Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Batica ubica

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Fri Jan 14, 2022. 1:33 pm

Koliko je glup čovek Granit Džaka, uvek nađe način da impresionira svojom glupošću :D
Svaka čast Arsenalu, izdržati preko sat vremena sa igračem manje na Enfildu je podvig. Čak su imali i šansu da daju gol.
Sve ostaje otvoreno pred revanš, biće zanimljiva utakmica.

U drugom polufinalu Čelsi rutinski protiv Totenhema, treće finale za Tuhela od kako je preuzeo tim.
Mi ćemo ostati ovde, punog srca i ponosnih lica...

Houdini

Post by Houdini » Sun Jan 16, 2022. 11:43 am

kao sto sam i rekao ne moze Chelsea da bude prvi favorit za titulu osim u slucaju raspada Citya i Liverpoola, nisu oni jos taj nivo i to ne ide preko noci..

City zavrsio posao prakticno, osim ako Liverpool ne prebrodi nekako ovaj momenat Kupa Africkih Nacija, pa doceka losu formu gradjana.. sto nije toliko realno..

najzanimljivije je to 4. mesto, gde bas pojma nemam ko bi od 3 ekipe mogao da ga se dokopa..

Irriducibili

Post by Irriducibili » Sun Jan 16, 2022. 1:10 pm

I još jednom, pravda za Olea!
non mollare mai

Batica ubica

Post by Batica ubica » Sun Jan 16, 2022. 2:56 pm

Lukaku i Griliš se kolju za titulu najvećeg promašaja što se tiče pojačanja. Lukaku juče upropastio 2 odlične situacije, mislim da je izgubio svaki vazdušni duel, vidim i da ga Tuhel kritikuje baš me zanima na šta će to izaći.
Griliš nije ni senka onog igrača iz Vile.

Nejasne izmene Tuhela juče, Verner vidno bez samopouzdanja i on ga gura još na desnu stranu, kasno uvođenje Maunta kao čoveka koji može da spoji sa golom.
Po meni Siti je uzeo titulu kad su preživeli Arsenal. Ne znam kakvo čudo treba da se desi da ih Liverpul stigne do kraja. Siti ovo ne ispušta.

Houdini

Post by Houdini » Sun Jan 16, 2022. 6:46 pm

Chelsea da prizna da je pogrešio i da nam vrati Lukakua za jedno 50 miliona..

Batica ubica

Post by Batica ubica » Mon Jan 17, 2022. 12:44 pm

Rafa dobio otkaz u Evertonu. Očekivano s obzirom da je dobio samo 1 od zadnjih 13 utakmica.
Očekivao sam da može da ih dovede do borbe za Evropu pošto imaju solidan tim. Nije Rafa imao ni sreće sa povredama, Kalvert Luin kao najbolji igrač ekipe je bio odsutan 4 meseca, povrede Ričarlisona, Dukurea, Alana, Mine. Letnji PR gde je dobio samo 2 miliona za pojačanja, morao je da izmišlja igrače za džabe. Bilo je tu nekih dobrih utakmica, remi na OT gde su mogli lako do pobede, remi sa Čelsijem sa omladincima u timu, pobeda protiv Arsenala.
Ono što nije bilo karakteristično za Rafine klubove je broj primljenih golova, pogotovo posle prekida gde su tu negde sa Lesterom.

Ako ništa makar je zadržao dobar status među navijačima Liverpula, eno juče su mu pevali protiv Brentforda :D :D

Post Reply