Linglong Tire Super liga

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Naka » Sun Sep 27, 2020. 1:41 pm

Ja veceg cirkusa od ovogodisnje lige nisam video. Ovo je zrelo za jednu dobru kontrolu iz UEFAe. Ekipe igraju vec unapred dogovorene meceve, nesto poput bosanske lige pre 10 godina (3 za 3) gde se tacno zna ko je prvak, ko ispada ko ce u Evropu.
Ubedljivo najneregularniji pocetak do sad.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Sun Sep 27, 2020. 2:16 pm

Bačka-Voždovac pre par kola... Kvota na domaćina šetala je od 2,5 do 1,5, pa na 2,2 i na kraju 1,6.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Houdini » Thu Oct 22, 2020. 1:11 pm

vrlo interesantne stvari se desavaju u nasoj ligi konacno..

znaci imamo profesora pravnog fakulteta, potpredsednika Partizana, koji je potkacio jednog stranog drzavljanina sa prebivalistem trenutnim u nasoj zemlji. On je naime objavio fotomontazu, gde je umesto glave deteta tog stranog drzavljanina, slika naseg selektora, aludirajuci na to da je on (selektor) bio u intimnoj vezi sa njegovom sadasnjom zenom, a nekada direktorkom marketinga FKP.. Onda se ona pobunila, krenula da daje intervjue o tome, a on je odlucio da doticnog profesora tuzi svojoj domovini Kanadi. Ne lezi vraze, ubrzo sadasnja zena, a nekadasnja direktorka marketinga, preti da ce objaviti eksplicitne slike svoje kume, kao i osobe sa kojima je ona bila u intimnoj vezi.. e da kuma je sadasnji PR Partizana, a po nekim recima delili su sve i svasta zajedno nekada..

konacno imam cemu da se radujem u nasem fudbalu :popcorn:

jedino steta sto je Kristijan Golubovic u farmi, on je mogao da isprica svoju stranu price..

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Naka » Mon Oct 26, 2020. 10:00 am

Jedine dve ekipe koje ne igraju sklanjalici Zvezdi jesu Partizan i Javor (Javor mi u komsiluku i to znam iz pouzdanih izvora). Nazalost to nije dovoljno, pa se prvak ove lige zna i pre pocetka (sa sve gol razlikom koju usput nabijaju).
I ne bi to bilo toliko strasno, da nije "popaljenija" pojedinih navijaca tog kluba, verujuci u regularnost i igru svojih pulena.
Pa shodno tome, osvajace jos titula, padati na 20m od gola da bi svirao penal, izmisljati crvene i zute kartone protivnicima ali ujedno i oprastati mesarske startove.... Zivela ovakva liga sa sve sampionom.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Tue Oct 27, 2020. 3:40 pm

Houdini wrote:
Thu Oct 22, 2020. 1:11 pm
vrlo interesantne stvari se desavaju u nasoj ligi konacno..

znaci imamo profesora pravnog fakulteta, potpredsednika Partizana, koji je potkacio jednog stranog drzavljanina sa prebivalistem trenutnim u nasoj zemlji. On je naime objavio fotomontazu, gde je umesto glave deteta tog stranog drzavljanina, slika naseg selektora, aludirajuci na to da je on (selektor) bio u intimnoj vezi sa njegovom sadasnjom zenom, a nekada direktorkom marketinga FKP.. Onda se ona pobunila, krenula da daje intervjue o tome, a on je odlucio da doticnog profesora tuzi svojoj domovini Kanadi. Ne lezi vraze, ubrzo sadasnja zena, a nekadasnja direktorka marketinga, preti da ce objaviti eksplicitne slike svoje kume, kao i osobe sa kojima je ona bila u intimnoj vezi.. e da kuma je sadasnji PR Partizana, a po nekim recima delili su sve i svasta zajedno nekada..

konacno imam cemu da se radujem u nasem fudbalu :popcorn:

jedino steta sto je Kristijan Golubovic u farmi, on je mogao da isprica svoju stranu price..
Vuletić i Borjani 2. deo

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/ ... djeo-cuvar
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by CikaZika » Wed Oct 28, 2020. 9:24 am

A vala smorili su za sve pare...
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Wed Oct 28, 2020. 1:00 pm

Jel je jebo Tumba, jeste, jel debeli Vuletić voli dečake, voli, jel Borjan taraba u glavi, jeste i jel mu žena ograničena ko terasa, jeste. Apsolvirali smo i teraj dalje.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Houdini » Thu Oct 29, 2020. 5:52 am

Pa to je trenutno jedino zanimljivo u našem fudbalu, možda i kanadskom.. Titula je rešena, mesta za Evropu su odlučena, jedino pitanje redosleda od 2-5.. a kapiram da onaj koji zna, zna i ko ispada a ko ne.. pa jedino zanimljivo ostaje ovo :D

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Thu Oct 29, 2020. 12:01 pm

Monogamija wrote:
Wed Oct 28, 2020. 1:00 pm
Jel je jebo Tumba, jeste, jel debeli Vuletić voli dečake, voli, jel Borjan taraba u glavi, jeste i jel mu žena ograničena ko terasa, jeste. Apsolvirali smo i teraj dalje.
Da je samo Tumba. :D

Da parafraziram jednog momka - Borjan je okrečio gde su mnogi gletovali.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Zvezdas99 » Sun Nov 08, 2020. 10:23 pm

Novi Pazar mogao pobedom nad Zlatiborom da se odlepi i neke ekipe vec sad posalje u drugu ligu, ali ovako... Zlatibor se potpuno vratio, Rad se primakao, Napredak i Macva vrebaju, ali mislim da su Sapcani vec na izdahu, kao i Backa.

Koliko ce biti zanimljivo u borbi za opstanak, toliko ce biti i za Evropu. Ipak, ne bih voleo da ovaj sistem sa 20 ekipa dugo opstane.

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Naka » Thu Nov 26, 2020. 5:27 pm

Gleda li neko ovu smejuriju Vojvodina-Proleter. Namestena utakmica. Zalosna je ova liga. Ja mislim i za vreme arkana nije ovoliko namestenih utakmica igrano.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Tue Dec 15, 2020. 9:40 am

Preminuo je Zoltan Sabo.

Blago rečeno sam u šoku.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Monogamija » Tue Dec 15, 2020. 9:56 am

Neka mu je laka crna zemlja. Dobar i veliki čovek.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by Tajler Darden » Tue Dec 15, 2020. 10:13 am

Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Linglong Tire Super liga

Post by MMM » Sun Jan 10, 2021. 1:33 pm

Terzic zeli 5 stranaca u LLSL, pisu pojedini mediji.

Post Reply