FK Partizan - prelazni rok

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
B13
Posts: 324
Joined: Thu Jul 25, 2019. 3:00 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by B13 » Sat Dec 14, 2019. 1:09 am

Informacija je od Gorana Ješića,, a vidim da ga hvali i brani. Možda mu je menadžer :D

Šalu na stranu, može dečko da pokrije i desnog beka. Prošao Barsinu školu, pogledao sam neke hajlatse, za koje znam da nisu merodavni, ali svidelo mi se ono što sam video.

Kada bi se obistinilo za Rajkovića i Jojića, bio bi pun pogodak od samog početka prelaznog roka.

User avatar
Brižni-ponovo napada
Posts: 542
Joined: Mon Jul 29, 2019. 11:47 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Brižni-ponovo napada » Sat Dec 14, 2019. 1:35 pm

Znači još dugo ćemo čekati na igrača kojem je prirodna pozicija desni bek...
Pusti,pusti da te Mozli

User avatar
Џејси
Posts: 65
Joined: Mon Jul 29, 2019. 7:58 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Џејси » Sat Dec 14, 2019. 2:19 pm

Okrenuo bih se u novom prelaznom roku nekim novim pojacanjima, mislim da su Jojic i Rajkovic ispusene lule narodski receno, naravno podrska strucnom stabu ali mislim da i oni gledaju na neka nova imena.

medjutim
Posts: 147
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 am
Contact:

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by medjutim » Sat Dec 14, 2019. 2:50 pm

Brižni-ponovo napada wrote:
Sat Dec 14, 2019. 1:35 pm
Znači još dugo ćemo čekati na igrača kojem je prirodna pozicija desni bek...
Možda ovaj može da igra i štopera i desnog beka, al ne može nikako oba istovremeno. Nema šanse da će da pokrije sve..

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by CikaZika » Sat Dec 14, 2019. 11:51 pm

Rajkovic je navodno vrlo blizu potpisa.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Dovla_
Posts: 433
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:28 am
Location: 011

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Dovla_ » Sun Dec 15, 2019. 10:16 am

Ako će Sejduba ostaje ne vidim gde će Jojić,
eventualno na krilo,nije mu strano ni to,svakako bih voleo da dođe.

Što se Rajkovića tiče meni je uvek bio klasičan mesar,bar ga tako pamtim.Ako donese kvalitet super.

User avatar
B13
Posts: 324
Joined: Thu Jul 25, 2019. 3:00 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by B13 » Sun Dec 15, 2019. 11:59 am

Može Jojić da igra klasičnog centralnog veznog igrača.

Meni je trenutno entuzijazam i loženje na maksimumu. Generalno mi se čini da oko kluba vlada neka pozitivna atmosfera, valjda će se to iskoristiti na najbolji mogući način.

Za sledeću godinu kao cilj treba postaviti prolaz grupe u LE, i već sada treba graditi ekipu koja je kanda za tako nešto.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Tajler Darden » Tue Dec 17, 2019. 7:56 pm

Francuzi kažu da je Strahinja Pavlović i zvanično potpisao za Monako.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Viduka » Tue Dec 17, 2019. 8:14 pm

Ja nisam za Rajkovicev dolazak. Ne volim igrace koji su vecinu karijere proveli povredjeni. On bez daljnjeg poseduje kvalitet. Tu nema spora. Problem je kad se takav igrac dovede, oko njega se obicno gradi igra u odbrani, a u slucaju povrede em gubis takvog igraca, em skoro pa sigurno, nemas adekvatnu zamenu. Da ne pricam da su i on i Pavlovic levonogi fudbaleri i da ce neko od njih dvojice u narednih sest meseci, morati da pokriva poziciju koja mu nije idealna.

Bolkonski
Posts: 342
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:09 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Bolkonski » Tue Dec 17, 2019. 8:17 pm

Nista ne verujem lkovima poput Svinjure i Vucele, pre svega, u smislu hrabrosti da se napadne titula nakon one berbe usiju 2017. godine.
Ali, zanimljivo mi je ono napadanje Vucelica od strane Svinjformera, kao i otvoreni sarkazam u onome “ hvala,
Predsednice “.
Takodje, tu je i Vuletic koji otvoreno napada svinjske novine, njihive novinare, kao i razliku u odnosu drzave prema Partizanu i Zvezdi..
Cini mi se bar da je Savo nekako uspeo da se usaglasi sa upravom i da ih natera da mu ispostuju zahteve.
Tako je dobio Asana za solidan novac, Sadika koji je otkupljen na njegovu inicijativu, Suma je produzen, doveden je Nathko, juri se Rajkovic.
Ako dodje Rajkovic, jos jedan kvalitetan stoper i desni bek, uz ostanak Sume, Sadika, Asana, Makeca i Nathka, uz Zdjelara i napredak malog Stevanovica, to moze biti odlican i kompaktan tim,
Vrlo je vazno da se nekako resi situacija sa Stojkovicem i Tosicem, kao i da se otarasi drvne gradje, uz dovodjenje rotacijskih igraca koji nisu igrac manje na terenu, poput Dinge, Vujacica, Perise, Scekica, Ivanovica i Gigica.
Mislim da bi Kuveljic iz Javora bio solidno resenje za rotaciju, uz jos neke momke, mozda Vidosavljevic koga juri Zvezda.

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Irriducibili » Tue Dec 17, 2019. 11:01 pm



Još jedan primer beščašca i idolopoklonstva, možda tamo gde sam se najmanje nadao

Nema suštinske razlike izmedju hvala Vučicu i hvala Vazuri
non mollare mai

medjutim
Posts: 147
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 am
Contact:

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by medjutim » Tue Dec 17, 2019. 11:46 pm

Hvala Laciju bi bilo najpreciznije.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Batica ubica » Wed Dec 18, 2019. 1:04 am

Ili hvala Blekiju Milenkoviću što je postavio standarde, pa svaki naredni štoper ima neku vrstu hajpa.
Vuletić je isto g.... kao Vazura i Vučela, skoro neprimetno botuje za upravu i dobija simpatije navijača. Navijači se lože na latinske izreke, na saopštenja u kojima mi navodno uteramo Terziću. Vuletić se navodno razočara situacijom u klubu i najavljuje odlazak koji se nikad ne desi, služi kao paravan ovoj upravi. Dok on priča latinski i maže oči, ova dvojica kradu i to funkcioniše godinama. I posle zašto nam je tako... Pa naravno da je tako kad se navijači kunu u Vuletića, Željka Pantića i slične.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by CikaZika » Wed Dec 18, 2019. 10:36 am

Pa mislim da se Vazura pitao, opet bi uvalio za max 5 miliki, bez procenta.

Srecno Strahinji, jedan veliki transfer. Nije mala cifra, za nase standarde.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: FK Partizan - prelazni rok

Post by Naka » Wed Dec 18, 2019. 11:03 am

B13 wrote:
Sun Dec 15, 2019. 11:59 am
Može Jojić da igra klasičnog centralnog veznog igrača.

Meni je trenutno entuzijazam i loženje na maksimumu. Generalno mi se čini da oko kluba vlada neka pozitivna atmosfera, valjda će se to iskoristiti na najbolji mogući način.

Za sledeću godinu kao cilj treba postaviti prolaz grupe u LE, i već sada treba graditi ekipu koja je kanda za tako nešto.
Bukvalno skrecu temu sa bitnih stvari... Cetvrta titula za redom koja je izgubljena vec u decembru i za to niko ne odgovara.

A sto se tice Pavlovica, njemu svaka cast. Kako je poceo sezonu ono je bilo katastrofalno. Medjutim, tokom sezone, pogotovo od ulaska u LE, decko je stekao samopouzdanje, sveo greske na minimum i zaista odigrao fascinantno dobro za nase uslove.

Mi trenutno nemamo desnog beka i nekog destruktivca koga bi covek upario sa Natkom.

Post Reply