FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Wed Sep 29, 2021. 10:55 am

Sarloa je u tom momentu bio kao Spartak otprilike, i oni su bili drugi nakon 10 kola.. nije to merodavno uopste..

to je moralo a se prodje..

isto kao sto neki pricaju, kako je ne znam ti kakav uspeh proci Soci i Santa Klaru.. najveci uspeh tih timova su olimpijske igre, i to ne cak ni letnje, u prvom..

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Wed Sep 29, 2021. 11:18 am

Da, Spartak sa 6 uzastopnih pobeda u prvenstvu Belgije.
Elem, problem je što smo mi bili tim koji je pre njih izgubio od Novog Pazara 3:2 (Novi Pazar je sezonu pre toga bio 10. u PLS), izgubili smo od drogiranog Lalata 3 puta za 2.5 meseca. Onaj tim Partizana je bio u haosu pre svega psihički i bilo je potrebno mnogo vremena da se ekipa podigne psihički i da se uspostavi stabilnost.
Spartak je posle 10 kola prošle sezone bio četvrti a ne drugi.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Wed Sep 29, 2021. 12:58 pm

Belgijska liga, nije Engleska pa da 6 pobeda bude nešto neverovatno..

Zvezda izrutinirala Genta dva puta..

Lupio sam 10, ne znam koliko je kola bilo niti mi se traži sajt da saznam, ali znam da su na početku u momentima kad smo igrali sa belgijancima bili drugi, nerešeno samo sa Zvezdom valjda igrali.. Pa ja kraju završili ko zna gde, a tako i ovi..

U svakom slučaju meč da se dobije.. A to što ubacuješ gde smo kiksali nema veze.. Kiksao i Senjor u Pazar, pa prezimeo u Evropi..

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Wed Sep 29, 2021. 2:02 pm

Nije Senjor kiksao u Pazaru, Pazar je ispao sezonu pre njegovog povratka :D
Ovde je poenta da je Stanojević došao na već selektiranu ekipu koju nije on birao, koja je psihički bila u kanalu, sve se radilo u hodu.
Ekipa gubi od drugoligaša, konstantno prosipa prednost u zadnjim minutima i sad se očekuje da čovek da za 15-20 dana digne ekipu i da rutinira solidan tim kao što je Šarloa. Ne ide to baš tako, sve je proces. Kao što je Marku 2016. trebalo vremena da fizički i psihički našpanuje ekipu koja je u oba aspekta bila u kanalu kod Tomića, pa je i on iz prve 4 utakmice imao 2 poraza (Vojvodina 1:3 na JNA i Spartak 2:1 na Karađorđu).
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Sep 30, 2021. 6:17 pm

Bez Saničanina danas, pretpostavljam da je povreda u pitanju pošto ga nema ni na klupi. Nažalost menja ga Miletić.
Nadam se da možemo do pobede i 6 bodova.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Thu Sep 30, 2021. 11:20 pm

Guramo i dalje mimo svih očekivanja i sa svim tumbanjima u sastavu

Moglo je i večeras da bude ubedljivije, ali su tri boda ipak najvažnija

Nama ce reprezentativna pauza bukvalno poslužiti za oporavak
non mollare mai

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan

Post by Nemanjic » Fri Oct 01, 2021. 9:33 am

Batica ubica wrote:
Thu Sep 30, 2021. 6:17 pm
Bez Saničanina danas, pretpostavljam da je povreda u pitanju pošto ga nema ni na klupi. Nažalost menja ga Miletić.
Nadam se da možemo do pobede i 6 bodova.
Nazalost,korona je u pitanju.Nema ga ni u Krusevcu,ali valjda ce biti spreman posle rep. pauze.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Oct 01, 2021. 10:46 am

Izuzetno sam zadovoljan, 6 bodova iz 2 utakmice u Evropi, bez primljenog gola. Baš rutinska pobeda, nešto na šta nismo navikli zadnjih godina.
Jedino me brine slabija partija Zdjelara, nije bio agresivan i energičan kao inače, počeo je da igra tek zadnjih 20ak minuta.
Onaj faul Živkovića u drugom poluvremenu u opasnoj zoni gde lopta već ide u aut je nešto što ne sme da se dešava, selekcija faulova je jako bitna stvar.
Čestitke Lazaru na 2 gola, drago mi je što me je razuverio i postao bitan faktor na evropskim utakmicama. Šteta za onaj promašaj, mogao je do savršenog het trika.
Nova nula za Popa, dobro odrađen posao s njegove strane, nekoliko odbrana i pokupljenih lopti, bez grešaka u pasu.
Takođe izdanje Miletića je bilo pristojno, nije imao nijednu grešku.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: FK Partizan

Post by Čekićar » Fri Oct 01, 2021. 4:45 pm

Sezona je svakako odlicna ali ne treba preterivati i porediti ovaj izlet u evropi sa bilo kojim drugim,da se ne lazemo ovo je tatina ladna karina od takmicenja...Flora i fauna u grupnoj fazi..

Mislim da mali Terzic zasluzuje vecu minutazu...Holender je nas najgori igrac.

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Sat Oct 02, 2021. 10:01 am

Nisam gledao meč, ali očekivana dva boda..

Sad idu jedini ozbiljniji mečevi u ovoj grupi. Mada opet vidim ovaj Gent je u donjem domu prvenstva..

Četiri boda i osiguravanje prvog mesta mislim da je realnost..

Ako sam ja dobro skapirao, na onoj listi UEFA za pobedu u LŠ, LE i LK se dobija isti broj bodova za pobedu? To je apsolutno idiotski, ali nek i nama nešto odgovara jednom.

Edit: @batica ne guglam dok pišem, pišem iz glave a ima već pono informacija, a malo mesta pa se i zaboravi nešto :D LM Pazar, Ivanjica, Kruševac, Lučani isto mu to dođe.. Nebitni timovi naše lige sa oranicama.. Tako da ako nije gubio u Pazaru Senjor, gubio je na nekim drugim oranicama.. Nebitno, poenta je ista..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Sat Oct 02, 2021. 1:36 pm

Jbt, ovaj čovek ne zna ni kako se boduje, a ja gubim vreme polemišuci s njim :shok:
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Sun Oct 03, 2021. 10:33 am

Dokon nisam, da znam pravila bodovanja za koeficijent, nego mi palo na pamet dok sam gledao Šturm kako se kolje sa PSV-om i nas koji otaljavamo Floru..

Mislim apsolutna gluposti da Salzburg koji ima 4 boda u LŠ, gde je igrao sa Lilom i Sevillom ima jedva jači koeficijent ove sezone od nas koji nismo imali ozbiljnog rivala do sada.. Da bodovi protiv šampiona Francuske imaju istu težinu kao bodovi protiv amatera iz zemlje gde je fudbal popularan taman koliko kod nas nordijsko skijanje..

Al kao što rekoh jednom I nas da nešto pogleda..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Sun Oct 03, 2021. 1:05 pm

Naravno da nemaju istu težinu, ni to ne znaš, mada se moja konstatacija nije na to ni odnosila, vec na to da ne znaš koliko se bodova vec godinama dobija za pobedu

Sve tvoje tvrdnje su potpuno pogrešne, ovo je samo novi momenat. Isto vredi pobeda u LŠ i u drugim takmičenjima, za pobedu se dobijaju 2 boda i naravno Komunistička partija Austrije nisu komunisti :D
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Partizan

Post by Houdini » Sun Oct 03, 2021. 1:36 pm

Dobro Bajatović, Dačić, Bane Ružić i ostali su esencija socijalizma u pravom smislu te reči :D nego to nije bitno sad..

Ček koliko se bodova dobije za pobedu u LŠ, LE i LK?

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sun Oct 03, 2021. 8:01 pm

Preživesmo ovu utakmicu, najbitnija su 3 boda.
Baš nervozna utakmica, imam utisak da bi se mnogo bolje odvijalo po nas da je Rikardo dao gol iz one šanse i da nije bilo penala.
Miletić podsetio zašto je nesigurna sirovina.
Pantić me podsetio zašto sam bio protiv njegovog povratka.
Za sada guramo bez greške, nek se tako nastavi i posle pauze.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply