Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Wed Feb 02, 2022. 11:05 pm

A reci kakav je posao odradio Arsenal :D

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Thu Feb 03, 2022. 2:40 pm

Otarasili ste se Čembersa i Kolašinca, šta bi ti hteo više :D
Obamejang koliko god da je dobar igrač i kapiten ako je kršio disciplinu kluba Arteta je morao da ga skloni jer bi u suprotnom izgubio svlačionicu. Ako se dobro sećam nije mu bio prvi ispad, prošle sezone je pred derbi sa Totenhemom na Emirejtsu ostavljen na klupi zbog neke gluposti.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Thu Feb 03, 2022. 4:52 pm

I još Maitland-Niles i Pablo Mari napolje, a doveli su nikog. Prvog dana prelaznog roka reče Arteta "trebaju nam napadač i defanzivi vezni i očekujem da to odradimo uskoro". Naivan čovek...

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Thu Feb 03, 2022. 5:22 pm

Najls je dobro odigrao ovih nekoliko utakmica za Romu, ne znam što ga Arteta nije video u svojim planovima. Igrač koji može da pokrije 3 pozicije.
Pablo Mari nije ništa lošiji od Holdinga, čak štaviše.
Šta će mu zadnji vezni, ostao mu je Džaka :lol: :lol: :lol:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Fri Feb 04, 2022. 6:01 pm

A Džaku neuspešno prodaju već 2 sezone. Valjda će ga nekome uvaljati na leto.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sat Feb 05, 2022. 4:01 pm

Junajted će izgleda petu sezonu zaredom završiti bez trofeja :lol: :lol: :lol:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sat Feb 05, 2022. 7:50 pm

Batica ubica wrote:
Sat Feb 05, 2022. 4:01 pm
Junajted će izgleda petu sezonu zaredom završiti bez trofeja :lol: :lol: :lol:
Sad je valjda vec svima jasno da nije bilo do Olea
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sun Feb 06, 2022. 3:42 pm

Ne bih baš tako lako amnestirao Olea krivice. Dobio je 3 godine, 458 miliona za transfere, ispunjena mu je svaka želja od Megvajera do Sanča i Varana. Dobio je svu slobodu i nenormalno poverenje navijača, veće nego iko posle Fergusona (Mojesu nisu dali ni da završi sezonu, Van Gala oterali posle osvojenog FA Kupa, Žozea oterali pošto je bio "toksičan" a osvojio 2 trofeja), a od trofeja ništa. Na sve to petarda od Liverpula kući, pa ono bolno rutiniranje od strane Sitija isto kući. Mogu da zamislim šta bi bilo da je Murinjo izgubio 0:5 od Liverpula, Gari Nevil bi izvršio atentat na njega.
Naravno nije sve bilo do Olea, igrači Junajteda mahom imaju jajarski mentalitet, nezreli tipovi koji su u svojim glavama umislili da su zvezdice.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Wed Feb 09, 2022. 2:05 am

Sve što se dešava po njegovom odlasku ukazuje da je razlog agonije opisan u tvom zadnjem pasusu, MU je uspeo da bude još gori, iako je Ole proglašen isključivim krivcem i odstranjen
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Wed Feb 09, 2022. 8:34 am

Kao što sam i očekivao zvezdicama ne odgovara Ragnik pa se bune preko društvenih mreža, posle Marsijala i Lingard :lol:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Fri Feb 11, 2022. 9:26 am

Drago mi je da se Džastin iz Lestera dobro vratio posle teške povrede, sinoć je odigrao dosta dobru utakmicu. Može da igra na više pozicija, defanzivno stabilan, u napadu je kao krilo maltene. Neverovatno je to koliko Engleska ima dobrih desnih bekova.

Sinoć je Lester jako dobro pokrivao bokove protiv Liverpula, Olbrajton i Lukman su, pogotovo u prvom poluvremenu, neutralisali Trenta i Robertsona nije bilo mnogo centaršuteva.
Lester opet prima gol posle prekida, ne znam koji put ove sezone. Dopustili su da im Virdžil sam skoči na prekidu. Liverpul je prethodne 3 utakmice (Brentford, Palas, Kardif u kupu) daje prvi gol posle prekida, zna se da im je prekid jak a Rodžers drži Vestergarda od 2 metra na klupi.

Luis Dijaz mi deluje kao dobro pojačanje Liverpula, koliko sam video u ove 2 utakmice igra sa loptom u nogama, donosi nešto suprotno od Salaha i Manea.
Može da bude rešenje za problem koji Liverpul ima na dobro postavljenu nisku zonu, igrač poteza kome ne treba dubina.
Tijago samo kad je zdrav je jedan od najboljih veznjaka lige. Ljudi su pričali kako Liverpulu fali Vajnaldum defanzivno ali Liverpul ne gubi ništa defanzivno sa Tijagom na terenu. Mislim da je samo problem kad on i Fabinjo igraju zajedno potreban je vezni koji igra u završnoj 1/3 terena, što svodi izbor na Džonsa, Eliota i Keitu gde je Keita nepouzdan a Džons i Eliot su mladi momci pa je pitanje da li mogu da igraju konstantno.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Tue Feb 15, 2022. 5:52 pm



Dobar izbor, nema šta, samo što sigurno nisu jedini zainteresovani
non mollare mai

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Wed Feb 16, 2022. 3:37 pm

Malo je 200 milki za svu trojicu. Deklan sam 120 (ako je verovati gazdama Vest Hema).

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Thu Feb 17, 2022. 6:06 pm

Dugo je trebalo Konteu :D

User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Thu Feb 17, 2022. 6:35 pm

Mene je čudilo što je uopšte preuzeo. Njegova prednost je što ima navijače iza sebe jer je on navijačima jedina garancija da će klub ići napred.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply