Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Fri Jul 01, 2022. 5:28 pm

Batica ubica wrote:
Thu Jun 30, 2022. 6:30 pm
Takođe mislim da Liverpul mora produžiti ugovor Salahu jer neće dopustiti da izgube njega i Manea u kratkom vremenskom periodu.
Kao što sam i napisao juče, moraće Liverpul da mu produži ugovor jer je produžetak i u interesu Salaha i u interesu Liverpula. Veliki je pritisak navijača da se produži ugovor Salahu.

Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Sat Jul 02, 2022. 9:47 am

Batica ubica wrote:
Thu Jun 30, 2022. 6:30 pm
Arsenal će preplatiti Žesusa ako ga dovedu za 60 miliona i platu 16 miliona kao što se priča. Previše za čoveka koji je godinama bio rezervni špic u Sitiju. Ovaj Vieira iz Porta bi mogao da bude solidan posao samo ne vidim logiku da se pored Odegarda koji je standardna 10 dovodi još jedna 10 za 35 miliona a ne verujem da će obojica igrati.
Žezus je za 45 miliona dogovoren. Nedeljna plata 192 hiljade. Sjajan posao po mom mišljenju. Šteta što nisu uspeli da završe Rafinju.

Velika je borba sa Junajtedom za Lisandra Martineza. I ako to završe ostaje još jedan ala Tilemans da se dovede.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Mon Jul 18, 2022. 10:50 pm

Zihčenko u Arsenalu za 30 miliona... Nejasna kupovina s obzirom da već imaju Tirnija koji je bolji igrač od Zihčenka. Zanima me kako kolega Reaper ovo komentariše :D
Kulibali u Čelsiju kao verovatno najbolja moguća zamena za Ridigera. Sa Silvom i potencijalnim ostankom Aspilikuete to bi opet bila dobra odbrana, uz Džejmsa i Čilvela po bokovima. Čaloba i Sar su sasvim korektni igrači za rotaciju. Ako Aspilikueta ode u Barsu očekujem da dovedu štopera sposobnog da igra i u sredini i po strani. Mislim da je Sterling promašaj Čelsija i da je Siti napravio odličan posao sa njegovom prodajom.
Junajted se mrdnuo sa mrtve tačke, Eriksen i Lisandro Martinez. Eriksen je i dalje vrhunski igrač ali pitanje kako će igrati sa Brunom jer su obojica desetke, ne vidim ih zajedno. Jedino ako Eriksen prihvati da bude rezervna opcija. Lisandro Martinez za 57 miliona... Momka nisam gledao, ali vidim da ima samo 175 cm što je malo za štopera pogotovo u PL. Verujem da ovo znači da se Megvajer seli na klupu a da će Varan i Martinez u prvu postavu. Junajted i dalje juri De Jonga kao da je jedini igrač na svetu, nisu rešili pitanje desnog beka niti krila...
Liverpul i Totenhem su praktično završili PR.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Tue Jul 19, 2022. 3:03 am

Stičem utisak da bi lakše bilo dovesti igrača u FKP, nego u MU, ozbiljne igrače ni silnim parama ne mogu motivisati da pomisle da dodju
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Tue Jul 19, 2022. 9:43 am

Upravo tako, zato sad i preplaćuju igrače. A nije da nemaju para, jedan su od najjačih klubova finansijski.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Tue Jul 19, 2022. 12:19 pm

Batica ubica wrote:
Mon Jul 18, 2022. 10:50 pm
Zihčenko u Arsenalu za 30 miliona... Nejasna kupovina s obzirom da već imaju Tirnija koji je bolji igrač od Zihčenka. Zanima me kako kolega Reaper ovo komentariše :D
Iskreno da ti kažem, ja sam prezadovoljan. Tirni ako sastavi 2 meseca bez povrede to je ekstra. Stalno je povređen dečko. A Zinčenko pokriva i mesto Džake u vezi tako da je odlično pojačanje. Generalno prelazni rok Arsenala za sada desetka. Moraju da se reše još 6-7 igrača i možda pojačaju vezu sa nekim ala Tilemans tipom.

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Wed Jul 27, 2022. 2:05 pm

Ajmo standardno pred pocetak PL

1.Prvak
2.Top4
3.Ko se seli u Championship
4.Prvi otkaz

Evo da otvorim

1.Tottenham
2.Tottenham,Man City,Liverpool,Leicester
3.Fulham,Bournemouth,kod poslednjeg mesta imam dilemu izmedju Brentforda i Leedsa,neka bude Leeds
4.Frank Lampard

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Wed Jul 27, 2022. 2:15 pm

Čele odmah jako i u glavu :D
Ja izuzetno cenim Kontea ali mislim da će teško sa ovim luzerima do titule koliko god da je on šampionski trener. Opet, jedini čovek koji može da osvoji nešto sa Totenhemom jeste Konte. Čudi me da nije doveo jednog ozbiljnog štopera, Lengle je rupa nebeska njegov dolazak baš nema logike. Sredina je betonirana, krilni bekovi su takođe po Konteovom ukusu. Transfer Ričarlisona mi nije jasan, prvo preplatili su ga, drugo gde će da igra pored Kejna Sona i Kuluševskog... Ako će da bude rezerva super, ali ne ide da čovek bude rezerva za te pare...

1. Liverpul
2. Liverpul, Siti, Čelsi, Totenhem
3. Lids, Fulam, Brentford
4. Hazenhitl, dobar trener ali je već dugo u Sautemptonu i već dosta puta mu se drmalo
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Tajler Darden » Wed Jul 27, 2022. 2:50 pm

1. Siti
2. Siti, Liverpul, Utd, Čelsi
3. Fulam, Brajton, Brentford
4. Menadžer Njukasla.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Thu Jul 28, 2022. 11:22 am

1. Siti
2. Siti, Liverpul, Arsenal, Totenhem
3. Fulam, Notingem, Lids
4. Marco Silva (ili Frenki - biće mrtva trka) :D

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Thu Jul 28, 2022. 12:50 pm

Batica ubica wrote:
Wed Jul 27, 2022. 2:15 pm
Čele odmah jako i u glavu :D
Ja izuzetno cenim Kontea ali mislim da će teško sa ovim luzerima do titule koliko god da je on šampionski trener. Opet, jedini čovek koji može da osvoji nešto sa Totenhemom jeste Konte. Čudi me da nije doveo jednog ozbiljnog štopera, Lengle je rupa nebeska njegov dolazak baš nema logike. Sredina je betonirana, krilni bekovi su takođe po Konteovom ukusu. Transfer Ričarlisona mi nije jasan, prvo preplatili su ga, drugo gde će da igra pored Kejna Sona i Kuluševskog... Ako će da bude rezerva super, ali ne ide da čovek bude rezerva za te pare...
Pa nego kako drugacije,uvek na neocekivano :D

Slazem se za stopera ali ko sam ja da ne verujem jednom Konteu :D...Kakvu harizmu covek ima,koliko energije trosi tokom treninga,utakmica,zaista sam odusevljen njegovim radom.....Gore ce pre svega Son i Kane isporuciti svoje ako zategne odbranu a City i Liverpool malko smanje broj bodova eto Mister Kontea na vrhu...

Dodao bih da od Leicestera ocekujem bas mnogo ove sezone,s obzirom da ne igraju evropu i da nisu promenili nista u ekipi.....Poslozeni,popunjeni,uigrani....

Od ostalih mi se svidja i Aston Villa i moj West Ham United ako ulovimo i Kostica...Odgovorno tvrdim da je WHU najdominantnija ekipa u vazduhu u evropi...Zato jos veci zal sto se napustio Upton Park koji je dosta manjih dimenzija,lakse se braniti i igrati iz vazduha:)...

U UTD ne verujem,nema njima svetla na kraju tunela a nije valjao Mou...Drugi u PL i trofej u LE :dirol:
Arsenal se podize ali mislim da ce opet ostati kratki za top4...
Od Chelsea ocekujem slabiju sezonu posle svega sto se izdesavalo unutar kluba,vidimo i tokom leta da ih je Barca pobedila na svim frontovima sto pored Romana ne bi proslo 100%...

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Thu Jul 28, 2022. 4:29 pm

Ha ha ha, Totenhem prvak.... :lol: :blue:

Cele, menjaj dilera :yahoo:
non mollare mai

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Thu Jul 28, 2022. 4:53 pm

Irriducibili wrote:
Thu Jul 28, 2022. 4:29 pm
Ha ha ha, Totenhem prvak.... :lol: :blue:

Cele, menjaj dilera :yahoo:
Nije pametno smejati se magu Premier lige :dirol:

Daj svoj BoldPrediction,doprinesi temi kao moderator.

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Tommen » Thu Jul 28, 2022. 4:56 pm

Junajted sampion a ostali nek im se poredjaju kako im volja. Dalje ne vredi prognozirati, iz ovog prvog ste videli da se ne razumem :D

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Fri Jul 29, 2022. 3:38 pm

Čekićar wrote:
Thu Jul 28, 2022. 4:53 pm
Nije pametno smejati se magu Premier lige :dirol:

Daj svoj BoldPrediction,doprinesi temi kao moderator.
Sve isto kao lani što se tiče prva 4, baš kao i ponovljena trka udvoje za titulu. Mala prednost MC
non mollare mai

Post Reply