Linglong Tire Super liga

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by MMM » Thu May 14, 2020. 1:18 pm

Naredne sezone 20 klubova, dokruzni sistem. Gledacemo jos ocajniji fudbal jer nema kvaliteta ni za 8 timova a kamoli 20. Bolje igrati ligu sa 10 ekipa.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Thu May 14, 2020. 1:37 pm

Nešto kontam, iz PLS, trenutno jedino što vredi je Metalac (ima infrastrukturu, ima solidan igrački kadar), sve ovo ostalo je propalitet. Plašim se samo da ne uguraju Dinamo iz Vranja, Kabel, Novi Pazar, Trayal, a od ova 4 izvesno je da će neko upasti.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Zvezdas99 » Thu May 14, 2020. 4:10 pm

Kakve gluposti radi Kokeza... Ako treba i 30, samo da svi projekti vlasti upadnu.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Thu May 14, 2020. 4:34 pm

Sa svakom novom strukturom organizacija je sve gora.

20 klubova... Čekam taj mega duel Mačve i Kabela. Neće ih ni uža porodica gledati.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

medjutim
Posts: 147
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 am
Contact:

Re: Linglong Tire Super liga

Post by medjutim » Fri May 15, 2020. 3:19 pm

Monogamija wrote:
Thu May 14, 2020. 1:37 pm
Nešto kontam, iz PLS, trenutno jedino što vredi je Metalac (ima infrastrukturu, ima solidan igrački kadar), sve ovo ostalo je propalitet. Plašim se samo da ne uguraju Dinamo iz Vranja, Kabel, Novi Pazar, Trayal, a od ova 4 izvesno je da će neko upasti.
Kabel neće zbog kazne oko nameštanja, a tipujem i na Radnički KG i Zlatibor kao ozbiljne kandidate, idu izbori, Kragujevac i Pazar su veliki, a Zlatibor je iz opštine u kojoj vlast ne može da promeni šerifa, i sva sredstva su dozvoljena..

Dakle, Metalac, Bačka, Zlatibor i Radnički ili Pazar. Još im lepo legne i da ne moraju mnogo da objašnjavaju oko regularnosti, jer tri ekipe su iz prvih 5.

A onda će odozdo ući prvaci srpskih liga i još dve ili tri ekipe koje plate da dopune do 18 (zavisno od toga da li će da izbace Smederevo). Tu će biti zabave, da li će da čupaju "centre" ili će samo pare i uticaj da odlučuju .

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Fri May 15, 2020. 4:42 pm

Image

Sudeći po prva dva imena, celokupan kadar pripada SNS.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Fri May 29, 2020. 4:49 pm



Evo golčine.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Fri May 29, 2020. 7:15 pm

Svaka čast! Doktor. 😃
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by MMM » Sat Jun 13, 2020. 12:22 am

Fudbalski savez Srbije (FSS) doneo je odluku da se letnji registracioni period zvanično "otvara" 14. jula, dok klubovi u Srbiji mogu da dovode fudbalere sve do 5. oktobra 2020. godine.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by CikaZika » Mon Jun 15, 2020. 12:28 pm

Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Tue Jun 16, 2020. 3:36 pm

Pa kad je kod nas veći kazneni prostor ko u NBA trojka :D

Nije baš podatak da se dičimo, ali pametan čovek bi rekao: "Mora da im lome noge, čim je tako" :blush:
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by MMM » Wed Jun 17, 2020. 3:04 pm

Дилеме више нема, Србија ће се од сезоне 2021/22. дефинитивно придружити групи земаља које су своје елитно фудбалско такмичење оплемениле видео-технологијом. У интервјуу за сајт ФСС, генерални секретар наше организације Јован Шурбатовић говорио је о процесу имплементације ВАР система (Video Assistant Referee)) у Супер лиги Србије:
„Чини ми се да сам у Новостима прочитао информацију да су корона и проширење лиге наводно успорили увођење ВАР технологије на стадионима Супер лиге Србије. То једноставно није истина. Користим прилику да подсетим да је у другом делу прошле сезоне формиран пројектни тим који чине стручњаци из ТВ Арена спорт који је медијски партнер ФСС, затим Телекома Србије, Супер лиге и ФС Србије на челу са председником Судијске организације Миланом Караџићем. Од октобра 2019. године урађен је велики део посла и практично су припремљени сви неопходни кораци за имплементацију ВАР система од сезоне 2021/22“ – рекао је Шурбатовић и додао да ће до краја календарске 2020. године Телеком Србије, ТВ Арена спорт и ФСС бити технолошки спремни за коришћење видео-технологије:

„Телеком Србије ће обезбедити инсталацију оптике на свим суперлигашким стадионима, као и адекватан проток сигнала, односно сигнал без кашњења. Телевизија Арена спорт нас је обавестила да је у фази технолошког унапређења продукцијских капацитета и увођења најмодерније „Ремове“ продукције, што значи да ће бити у могућности да сваку утакмицу прате и са по 12 камера“.

Шурбатовић наглашава да је ФСС тренутно у фази прикупљања понуда за куповину опреме и опремање ВАР центра у Спортском центру ФСС у Старој Пазови.

„У току је израда пројекта, а у наредна три месеца ФСС ће добити најмодернији ВАР центар са четири ВАР собе у СЦ ФСС у Старој Пазови. Определили смо се за централизовани систем управљања ВАР технологијом из Старе Пазове, док ће ТВ Арена спорт инсталирати сву неопходну опрему на суперлигашким стадионима. Битно је напоменути да је тест фаза ВАР система у Србији планирана за пролећни део следеће сезоне током које ће бити покривене одређене утакмице Супер лиге“.

Сасвим је јасно да ће у најбржем могућем року почети и обука судија за примену видео-технологије.

„Управо тако. Већ од септембра ове године креће континуирано спровођење обуке судија и трајаће све до септембра 2021. ФСС тренутно има шест међународних судија са ВАР лиценцом, а после набавке опреме и опремања ВАР центра у Старој Пазови на јесен 2020, потписаћемо и ВАР декларацију са ФИФА“ – рекао је генерални секретар Јован Шурбатовић.
izvor: sajt FSS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Tue Jun 30, 2020. 3:24 pm

Od aktivnog igranja fudbala oprostio se Envir Alivodić. Uvek sam ga uzimao na menadžeru, kao singerica je bio. U Vojvodini i Novom Pazaru je ostavio najdublji trag, bio na pragu da pojača Partizan, ali nije mu se dalo. U svakom slučaju još jedan igrač koji je ostavio trag u našem fudbalu odlazi u penziju, neka mu je srećna.

https://www.srbijasport.net/n/62240/dve ... -nezaborav
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Wed Jul 15, 2020. 12:34 pm

Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Sun Jul 19, 2020. 9:56 pm

https://www.srbijasport.net/n/62593/emi ... fehervar/f

Sve najbolje mu želim. Ima predispozicija da postane vrhunski goša.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Post Reply