Niželigaški fudbal

Sve o domaćem fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Tajler Darden » Sun Sep 29, 2019. 1:32 pm

IMT prvi u Srpskoj ligi u Beogradu.

Ako osvoje cenim da će prodati mesto.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Sun Sep 29, 2019. 3:20 pm

Doveli su ozbiljnog trenera, mada ništa me ne bi čudilo.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: Niželigaški fudbal

Post by Zvezdas99 » Sun Oct 20, 2019. 12:43 pm

IMT dobio OFK-u 2:0 i tako se definitivno odlepio od njih sto se borbe za prvo mesto tice. Nije razlika velika, ali OFK-a cesto kiksa tako da vise nije realno da ih stignu.

Koliko vidim IMT nema ozbiljnog konkurenta ovde i ako vezu nekoliko pobeda vrlo lako mogu otici na dvocifrenu razliku u odnosu na drugoplasiranog.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Sun Oct 20, 2019. 2:08 pm

IMT je konačno doveo odličnog čoveka za trenera, čoveka koji se ne uklapa u šablon naših trenera, proveo je neko vreme u Americi i odličan je pre svega psiholog i čovek sa stavom. Imao sam sreću da me je trenirao 4 godine u omaldincima i izveo do prvog tima. Saša zna kako sa mladim igračima, ume da pruži priliku svakom ko je zasluži radom na treningu, ništa drugo ga ne zanima. Mislim da će za koju godinu lagano voditi neku Linglong ekipu.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: Niželigaški fudbal

Post by Zvezdas99 » Sat Oct 26, 2019. 9:22 pm

Sutra u Uzicu jedan jako zanimljiv mec. Posle dugo godina igra se gradski derbi Jedinstvo - Sloboda. Pocinje u 11 ujutru, cak mislim da ima i prenos na jednoj uzickoj televiziji (TV 5 mislim).

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Tue Nov 05, 2019. 8:32 am

Mali rezime dosadašnjih tokova srpskoligaškog karavana.

U Srpskoj ligi zapad, možemo konstatovati da Borac 1926 suvereno drži prvo mesto i već je uspeo da se za 14 odigranih kola odlepi od najbližih pratilaca Sloge 33 i Jedinstva 9 bodova, tako da je izvesno koga ćemo gledati u PLS sledeće godine. Borba za opstanak će biti vrlo interesantna jer je razlika u 3 - 4 boda među ekipama izuzev Mačve 1929 koja je prikovana za dno, ali ako se pogleda oni iz poslednjih 5 odigranih kola imaju 2 poraza i 3 remija, tako da ih ne bih otpisivao prerano.

U Srpskoj ligi Vojvodina, za sada su se u vrhu izdvojili Železničar iz Pančeva, Bačka iz Subotice i Radnički iz Zrenjanina u odnosu na ostatak lige i među ta tri i trebalo tražiti konkurente za ulazak u viši rang. Borba za opstanak je za sad isto kao i vrh, potpuno jasna, kao poslednje tri izdvajaju se Dunav, Kozara i Hajduk iz Kule koji polako gube korak za ostatkom lige, ali videćemo, tek je 12 kola od ukupno 30.

Srpska liga Beograd, IMT kao jedini ozbiljan kandidat se već izdvojio 6 bodova u odnosu na OFK Beograd i 7 u odnosu na Zvezdaru, Radnički Obrenovac i TEK Slogu, međutim jedan kiks IMT - a i pobede pratilaca mogu da učine plasman vrlo zanimljivim, videćemo. U zoni ispadanja su Lokomotiva iz Železnika i Zvezda MML, ali na svega 2 boda više su i Sremčica, Teleoptik i Stepojevac Vaga. Možda će ovde biti i najinteresantnija borba za opstanak.

Srpska liga istok, Jagodina Tabane drži prvo mesto sa 4 boda više u odnosu na OFK Sinđelić i 6 bodova više u odnosu na Budućnosti iz Popovca. Jagodina svakako ima najveću zaleđinu u vidu Palme, pa se može očekivati da vrlo brzo budu stabilan učesnik PLS, a potom i povratak u Superligu. Verovatno dve ekipe koje ispadaju su Temnić i Trstenik PPT, a treći povratnik u zonu tražiće se između ekipa Rembasa, Dubočice, Jedinstva a možda i Car Konsantina iz Niša.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by CikaZika » Mon Mar 09, 2020. 12:54 am

Uskoro cemo malo popularizovati nize lige, tacnije srpsku ligu. Iako istorijski Ofk nije deo ovoga trenutno je tako.

Nas gost ce uskoro biti kapiten Ofk i njihov golman Vukasin Vranes. Videcemo gde je klub trenutno, podsetiti se gde je nekada bio i videti sta misli njihov kapiten da li moze ponovo biti deo najboljeg fudbala u drzavi.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Mon Mar 09, 2020. 8:45 am

CikaZika wrote:
Mon Mar 09, 2020. 12:54 am
Uskoro cemo malo popularizovati nize lige, tacnije srpsku ligu. Iako istorijski Ofk nije deo ovoga trenutno je tako.

Nas gost ce uskoro biti kapiten Ofk i njihov golman Vukasin Vranes. Videcemo gde je klub trenutno, podsetiti se gde je nekada bio i videti sta misli njihov kapiten da li moze ponovo biti deo najboljeg fudbala u drzavi.
OFK trentno tavori u Srpskoj ligi Beograd, iza IMT - a i sa veoma malim izgledima da se plasira u PLS, sem ako Traktoristi neprepuste 1. mesto OFK - i ili ukoliko se povuku pod izgovorom da nemaju budžet, mada nisam siguran u to jer IMT ima odličnu ekipu i trenera koji forsira napadački fudbal.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Sezione
Posts: 546
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:06 am

Re: Niželigaški fudbal

Post by Sezione » Mon Mar 09, 2020. 12:00 pm

I ozbiljnu navijacku grupu iza sebe :D

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Mon Mar 09, 2020. 12:25 pm

Evo ga i link. Sve je ok, ali osnovani 1989. u bloku 9a i 11c koji su tih godina bili livada :D

Poznavao sam ekipu Klošara iz Paviljona koji su bili aktivni tamo neke 2005. do 2007. - 08. (sa nekima se i danas družim) imali su dosta sukoba sa Taurunumima, vijali se po Zemunu, oko Instituta za majku i dete itd. Kako su se samo po Zemunskom MOC - u "družili". :D luda ekipa mladih huligana entuzijasta je bila na okupu :drink:

https://picpanzee.com/klosari_imt
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by CikaZika » Mon Mar 09, 2020. 12:54 pm

Da, jos su sad dobili Radnicki NB, na gostovanju. Bas ako se ne raspadnu, idu dalje sigurno. Ne verujem da Ofka moze drzati toliko priključak.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Tajler Darden » Fri May 08, 2020. 12:39 pm

Dobio sam informaciju da se Beograd aktivira opet posle osam godina.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Monogamija » Tue May 12, 2020. 8:06 am

Tajlere, zna li se ko stoji iza pokretanja FK Beograd?
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Tajler Darden » Wed May 13, 2020. 12:56 am

Ne znam. Raspitaću se sutra, pa ti javljam ovde. Trebalo bi da imam jak kontakt. Brat mi je tamo igrao davno. :D
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Niželigaški fudbal

Post by Tajler Darden » Wed May 13, 2020. 4:52 pm

@Monogamija

Priča se da su u priči simpatizeri i pominju se prezimena Živić (ti su valjda pre držali klub), ali i prezime Šušnjar. Dosta se imena pominjalo.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Post Reply