FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by CikaZika » Fri Jul 16, 2021. 11:12 pm

Gledao sam od 72 minuta, Pavkov se obruka na onoj sansi, sa 5 metara skoro po zemlji...

Vosa imala dobar prekid, cak i onu sansu kod gola iz ofsajda su mogli bolje.

Sve u svemu VAR opravdao ocekivanja, dobra poseta bila bas, sto je ocekivano.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Nemanjic » Wed Jul 21, 2021. 3:04 pm

Jel se ovo CZ stekala za napadaca pa pocinje Pavkov od pocetka?Znam da su doveli onog Francuza,ali vidim da je i danas i protiv Vose na klupi.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Tajler Darden » Wed Jul 21, 2021. 3:37 pm

Нисам очекивао Павкова у 11.

Изгледа да се крпе док онај не дође на зиму.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Nemanjic » Wed Jul 21, 2021. 4:53 pm

Losa CZ za sada,prakticno bez sansi,mogao je Kairat i do duple prednosti da su iskoristili ono na pocetku.Pavkov skroz odsecen,ocekujem ubrzo ovog Francuza u kakvom god da je stanju.

Vagner Lav i u ovim godinama fantastican.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by CikaZika » Wed Jul 21, 2021. 11:18 pm

Ovaj sto je usao crnac, krilo sta je? Sta on igra?

Katai dobar potez, pa usere. Definitivno lose za sada to deluje, dali ocito Stankovicu ovaj sto je otisao u Svedsku. Dosta losije od prosle sezone za sada deluje CZ.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Nemanjic » Thu Jul 22, 2021. 10:15 am

CikaZika wrote:
Wed Jul 21, 2021. 11:18 pm
Ovaj sto je usao crnac, krilo sta je? Sta on igra?

Katai dobar potez, pa usere. Definitivno lose za sada to deluje, dali ocito Stankovicu ovaj sto je otisao u Svedsku. Dosta losije od prosle sezone za sada deluje CZ.
Uslo je dvoje crnaca,ne znam za kog pitas :-)

Ja sam mislio na ovog sto je usao na poluvremenu,Francuz,igra spica,dosao na pozajmicu iz Anzea.

Ako mislis na ovog Bakajoka sto je usao,taj je iz Interove skole.Igra po strani,protiv Vojvodine je cini mi se igrao vise pozadi,danas nesto ofanzivnije.Ima predispozicije dobre,ali izuzetno lose tehnicki potkovan.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by CikaZika » Thu Jul 22, 2021. 12:31 pm

Nemanjic wrote:
Thu Jul 22, 2021. 10:15 am
CikaZika wrote:
Wed Jul 21, 2021. 11:18 pm
Ovaj sto je usao crnac, krilo sta je? Sta on igra?

Katai dobar potez, pa usere. Definitivno lose za sada to deluje, dali ocito Stankovicu ovaj sto je otisao u Svedsku. Dosta losije od prosle sezone za sada deluje CZ.
Uslo je dvoje crnaca,ne znam za kog pitas :-)

Ja sam mislio na ovog sto je usao na poluvremenu,Francuz,igra spica,dosao na pozajmicu iz Anzea.

Ako mislis na ovog Bakajoka sto je usao,taj je iz Interove skole.Igra po strani,protiv Vojvodine je cini mi se igrao vise pozadi,danas nesto ofanzivnije.Ima predispozicije dobre,ali izuzetno lose tehnicki potkovan.
Da na Francuza.

Mislio sam da je dobro pojacanje, ali deluje skroz nespreman.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Irriducibili » Tue Aug 03, 2021. 11:47 pm

Zvezda nekako bezidejna, volje nije nedostajalo, ali sve je to islo na silu, da se ugura lopta u gol

Kataievo fudbalsko znanje je obrnuto proporcionalno fizičkoj spremi i to se očigledno nece promeniti. Otuda nestaje u drugom delu utakmice

Šerif nije nimalo naivna ekipa, klasična legija stranaca, koju nije lako slomiti. Iznenadjuje odsustvo ambicije da pokušaju da pobede s igračem više

Revanš potpuno otvoren
non mollare mai

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Irriducibili » Tue Aug 10, 2021. 9:26 pm

Zastrašujuce loša Zvezda, onaj koji gura milione bi trebalo da stavi prst na čelo
non mollare mai

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Nemanjic » Tue Aug 10, 2021. 11:48 pm

Zasluzeno su ispali,Serif mnogo kontranapada u ove dve utakmice nije iskoristio na najbolji nacin.

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by White Mamba » Wed Aug 11, 2021. 12:19 am

Cigani demonstriraju djubre od igre od pocetka sezone, ne samo danas
Sto u principu u ovom prividu od LL takmicenja i nije problem, ali kad te ovako ogoli poludivlja ekipa jasno je da je Mister :lol: jedna solidna prevarica

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Houdini » Fri Dec 10, 2021. 6:37 am

svaka cast i Dejanu Stankovicu i Zvezdi na uspehu.. prosle godine drugo mesto u grupi, sada i prvo u jakom takmicenju.. plus u domaci sampionat ne ispasta sto je izuzetno tesko..

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Batica ubica » Wed Aug 24, 2022. 12:39 pm

I opet sanja :lol: :lol: :lol:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Bolkonski
Posts: 342
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:09 pm

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Bolkonski » Wed Aug 24, 2022. 2:54 pm

Na kraju, ovo je bolje za Zvezdu, a gore za nas. :D
Ovako bi lagano ispali iz grupe LŠ-a, a ovako će igrati kvalitetno takmičenje u kome će biti kompetitivni, a mi osudjeni da čitamo ode i epopeje do proleća.

Ono što je tragično jeste nedostatak hrabrosti, moralno-etičkog osećaja, profesionalnog obzira, kritičke svesti i, ako hoćete, samih osnova ljudskosti u našem novinarstvu.
Imamo situaciju da klub, koji godinama ima, za naš sport, nesvakidašnja ulaganja i nesanjane mogućnosti na tržištu, treći put ispada od slabijeg i, na listi moći, nižeg protivnika, bez da taj neuspeh bude propraćen bilo kakvom naznakom kritike.
Stepen jadnosti, malodušnosti i kukavičluka novinarskog nesoja je dodatno podvučen tekstovima u kojima, nakon debakla, osećamo uvlakački, strašljivi i podilazeći ton, i u kojima se ne bavi igrom, koja je, u kontekstu budžeta i potrošenog novca, sramotna, već time da li se “Deki” iznervirao. Da ne pominjemo kritike na rad Mrkele i doktora sa poternice, koji imaju, gotovo čarobnjačku, moć da promaše fudbalera koga dovode za ozbiljan novac, ali i mogućnost da svoje neznanje i bezbrojne greške maskiraju novim milionskim pojačanjima. Ne samo da nema ni tralja moguće kritike, poziva na odgovornost i postavljanja pitanja sposobnosti, već kukavni krvnici vlastite profesije daju sve od sebe da zataškaju svaki promašaj, kombinaciju i bilo kakav refleks neznanja i osionosti sportskog sektora Crvene zvezde, do težnje zaboravljanja imena i identiteta prethodno panegrično i egzaltirano najavljenog pojačanja, često, od strane istih trbuhozboraca.

Ljudi dostojni svakog prezira i moralnog otklona.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Crvena Zvezda 2020/2021 - Neka sila bude s tobom

Post by Batica ubica » Wed Aug 24, 2022. 8:19 pm

Prema mojoj evidenciji, zvezda je od leta 2016. do zime 2022. ukupno dovela 44 igrača koji su bili promašaji. 44 igrača je tačno 4 postave.
Za 24 od 44 promašaja zvezda je platila obeštečenje, a na obeštećenja na promašaje u ovom periodu je potrošila 14.750.000 evra.
20 promašaja je dovedeno bez obeštećenja.
Dakle za 6 godina 44 promašaja, 14.750.000 evra na ime obeštećenja je dato za te promašaje. A svi ti promašaji su potpisali ugovore po kojima im sleduje plata.
I eto, posle ovakve poražavajuće statistike dovođenja igrača država i dalje drži Terzića i Mrkelu u klubu, država i dalje sipa ludačke pare u zvezdu a ova dvojica nastavljaju da se igraju Master lige i da promašuju igrače.
Eto npr. od sezone 20/21 su na mesto špica dovodili redom Falćinelija, pa onda Dionija i Rišaira u istom PRu da bi na zimu doveli i Ohija koga hoće da prodaju već posle nešto više od pola godine. Na kraju, niko od ovih igrača nije bio dovoljan pa su doveli i Pešića. Da je ovo ozbiljan fudbal i ozbiljna država oni bi već posle Dionija dobili nogu u dupe, ne bi došli u priliku da dovode dalje. Ovako su nastavljali da se izdrkavaju i da ređaju igrače po sistemu sledeći će sigurno biti pogodak.
I naravno, niko od novinara ne sme da objavi da Ohi već 6 utakmica sedi na klupi a najavljivan je kao bog otac zimus. Dioni i Rišairo kao da nikad nisu ni igrali u zvezdi, kao ni Falćineli. Svi su davno zaboravljeni, tako će biti i Ohijem a ako konačno ubodu sa Pešićem Mrkela i Terza će ponosno izaći u medije sa pričom kako su oni magovi tržišta. A u stvari su dve obične vezare iza kojih je stala država i imaju neograničen budžet i neograničeno poverenje da rade šta hoće. Pa tako može i baba Kurana da vodi klub (mali omaž Dekiju Anđusu, onom koji nije bio bot).
Edit: U ove promašaje za koje je plaćeno obeštećenje nisam uračunao Motiku za koga je plaćeno 2.500.000 evra a koji ove sezone još nije upisao nijedan minut na terenu, dok je prošle sezone počeo tek jednu od 14 utakmica u kojima je igrao. Najavljivan kao ogromno pojačanje, plaćen 2.500.000 evra da bi posle pola godine zvezda na istu poziciju plus kao bonusa dovela Mitrovića iz Radničkog za 500.000 evra.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply