FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Sun Jul 18, 2021. 10:07 pm

Kakav olos sedi u nasoj upravi da je to neverovatno.U cetvrtak jos jace,a mogli bi i ovi sa juga da podrze konacno.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Sun Jul 18, 2021. 10:08 pm

Bitno je da ne sabotiraju. Dovoljno skroz.

U cetvrtak organizuju oni, pa neka objasnjavaju kad ih bude zvao bolesnik.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Mon Jul 19, 2021. 8:45 am



Zreb je u 14h.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Mon Jul 19, 2021. 11:13 am

Kad se samo setim da su ljudi pričali kako je uprava KKPa poltronska, a uprava FKPa stoji na braniku Partizana, sa sve Žeksom Pantićem i debelim manijakom Vuletićem 😂
Bukvalno su ista govna i to je jasno odavno, ko nije do sad shvatio evo sad su potvrdili.
Gori su i od Đuratija, šiju ga za klasu.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Mon Jul 19, 2021. 11:18 am

Jedna je razlika, oni nisu uspeli da sabotiraju duplu krunu i osvojili su bar to. KKP nije nista uradio.

Poltroni su maksimalno, mislim sta i ocekivati od komunistickog sljama inicijala M. V.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Mon Jul 19, 2021. 12:07 pm

CikaZika wrote:
Mon Jul 19, 2021. 11:18 am
Jedna je razlika, oni nisu uspeli da sabotiraju duplu krunu i osvojili su bar to. KKP nije nista uradio.

Poltroni su maksimalno, mislim sta i ocekivati od komunistickog sljama inicijala M. V.
Jbg,ja to ne mogu da im uzmem kao olaksavajucu okolnost.Za mene su isti i jedni i drugi.A i nemam dokaze da je KK uprava sabotirala rezultate,jbg doveli su dobrog trenera,borili smo se,a ni u jednom trenutku nismo imala najbolji tim na Jadranu.Ono pre korone smo igrali najbolju kosarku,ali ni to ne bi znacilo da bi sigurno osvojili,ko zna sta bi bilo.

Sto se tice KK uprave zameram im mnogo toga,ali mora da se postuju dovodjenje AT i Zoca.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Mon Jul 19, 2021. 12:39 pm

Pa KKP je imao najgoru sezonu ko zna od kada. Nista nije osvojio, dug nije smanjio.

Meriti FKP i KKP uprave nema smisla uopste. Pokazali su ko su i sta su...
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Mon Jul 19, 2021. 1:52 pm

Potpuno mi je nezahvalna pozicija da ispadne da branim Ostoju, koji naravno ima mnogo putera na glavi, ali ne mogu da prihvatim da je realan znak jednakosti izmedju uprava

Da krenem od kraja, KKP nije izdao ovako bedno saopštenje, zapravo mislim da je tako nešto nezabeleženo u istoriji sporta kod nas, kao da su ga pisali Vulin i DJV

Stanje u kojem je Ostoja zatekao KKP je bilo katastrofalno, pre svega u finansijskom smislu, što se ne može reci za trenutak preuzimanja FK. Od tada, KKP je placao tekuce troškove i gomilu starih dugova i ostao na približno jednakom dugu, FKP ga je enormno povecao

U košarci para za drpanje nema, u fudbalu ima i to se nemilice koristi. Zato se i bore za fotelje do poslednjeg evra

Konačno, KKP ima najboljeg trenera Evrope i ekstra kvalitetna pojačanja, te ambicije u skladu s tim, dok je FKP sveden na povratak "naše dece" i talove koji iz toga proizilaze. U skladu s tim, sportske ambicije postoje samo na rečima, a realne su da se uzmu još neke pare dok su u mogucnosti
non mollare mai

User avatar
Brižni-ponovo napada
Posts: 542
Joined: Mon Jul 29, 2019. 11:47 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Brižni-ponovo napada » Mon Jul 19, 2021. 2:30 pm

Ako ne dovedemo bar još 2 igrača ( 1 u odbrani, 1 u napadu) sve mi se više čini da će biti 'Putuj Evropo'
Pusti,pusti da te Mozli

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Mon Jul 19, 2021. 2:42 pm

Irriducibili wrote:
Mon Jul 19, 2021. 1:52 pm
Da krenem od kraja, KKP nije izdao ovako bedno saopštenje
Ne bih se bas slozio. 😂

Ponocno saopštenje, jer je neki glumac slikao sa igracima i trenerom. Pa seti se saopštenja posle Hale sportova i Cedevite.

Ne branim ove olose iz FKPa, nadam im se da nikada vise nece videti stadiona, a dace zglaviti robije, ali isto to mislim i Ostoji.

Ne bih branio, ali ovo komunjarsko govno bar izadje i kaze nije presla, pa ga bolesnik napusava preko telefona, dok Ostoja na ciste korake ostane mrtav hladan.

Na kraju dodju na isto, Vazura ili Ostoja, jedan kupljene diplome, organizator zurki, drugi Limar, preletac. Neka nam je Bog u pomoci...
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by CikaZika » Mon Jul 19, 2021. 2:46 pm

Sledeca faza Soci. Cekamo cetvrtak, ali jako tesko...
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Mon Jul 19, 2021. 2:54 pm

Jednostavno uporedi ta dva saopštenja, sve je jasno

Godinama nas kradu, rival ne igra nijednu regularnu utakmicu, cutke prihvataju da se bore za drugo mesto i to porediš s tim što Ostoja nije skočio za korake. S kojom svrhom? Što ne pitaš zašto je klupa cutala i nije uradila ništa, dok je još moglo nešto da se uradi? Ostoja je otvoreno zaratio s Čovicem, dok se V&V ližu i "saradjuju" s Terzicem

Ma neuporedivo
non mollare mai

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by White Mamba » Mon Jul 19, 2021. 3:44 pm

Soci, a?
:gif diatlova not great not terrible:
Treba prvo proci Slovake..
I dalje su rak rana golman i desni bek..

User avatar
Brižni-ponovo napada
Posts: 542
Joined: Mon Jul 29, 2019. 11:47 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Brižni-ponovo napada » Mon Jul 19, 2021. 4:08 pm

Korak po korak.
Soči je malo jači od Rostova, a njima smo mogli 5 komada da strpamo.
Nemamo golmana, desnog beka, štopera i još jednog napadača, to bi moglo da nam bude presudno i protiv Slovaka a kamoli Rusa
Pusti,pusti da te Mozli

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Mon Jul 19, 2021. 4:43 pm

Nažalost Stojke je gotov, stigle su ga godine i to se jasno videlo u drugom delu sezone 19/20. Slabiji refleksi, sporije kretnje, sporo ustajanje nakon odbrane. Sa loptom u nogama nikad nije bio nešto sposoban, a sad imam utisak da je tempirana bomba. Ja bih dao šansu Popoviću koji se sasvim solidno pokazao u većem delu prošle sezone, a nemam ništa ni protiv Stevanovića, šteta samo što nije bar 5, 6cm viši.
Miljkon je većinu prošle sezone bio konstantan, nadam se da u Evropi može da ponovi igru kao protiv Šarloe. Njemu je odbrana 1v1 jedini problem defanzivno, nestabilan je, lako ga je zaljuljati. Što se tiče markiranja i postavljanja nije pravio greške, ali će desno krilo morati dosta da radi u defanzivi (kao Asano). U napadu je taraba, ali neka zatvori pozadi napred ne mora ni da ide.
Vujačić je pokazao da može da se računa na njega, stabilan je bio prošle sezone. Za ocenu Saničanina je još rano, videćemo kako će se pokazati. Fali još jedan štoper za rotaciju.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply