KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Sve o regionalnoj košarci.

Moderator: Moderator

dacolik

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by dacolik » Sun May 12, 2024. 1:16 pm

Desilo bi se nista. Sa ovim centrima je ekipa osudjena na neuspjeh.

Batica ubica

Post by Batica ubica » Mon May 13, 2024. 10:27 am

Od sezone 2014/15 od kada se igra plej-of ABA igralo se 9 finalnih serija u kojima je odigrano ukupno 34 utakmice u kojima su napravljena samo 4 brejka. Ta 4 brejka su zvezda 14/15 protiv Cedevite, zvezda 15/16 protiv Mege, zvezda 16/17 protiv Cedevite i Budućnost 17/18 protiv zvezde. Dakle, poslednji brejk u ABA finalu je napravila Budućnost pre 6 godina. Ključna stvar u prve dve utakmice će biti da se otkine jedna pobeda jer majstoricu tamo nećemo dobiti.

Ovo je idealna prilika da se otkine brejk jer su slabiji nego prethodne dve sezone. Prevelika zavisnost od čoveka koji jeste majstor ali ima 37 godina, bez njega nisu ista ekipa. Ok Nedović jeste pretnja, Jago jeste pretnja, Mitrović i Gedraitis mogu da imaju svoju rolu. Veliki hendikep su im neigranje Hange i Bolomboja koji su im najbolji igrači ove sezone uz Teodosića. Idealna prilika da se napravi brejk je prva utakmica. Nadam se da će naši igrači izaći sa stavom, da se nećemo usrati u njihovom Pioniru.

Što se tiče Doužera, mislim da nije pošteno kategorisati ga kao promašaj a još i staviti u isti koš sa Jaramazom. Doužer ima vrlo korektnu sezonu s obzirom na više faktora. Prvi je da čovek prvi put igra evropsku košarku i kao kod svih koji dođu iz NBA potreban je period adaptacije. Zatim, na početku sezone nije imao definisanu ulogu, često je ćoškario dok su Avramović, Panter, Jaramaz, Ponitka, Naneli glumili plejmejkere. Kad god mu je data lopta u ruke da kreira čovek je napravio nešto smisleno, jedini pravi kreator u ekipi. U više utakmica se dešavalo da se raspadnemo kad PJ izađe a uđu ovi što pokušavaju da budu ono što ne znaju. Uz to poludistanca mu je odlična, ulaz je odličan, šut za 3 mu je slaba tačka koja može da se unapredi. E sad, ima stvari koje se i meni ne sviđaju kao što je to što bira utakmice gde će da igra odbranu, što zalaganje i fokus nisu maksimalni na nekim utakmicama jer ipak ima još u njemu tog NBA mentaliteta što nije čudno jer je 6 sezona igrao tamo. Fizikalije su mu odlične i kao što sam više puta napisao u toku sezone onakav čovek mora da pegla odbranu kao ker svaku utakmicu, on kad se spusti u stav ruke mu dodiruju patos. Samo se treba setiti kako je čuvao Džejmsa u Areni recimo. Nije mlad ali nije ni mator, 27 godina ima i mislim da će sledeće sezone uz veću i definisaniju ulogu biti bolji nego sad.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Milorad

Post by Milorad » Mon May 13, 2024. 4:41 pm

Očekujem da izadjemo na teren kao i svaki put, kao poslednje pi*** na ovom svetu. Oni će biti nikad gori, mi nikad uplašeniji, atmosfera kao na vašaru i sudija Jovčić koji ne vidi ruke Branka Lazića na protivničkom igraču.
Panter da se sakrije, Aleksa da glumi heroja i Ledej koji će jedini da odigra nešto.

Batica ubica

Post by Batica ubica » Mon May 13, 2024. 6:15 pm

Milorad wrote:
Mon May 13, 2024. 4:41 pm
Očekujem da izadjemo na teren kao i svaki put, kao poslednje pi*** na ovom svetu. Oni će biti nikad gori, mi nikad uplašeniji, atmosfera kao na vašaru i sudija Jovčić koji ne vidi ruke Branka Lazića na protivničkom igraču.
Panter da se sakrije, Aleksa da glumi heroja i Ledej koji će jedini da odigra nešto.
Opsuj slobodno šta se ustručavaš :D :D Na ovom forumu vlada sloboda govora :D

Milorad

Post by Milorad » Mon May 13, 2024. 11:05 pm

Svaka čast klubu, ništa bolje od ove kradje nisu zaslužili kad ne znaju da zaštite igrače.
Hvala.

bata mare

Post by bata mare » Mon May 13, 2024. 11:06 pm

Šta radi Džamar Vilson...

stefan

Post by stefan » Mon May 13, 2024. 11:10 pm

Kakva bruka sramota za sport, kosarku, za moral svakog iole normalnog coveka...

Po ko zna koji put udbaske pretnje urodise plodom. I nema nikoga da se tome odupre.

Milorad

Post by Milorad » Mon May 13, 2024. 11:21 pm

Ne što nema nikog nego smo mi u takvoj komi da ni ne reagujemo više na sve to.
Pj nivo Ek, nešto tipa kao Tj Shorts

Tajler Darden

Post by Tajler Darden » Mon May 13, 2024. 11:29 pm

Milorad wrote:
Mon May 13, 2024. 11:05 pm
Svaka čast klubu, ništa bolje od ove kradje nisu zaslužili kad ne znaju da zaštite igrače.
Hvala.
Otprilike tako nekako.

Sklanjaj mrtvu ojebinu PJa. Bolje sa igračem manje da igramo.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Irriducibili

Post by Irriducibili » Mon May 13, 2024. 11:39 pm

Batica ubica wrote:
Mon May 13, 2024. 10:27 am
Što se tiče Doužera, mislim da nije pošteno kategorisati ga kao promašaj a još i staviti u isti koš sa Jaramazom. Doužer ima vrlo korektnu sezonu s obzirom na više faktora.

Prvi je da čovek prvi put igra evropsku košarku i kao kod svih koji dođu iz NBA potreban je period adaptacije.

Nije mlad ali nije ni mator, 27 godina ima i mislim da će sledeće sezone uz veću i definisaniju ulogu biti bolji nego sad.
Po meni bi jedino pošteno bilo dati mu ulogu Andjušica, da ne vidi više parket do kraja sezone. Još jedno sramno izdanje NBA igrača

Koji put Nunn igra evropsku košarku? Kako njegov period adaptacije nismo ni primetili? Ili znaš, ili ne znaš, dosta jednostavno

Neka bude kakav god, samo što dalje od nas. Dečko je večeras otišao korak dalje, od lika koji deluje ležerno kao da je naduvan, postao je direktna štetočina
non mollare mai

Tajler Darden

Post by Tajler Darden » Mon May 13, 2024. 11:41 pm

Debilčina koja nije u stanju da uzida igrača od 175.

VPJTS

White Mamba

Post by White Mamba » Tue May 14, 2024. 12:06 am

stefan wrote:
Mon May 13, 2024. 11:10 pm
Kakva bruka sramota za sport, kosarku, za moral svakog iole normalnog coveka...

Po ko zna koji put udbaske pretnje urodise plodom. I nema nikoga da se tome odupre.
Jase nas 12 godina najgori medju nama, dozivece ta vlast i punoletstvo, niko ne mrda prstom jbg. Sport je samo nastavak. Mnogi i uzivaju, govna smo kao narod, to je sto je
U principu nemam zamerki, bolje nego sto sam ocekivao. Da je moglo, moglo je jbg na kraju, ali ljudi dali pola poena s bacanja ej :lol:

Tajler Darden

Post by Tajler Darden » Tue May 14, 2024. 12:12 am

Ajde de, ne preteruj. 40% poena im je sa slobodnih bacanja.

VPJTS

Irriducibili

Post by Irriducibili » Tue May 14, 2024. 1:06 am

Niko da se pozabavi time kako su dolazili do tih bacanja, zašto smo tako brzo izlazili iz bonusa. Još u mladjim kategorijama se uči da se odbrana ne igra rukama, neki očigledno nece nikad naučiti. Mnogo jeftinih i glupih faulova smo napravili
non mollare mai

Batica ubica

Post by Batica ubica » Tue May 14, 2024. 10:50 am

Bilo je i 5v3, guranje Vilsona s leđa, koraci Gudurića, koraci Berona itd itd lista je poduža. Na stranu ovi faulovi koji nisu bili tipa faul Kabokla nad Nedovićem, dva faula PJa na Jagu i još nekih izmišljenih faulova ali ovo sa satom je nešto najkreativnije što su smislili, da nije bila mrtva lopta imali bi napad do trećeg dnevnika :lol: :lol:

Smailgaiću se treba zahvaliti na kraju sezone, neko reče da traži velike pare za novi ugovor samo ne znam na konto čega. Kralj glupih faulova, ne znaš kad će čovek da napravi neki idiotski potez.

Ako je Smailagić kralj glupih faulova Aleksa je kralj iracionalne košarke, samo što je to sinoć prolazilo. Često pomislim da niko živ pa čak ni Aleksa ne zna koji će potez napraviti, iznenadi i sam sebe verovatno.

Naneli vrhunska utakmica ali je igrao previše minuta i kao što je to slučaj ove sezone previše je lopta bila u rukama jednog čoveka. Ono u 4/4 je izgledalo kao da igramo sa Nanelijem i 4 kadeta, svi ostali se sklone jedino mu Bruno napravi blok. Tako se ne dobijaju utakmice.

Bruno jako dobra rola u drugom poluvremenu. Stabilizovao nas je defanzivno, dobro izdanje. Kaminskog maksimalno eksploatišu u odbrani, kažnjavaju svako iskakanje. U šutu nije doneo ništa, 0/4 za 3.

Zek se ugasio, očekujem njegovu reakciju u 2. utakmici. Velike pohvale za Smitovo drugo poluvreme, dve poludistance, trojka, asistencije, dobra odbrana.

Ja juče branim PJa a on ovako da odigra :D :D Čak je i dobro krenuo ali su ga isekli faulovi, posle je bio neupotrebljiv.

Stav ekipe je bio bolji od očekivanog i to je za pohvalu. Šteta jer je ovo bila idealna prilika za brejk i veliko je pitanje da li ćemo imati bolju šansu od ove.

Post Reply