FK Partizan

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Thu Aug 04, 2022. 4:25 pm

Sve osim duple pobede nad ovom prosek ekipom novi je korak unazad.

Ljudi su rang Anortosisa i moraju se rešiti duplom pobedom.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 04, 2022. 7:59 pm

Stolica 5 utakmica, 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza. Gol razlika 8:6.
Sa ovom utakmicom večeras primili smo 4 gola iz prekida (1 iz penala). Prvo poluvreme je izgledalo i pristojno, došli su do izražaja brzi igrači gore. I onda gol posle prekida, gledanje lopte naših igrača...
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Thu Aug 04, 2022. 8:06 pm

Teško je biti navijač Partizana, sve ovo je realna posledica minulog rada. Sve i da paraziti odu, bice potrebne godine da se oporavimo
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 04, 2022. 8:41 pm

Irriducibili wrote:
Thu Aug 04, 2022. 8:06 pm
Teško je biti navijač Partizana, sve ovo je realna posledica minulog rada. Sve i da paraziti odu, bice potrebne godine da se oporavimo
Slažem se potpuno. Onaj bljesak prošle sezone je bio na Stanojevića, njegovo znanje i želju da napravi dobar rezultat. On je dogurao do jedne tačke, onda kad je klub trebao da pogura sa pojačanjima i logistikom nastao je pad. Stanojević je vukao ceo klub i maskirao probleme rukovodstva. Ovako sa trenerom koji to ne može dolazi do izražaja koliko je zapravo klub truo iznutra.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Thu Aug 04, 2022. 8:59 pm

I to kad jedan suštinski prosečan trener vuče ceo klub, takodje ilustruje stanje u kom se nalazimo, baš kao i ceo srpski livadarski fudbal, izuzev naravno mezimice. Čukarički vec na poluvremenu primio 3 komada

https://www1.partizan.rs/obavestenje-za-javnost/

Kakvi carevi, jebe se njima za bilo šta, osim sopstvenih guzica
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 04, 2022. 9:09 pm

Hahahahahaha pa ovo nema dalje. Kao što je Marković zimus rekao kolko smo mi neogranizovan klub to je pakao...
Ostaje nam samo da se nadamo da će uskoro dovesti klub do stečaja pa da se državna vlast seti da ih promeni, sami otići neće jer tako su u mogućnosti.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Partizan

Post by Irriducibili » Thu Aug 04, 2022. 9:15 pm

https://sportklub.rs/fudbal/evropa/euro ... /?ref=push

Ovaj je Alisa u zemlji čuda, zamišljam Vazurinu facu dok ga gleda kroz dim iz tompusa, kad mu Stolica traži nekog Bukarija :lol:

P.S.

https://www.republika.rs/sport/fudbal/3 ... rno-belima
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 04, 2022. 10:10 pm

Miki Vazura može jedino nekog Solomona da mu dovede. Ili Musu Ndžijea :D :D :D
Stolica sa ovim izjavama sve više podseća na Đukića, progutao kasetu. Priča o pojačanjima a doveo je Šehovića za 350k evra, Šehovića koji pre 2.5 godine u konkurenciji Rajka Brežančića nije uspeo da se izbori za mesto rezervnog beka pa smo ga pustili da ode za džabe u Izrael. Opet kako je moglo da bude on je sa pojačanjima dobro prošao s obzirom na to ko vodi klub.
Edit: Ne videh odmah ovo za Radoju. Što bi dečko dolazio iz uređene lige u Partizan da mu kasne plate i da ga Vazura reketira, pa da dogodine oprašta to što je zaradio. Tako je bilo i sa trenerima, niko nije hteo da ima posla sa Vazurom.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Aug 05, 2022. 3:30 pm

Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Sat Aug 06, 2022. 9:11 am

Hvala bogu pa se neko od bivših igrača setio da digne glas.

https://mozzartsport.com/fudbal/vesti/o ... ici/427046
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 11, 2022. 9:52 am

Danas revanš sa AEKom, verovatno i poslednja šansa za Stolicu. Ako večeras ne prođemo dalje mislim da bi to bilo to za njega.
Mocart najavljuje Popa na golu večeras, ne znam koji je razlog menjanja golmana pred ovako bitnu utakmicu. Pozdravljam povratak Svete u prvu postavu iako je u Nišu imao dosta kikseva, ali je svakako bolji od Saničanina.
Ja se nadam nekom ludilu u prvih 20 minuta, da naši preplanuli napadači na brzinu i energiju spakuju 2, 3 gola i onda da mučenje do kraja.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Aug 12, 2022. 9:33 am

Kao što sam i pretpostavio ovo je bila poslednja šansa za Stolicu. Zaslužen otkaz, 6 utakmica 1 pobeda 3 remija i 2 poraza. Kao i kad je došao napisao sam da u onom trenutku niti je on potreban Partizanu niti je Partizan potreban njemu.

Malo o utakmici. Prva stvar, fizički smo malo spremniji od zonaša. U 60' se videlo da smo pali totalno. Osnovna stvar da bi igrao bilo kakav fudbal je fizička sprema.
Filipović... Kod prvog gola pre svega je bio loše postavljen, gledao je loptu ne i svog igrača iza njega, dopustio je da ga lopta preskoči. Onda centaršut koji mu prolazi kroz noge, gde u lošem stavu brani 1v1. Korak nazad u odnosu na Miljkovića.
Sveta se definitivno vratio na prvi mandat. Nepotrebni faulovi, ono jedno loše raščišćavanje... Kod prvog gola loše postavljen, zato je i usledio autogol. Počinjem da verujem da je igrao dobro samo kod Stanojevića, slično kao ćelavi Miletić kod Bate.
Vujačić kod drugog gola pogledom brani 1v1 situaciju, nije se pomerio. Generalno limitiran kao i uvek, ovo je njegov maksimum.
Fejsa... Zna da se postavi, gde treba da bude ali fizički više nije za ozbiljan fudbal. Kod drugog gola ispao kao iz džipa.
Andrade se ugasio posle Javora gde je izgledao kao pojačanje. Ono sinoć je rang Jojića.
Dijabate odličan, 2 asistencije, dobar dribler, brz, jak, nisko težište. Odlična energija, odgovoran u defanzivi. Samo što ne može sam.
Rikardo je klasa, čim ima neko da mu gurne loptu. Šteta što nije igrao u neka srećnija vremena.

Dešavanja posle meča su sramna. Igrače terati da pevaju uprava napolje... Oštre patku na pogrešnim ljudima, ako su mudonje trebali su Vazuru da sačekaju. Tužno je ko se naziva navijačem.

Ostaje otvoreno dosta pitanja. Ako bi se povezalo 5 domaćih utakmica sa ovakvom posetom i ovakvom porukom upravi morali bi sami da odu. Ako je ovo samo jedna utakmica preživeli su. Onda moramo da se uzdamo u državu da ih najuri kad doteraju klub do stečaja.
Ko će biti novi trener pojma nemam. Mislim da apsolutno niko ko je normalan neće preuzeti ovakav timu ovakvom trenutku, sa ovakvom upravom iza sebe. Jedino da ucene nekoga. Potpuno realno mi deluje scenario da nas protiv Maltežana vodi neki trener omladinaca. Jajarenje uprave konačno dolazi na naplatu, malo smo se koprcali uz energiju i rad Stanojevića iz prošle sezone, uspeo je da donekle anulira jajarenje uprave kluba. Ali samo donekle, na kraju nas je njihovo jajarenje koštalo titule. Spasa nam nema propasti nećemo bukvalno je takva situacija.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Aug 12, 2022. 2:10 pm

Izgleda da je Savo novi trener :lol: :lol: :lol:
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/35 ... no-smenjen

Ovo nije prvi put da je Savo pogazio svoju reč. Decembra 2009. je bio protiv kandidat Đuriću na izborima za predsednika Partizana i imao je samo jedan glas (verovatno je glasao sam za sebe :D). 2016. je zajedno sa Đurićem u "koaliciji" tražio smenu sadašnje uprave, čak je hteo i da se bije sa njima. Marta 2019. je došao da bude trener Partizana kod uprave koju je terao i hteo da bije :D

Dalje, 2011. je zajedno sa Bobanom Dmitrovićem pljuvao Toleta i pričao kako se u Srbiji igraju nameštene utakmice.
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... _id=505582
https://www.glassrpske.com/lat/sport/sp ... anja/56153

Takođe, 2016. je isti taj Savo rekao da Toletu treba dati orden. Sve to nakon funkcije u savezu koju mu je dao upravo čika Tole.
https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a904412/S ... -reda.html

Avgusta 2020. Savo protiv Vojvodine šutira mikrofon i kaže da neće više da ćuti a posle i da neće više nikad raditi u srpskom fudbalu. Evo posle skoro 2 godine vraća se na isto mesto, u još goru situaciju.
Što se ljudskih kvaliteta tiče vidi se da je Savo čovek koji ne drži do svoje reči. I tako lagano, u zavisnosti od svojih interesa gazi po onome što je pričao. To mi se jako ne dopada kod njega.

Što se tiče trenerskih kvaliteta i tu ima nekih čudnih stvari. Kad je došao, zajedno sa pokojnim Đumijem je zagovarao ofanzivan i lep fudbal, da se protiv svakog igra otvoreno i na gol više. Nakon svađe sa Đumijem za pomoćnika je doveo Radovana Ćurčića i rekao da će se igrati više na rezultat, pragmatično. To je potrajalo 6 kola u kojima je izgubio 2 utakmice. Dakle može se zaključiti da Savo baš i ne zna šta hoće što se tiče kad se radi o vođenju tima. Kad se na to doda tvrdoglavost, neverovatna arogantnost i nadobudnost kao da iza sebe ima osvojene 3 Lige šampiona, komentarisanje onoga šta pišu navijači po tviteru i po forumima i vređanje tih istih navijača u fazonu to što oni znaju o fudbalu ja sam zaboravio pre 30 godina :D :D
Ne znam zaista šta Savo vidi ovde. Zna kakva je uprava, u prošlosti je sarađivao sa njima i pokušavao da ih smeni. Vidi valjda kakav je tim, da ovde mora da se uradi doselekcija. Vidi stanje u klubu, u ligi je već izgubljena titula posle 5 kola, LE nećemo igrati a u pitanju je i LK.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Fri Aug 12, 2022. 6:11 pm

Ipak nije Savo, Petrić dolazi za trenera :D :D :D
Bojim se ako večeras uđem na vesti da će neko treći biti trener :lol: :lol:
https://www.telegraf.rs/sport/fudbal/35 ... ovi-trener
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: FK Partizan

Post by Tommen » Fri Aug 12, 2022. 6:30 pm

ahahahhahaha ugasimo se vise

Post Reply