Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Wed Sep 07, 2022. 4:45 pm

Po mom mišljenju su morali da reaguju, ako su došli do opcije promene trenera. Očajni su, jedva da su poneku šansu stvorili protiv Dinama sastavljenog od domacih igrača. Šok terapija ili ode sezona
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Wed Sep 07, 2022. 5:29 pm

Razumem, ali ne daš treneru 282 miliona za pojačanja da bi ga oterao posle 7 utakmica. Ne radi se to tako. Daš mu bar pola sezone da vodi taj tim pa vidiš šta i kako. Pogotovo jer je Tuhel prošle sezone tokom one krize izneo klub na leđima, sezonu pre toga doneo LŠ. Zaslužio je da sa ovim timom radi bar do polusezone.
Klop je još lošije krenuo sezonu sa Liverpulom pa niko ne pominje smenu.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Thu Sep 08, 2022. 11:36 am

Gubiš iz vida nove vlasnike i promenjenu kompletnu strukturu kluba, to je jednostavno moralo da ostavi posledice. Tuhel je na kraju logična posledica velikog reza
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Thu Sep 08, 2022. 6:25 pm

Poter i zvanično novi trener Čelsija.
@Irr
Razumem ja sve, ali ako su svakako hteli da dovedu novog trenera zašto nisu smenili Tuhela letos nego su ga pustili da odradi pripreme, dali mu 282 miliona evra za pojačanja i oterali posle 7 utakmica. Jedan ozbiljan klub kao što je Čelsi bi trebao da ma jasan plan ulazeći u sezonu, a ne ova stihijska rešenja. Ne radi se to na ovaj način.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Fri Sep 09, 2022. 12:25 pm

Pa sigurno nisu ni pretpostavili ovakav košmar na početku sezone. Mislim da su doveli pravog čoveka i da Chelsea čekaju mnogo bolji dani
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Mon Sep 12, 2022. 2:00 pm

Dijego Kosta i zvanično u Vulvsima posle povrede Kalajdžića na prvoj utakmici.
Baš me zanima na šta liči Kosta i kakav će učinak imati. Ako bi uspeo da da 6/7 golova i da namesti 2/3 mislim da bi bio jako dobar potpis.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Tue Sep 13, 2022. 4:23 pm

Ne znam u kakvom je stanju, ali priznajem da me mami cena od 5,5 u fantaziju
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sat Sep 17, 2022. 8:47 pm

Mislim da je Rodžersu došao kraj. Ako sad ne dobije otkaz neće ga dobiti nikad.
Lester je kvalitetom ekipa za borbu za top 7. Prosto mislim da je Rodžers izvukao maksimum iz ovog tima, 2 sezone zaredom su završavali peti gde su ispuštali mesto u LŠ, osvojen FA Kup 20/21. Prošle sezone je krenuo blagi pad, ispali su iz LE i u LK od Rome u polufinalu. Potreban je novi čovek i nova energija, Rodžers očigledno nema više uticaj na ekipu kakav je imao pre.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Sun Sep 18, 2022. 3:33 pm

Batica ubica wrote:
Sat Sep 17, 2022. 8:47 pm
Mislim da je Rodžersu došao kraj. Ako sad ne dobije otkaz neće ga dobiti nikad.
Lester je kvalitetom ekipa za borbu za top 7. Prosto mislim da je Rodžers izvukao maksimum iz ovog tima, 2 sezone zaredom su završavali peti gde su ispuštali mesto u LŠ, osvojen FA Kup 20/21. Prošle sezone je krenuo blagi pad, ispali su iz LE i u LK od Rome u polufinalu. Potreban je novi čovek i nova energija, Rodžers očigledno nema više uticaj na ekipu kakav je imao pre.
Lester je pukao skroz,klinac hoce da se resi kluba,iz tog razloga ni ne ulaze vise..

Odlazak Smajhela koji je bio srce tima,kako na terenu tako i u svlacionici, u Nicu za 1mil je bio jasan signal.

Sto se tice plavog dela Londona,amer je imbecil,treba ga proterati iz fudbala...Poceo i formaciju da odredjuje kakav indijanac

A Toni Conte se ne zajebava :dirol:

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sun Sep 18, 2022. 4:13 pm

Šmajhelov odlazak je nelogičan skroz. Legenda kluba, osvojio je trofeje sa Lesterom, kapiten, lider i vrhunski golman. Čovek je pri kraju karijere, 11 godina je u Lesteru ne verujem da mu je bilo do menjanja kluba a kamoli države.

Kod čika Antonija jedino vidim potencijalni problem sa štoperima tokom sezone, Lengle, Davinson pa čak i Dajer i Dejvis nisu konstantni igrači, to istorija pokazuje.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Mon Sep 19, 2022. 9:42 am

Arsenal se prošetao kroz Brentford. Ostaje im isti problem kao i prošle sezone. Ne postoji zamena za Partija. Kad je Parti u timu, Arsenal melje. Kad ga nema, nastaju problemi (a od kad je došao odigrao je 58% svih utakmica).

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Mon Sep 19, 2022. 3:10 pm

Batica ubica wrote:
Sun Sep 18, 2022. 4:13 pm


Kod čika Antonija jedino vidim potencijalni problem sa štoperima tokom sezone, Lengle, Davinson pa čak i Dajer i Dejvis nisu konstantni igrači, to istorija pokazuje.
Krs do krsa....Onaj glupi penal protiv Lestera na startu meca te zavija u crno protiv ozbiljnih ekipa.

Mou i Conte trenutno imaju takve krseve na stoperu da je to strasno.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Tajler Darden » Sat Oct 01, 2022. 3:17 pm

Kako melje Arsenal...

Povratak u LŠ izgleda ne bi smeo da izostane.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Oct 02, 2022. 10:26 pm

MC je brutalna mašina za mlevenje mesa, čini se da su se sve kockice konačno složile
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sun Oct 02, 2022. 10:49 pm

Ma kakvi, malo je to za Đozepa bar još pola milijarde pa da pokaže da je najveći svih vremena
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply