 1/4. A u tome je ključ. Cigani su po meni tek osrednja ekipa, ali i pored toga ne mogu da budem optimista
non mollare mai

dacolik

Post by dacolik » Sat May 11, 2024. 12:52 pm

Pozitivno od juce je minutaza brazliskog mentola. Nadam se da po svaku cijenu ide raskid ugovora.
Sve ostalo je za zaborav.

Tajler Darden

Post by Tajler Darden » Sun May 12, 2024. 11:51 am

Irriducibili wrote:
Sat May 11, 2024. 4:30 am
Dovodjenje Smitha usred sezone mi je delovalo apsurdno, osim što je jeftin, nisam video razlog njegovog potpisa. Nije ni Želimir. Čovek cutao i radio dok konačno nije dobio ozbiljnije minute. Epilog je da u ovom trenutku možda najviše od svih pruža u kontinuitetu. Što pre svega govori o igri nosioca

Što se finala tiče, ne vidim kako da se odjednom pojavimo s karakterom i stavom, da ne spustimo gace vec u 1/4. A u tome je ključ. Cigani su po meni tek osrednja ekipa, ali i pored toga ne mogu da budem optimista
Minute je dobio sasvim slučajno. Kad se videlo koliki su promašaji PJ i Jaramaz, odustalo se od tvrdoglavosti. Ko zna šta bi bilo da su se greške priznale ranije... Možda bi imali neku pobedu više u EL.

VPJTS

Post Reply