FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Thu Sep 23, 2021. 6:46 pm

0:2 na poluvremenu u Lučanima, golovi Rikarda i Obradovića.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Thu Sep 23, 2021. 9:18 pm

Teško gostovanje u vrlo nezgodnom trenutku je uspešno prebrodjeno, idemo dalje :clap:
non mollare mai

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Thu Sep 23, 2021. 9:47 pm

Rano postignut gol i posle je sve bilo lakše.
Još jedan gol posle prekida, uvek mi je drago kad ga damo posle prekida.
Stevanović opet zadržao nulu, imao je i 2 bitne odbrane. 4 meča u ligi i 4 nule.
Menig će biti dobar samo da se uigra, vidi se brzina, direktnost u igri. Čak i dobar centaršut.
Raduje ozbiljnost i fokus ekipe, koja za sad stvarno izgleda šampionski.
Sad da se spremamo za Spartak.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Houdini » Fri Sep 24, 2021. 8:11 pm


Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Fri Sep 24, 2021. 8:57 pm

Ovo sa reprezentacijom mu nije trebalo. Povređen si i ideš da igraš za reprezentaciju, neodgovorno je to.
Šteta jer je kvalitetan igrač.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Houdini » Fri Sep 24, 2021. 10:14 pm

Još jedan igrač manje za kakvu takvu prodaju.. Ostala nam je Evropa kao jedini način da se uzmu neke pare..

Makar neka dobra stvar ove cipiripi lige.. Lako se uzima koeficijent i pare..

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Sun Sep 26, 2021. 9:15 pm

Poluvreme 2:0, 2 asistencije Meniga
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Sun Sep 26, 2021. 10:26 pm

Menig bas bas dobar veceras.

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Sun Sep 26, 2021. 10:44 pm

Linglong liga je pala kvalitetom toliko nisko, da cigani više nemaju nikakvu potrebu da zatvaraju. Liga se bukvalno svela na dva tima, sve ostalo je jad i beda. Šta je tu je, teraj dalje
non mollare mai

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan

Post by CikaZika » Mon Sep 27, 2021. 11:36 am

E sad slede vazna dva gostovanja Krusevac, pa TSC.

Pre toga ide Flora, koju moramo dobiti kod kuce, mislim da se to ne sme dovoditi u pitanje, i izmedju ova dva gostovanja jedno kod kuce koje spada u grupu laksih.

Ako ovde obe pobedimo, velika je sansa da derbi na Rajku odlucuje ko ce biti prvi pred plejof.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Mon Sep 27, 2021. 2:30 pm

Odlična utakmica sinoć, od starta agresivno, fokusirano, energično. Odličan posao je uradio Stanoje u psihičkoj pripremi utakmice, i on je pored aut linije od starta držao tenziju.
Menig odličan, jako brz igrač, direktan, ne boji se da krene u dribling. Rekao bih da je nesebičan, igra za ekipu. Jedino defanzivno je juče bio slabiji, često je kasnio ali to se može ispraviti.
Rikardo 16 golova na 17 utakmica. Na početku sezone sam prognozirao da će ići na 30+ golova, kako je krenuo ni 40+ nije nerealno. I to nisu samo golovi, igra leđima od gola, odlaganje lopti, građenje.
Terzić odličan, drago mi je zbog njega jer se momak bori svaku utakmicu, ima dobar stav ima na terenu. Dobra leva noga takođe.
Još jednom zadržana nula, nova za Popa ove sezone.
Dobra energija igrača koji su ušli već na rešenu utakmicu.
Takođe 2 asistencije za Jovića, već je na 5 ove sezone.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Mon Sep 27, 2021. 5:30 pm

Verovatno smo najjači klub u univerzumu :D

Ova dešavanja u i oko kluba, kao da gledam Top Listu Nadrealista..

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Wed Sep 29, 2021. 9:49 am

Evo koga zanima druženje Stanoja sa navijačima
Iskreno očekivao sam Savine svedoke, sledbenike ludog Žeksa sektaša i ostale teoretičare zavera, ali izgleda da su opasni samo preko tastature
Tužno je to što trener mora da izlazi pred navijače i da objašnjava da nije rasista i član albanske mafije sve zbog lupetanja nekoliko ljudi sa društvenih mreža
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Wed Sep 29, 2021. 10:18 am

ozbiljna glupost je praviti ovo, cak i da je u pitanju trener FK Zednika.. i dokaz koliko je marketing trener i koliko je fokusiran na taj aspekt. ne mogu da zamislim nekog, pa cak i ludog Lalata da pravi nesto ovako, a kamo li da jedan ozbiljan klub ovo dozvoli.

znaci navijaci pisu nesto po mrezama, sakrivani iza nadimaka, a on nasao da drzi konfereciju o tome.. ovo patetisanje sa plakanjem, zatim kukanjem na ligu, za koju je pre par meseci rekao da je odlicna i postena, je tek jedan novi nivo.. podseca me na jednog, koji komentarise kako prete njegovoj deci i kao dokaz donese skrinsot sa tvitera perakojota1298576..

sto se rezultata tice, prosle godine su bili losi, poraz od tima iz donjeg doma belgijskog prvenstva..

ove godine su solidni, kao nosilac si u intertoto kupu prosao grupu, a u prvenstvu su priznajem iznad mojih ocekivanja. medjutim i to treba gledati kroz prizmu da je ovo iskusan tim, sa iskunsim igracima, koji niti mogu da se prodaju niti imaju neki veliki upside..

ja poverenja nemam, jer po kojim god budzacima da je radio, nije izdrzao ni sezonu, ali kao sto sam napisao voleo bih da pojedem govna i da napravi neki ozbiljan rezultat.. pod tim mislim pre svega u Evropi, ali bi i titula u ovakvoj ligi bila veliki rezultat..

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Wed Sep 29, 2021. 10:36 am

Šarloa mu je bila četvrta utakmica po povratku u Partizan, a tim je bio psihički u teškom kanalu usled raznoraznih poraza i primljenih golova u zadnjim minutima (porazi u zadnjih minutima od Čukaričkog i Napretka, poraz u finalu kupa protiv Vojvodine, remi sa AZom, još jedan poraz od Vojvodine u zadnjim minutima). Nije bilo realno da za 15 dana uspe da digne ekipu iz psihičkog kanala u kom je bila.
Druga stvar, pre utakmice Šarloa se svuda predstavljala kao aždaja koja je dobila prvih 6 utakmica belgijske lige i pričalo se da imamo minimalne šanse. Odmah posle utakmice velika većina navijača je okrenula ploču kako je Šarloa nivo Bačke a Stanoje ne zna ništa.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply