FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Jul 01, 2022. 11:26 am

Odlazi Jevtović koji je bio jedno od najboljih pojačanja prošle sezone... Ako imaju mozga Šćeka je slobodan treba da ga vrate.

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/35 ... sa-turcima
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Jul 01, 2022. 9:37 pm

Sveta Marković treći put kod nas. Prvi mandat je bio jako loš gde je bio kriv za dosta golova, drugi iznenađujuće dobar. Ako bi igrao kao u drugom mandatu bio bi pojačanje. Bolji igrač od Vujačića i Saničanina.

https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/35 ... u-partizan
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sun Jul 03, 2022. 12:50 pm

Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Jul 07, 2022. 9:47 pm

Milovanović u Almeriji za 3.5 miliona, 1.5 milion kroz bonuse i 10% od naredne prodaje, potvrdio je i Fabricio Romano čak. Dečko je odigrao samo 28 utakmica u prvom timu... Pominje se Tedić kao zamena.
Takođe potpisali smo Dijabatea, leva noga, igra desno krilo. Pretpostavljam da će on desno, Menig levo, Riki u špic, Natho na 10 a Andrade na zadnjeg veznog pored Zdjelara/Fejse. Videćemo za šta će ovo biti dovoljno.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Partizan

Post by Nemanjic » Sat Jul 09, 2022. 11:21 am

Batica ubica wrote:
Thu Jul 07, 2022. 9:47 pm
Milovanović u Almeriji za 3.5 miliona, 1.5 milion kroz bonuse i 10% od naredne prodaje, potvrdio je i Fabricio Romano čak. Dečko je odigrao samo 28 utakmica u prvom timu... Pominje se Tedić kao zamena.
Takođe potpisali smo Dijabatea, leva noga, igra desno krilo. Pretpostavljam da će on desno, Menig levo, Riki u špic, Natho na 10 a Andrade na zadnjeg veznog pored Zdjelara/Fejse. Videćemo za šta će ovo biti dovoljno.
Pitanje za tebe,gde vidis da ce nam igrati bonus,posto ga u fazi napada nisi nabrojao,mozda racunas na Ilica kao stopera? Ja verujem da cemo mi cesto ove sezone igrati i sa tri pozadi,samo sto mislim da to danas nece biti slucaj bas zbog bonusa i da ce Petkovic igrati u ovoj tvojoj postavci umesto Dijabatea.

Da prbam da pogodim 11 za veceras:Stevanovic-Filipovic,Urosevic,Vujacic,Markovic,Zdjelar,Andrade,Natho,Petkovic,Menig,Rikardo.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sat Jul 09, 2022. 6:51 pm

Na bonusa sam zaboravio :D
Verovatno će Jović biti bonus najveći deo vremena ako bude zdrav naravno. Za ove ostale ne znam, Baždar može da počne neku utakmicu da odmori Rikija. Mislim da će više igrati Petković nego Ilić zbog toga što je Ilićeva pozicija osetljivija.
I ja mislim da će ovo biti isti sastav, jedino se dvoumim oko golmana. Videćemo da li će ih Stolica rotirati kao Stanoje prošle sezone. Pop je odlično branio do drugog derbija i onda kao da se ugasio, dok je Stevanović stvarno bio konstantan.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sat Jul 09, 2022. 10:27 pm

Natho <3
Čestitke Petkoviću na prvom golu. Konkretno je igrao, direktno. Ima dobar ulaz sa leve strane.
Andrade za mene utisak večeri. Dobar trkač, radilica, agresivan, brz, eksplozivan. Kod nas su vezni igrači obično sporiji i tromi ovaj čovek je osveženje. Izuzetna leva noga, videlo se u one dve dijagonale što je dao u prvom.
Filipović namestio gol, sem toga nije ga bilo mnogo u napadu. U odbrani ono što sam video je korektno, jeste onaj iz Javora pored njega šutirao glavom ali je mu je Filipović onemogućio bolji šut dobrom markacijom. Čekamo dalje da vidimo kako će izgledati.
Prvenac Baždara takođe :good: Samo moraće Baždar u teretanu da nabije malo mase mršav je previše.
Ovako bilo je nekih interesantnih detalja, Natho koji pokriva desni bok u odbrani, krila ulaze u sredinu da bi se veznim igračima otvorila strana. Vide se neke uigrane stvari. Ono što mi je najbitnije je dobro zalaganje ekipe, dobar stav na terenu, dobar fokus, zadržana nula. Bilo je i nekih grešaka ali to je normalno pogotovo za sam početak sezone.
Mislim da je ekipa jača nego prošle sezone. Sveta je bolji od Miletića, Andrade deluje da je bolji od Jojića. Ako se bude pogodilo sa Dijabateom makar kao sa Menigom biće super. Fali još jedan zadnji vezni posle odlaska Jevtovića, Šćeka bi nam bio odličan za rotaciju a slobodan je... Sad, da li je ovo dovoljno za titulu... Ne znam šta da mislim, Stanoje je izvukao 100% iz prošlosezonske ekipe i na kraju nije osvojeno ništa.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Fri Jul 15, 2022. 11:00 pm

Beda, beda, beda....

Zapravo za mene ništa neočekivano, vec sam najavio da ce nam livadari iznova predstavljati problem

Kad najgora uprava postavi najgoreg trenera po % uspešnosti, sasvim je prirodno da se zapne vec u 2. kolu. U avgustu cemo početi sa razmišljanjima o novoj sezoni i o borbi za 2. mesto
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sun Jul 17, 2022. 9:43 am

Izmena Filipović-Šehović... Još kaže Stolica uveo je Šehovića zbog defanzivnih karakteristika, a fazon Šehović ne zna da markira. A još Šehović rekao da je bolji igrač nego u prvom mandatu i evo iste greške mu se dešavaju :lol:
Sveta se isto nije proslavio protiv Radničkog, vratio se na prvi mandat.
Boli način na koji smo primili golove... Bez fokusa i discipline u igri. Jedino pozitivno je to što nismo izgubili.
Zalaganje i stav Belića me prijatno iznenadilo. Na prvi pogled deluje da je radilica, dobar pristup i agresivnost. Plus što je bonus.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Tue Jul 26, 2022. 8:15 pm

Idemo na Kipar.

Skorije nisam gledao goru utakmicu.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Tue Jul 26, 2022. 8:27 pm

Valjda ćemo se sastaviti do tad, bar da obezbedimo plej of i sigurnu LK.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Tue Jul 26, 2022. 8:29 pm

Moramo. To je pod obavezno da klub koliko toliko nastavi da živi.

Ovo što sam gledao danas, previše su skromni Kiprani.

Disciplinovani pozadi, napred ne znaju. Dosta stara ekipa, najmlađi igrač u prvih 11 ima 23 godine.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Wed Jul 27, 2022. 2:31 pm

Iliev podneo ostavku.

Da se ne ljubimo.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Wed Jul 27, 2022. 2:38 pm

On je tu istu ostavku podneo marta 2019. kad je Bata Mirković otišao... A posle toga zvanično nije vraćen na funkciju, samo je ostao u klubu eto tako.
Za njim bi mogli Vazura i Vučela polako, pa da im se zajedno sa Vuletićem zabrani prilazak stadionu u krugu od 300 metara.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Wed Jul 27, 2022. 2:47 pm

Sada je to to.

Neće se vraćati.

Jedan parazit manje.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Post Reply