Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Sat Nov 20, 2021. 6:06 pm

Kasne jedno 10 meseci kad su imali Tuhela.. Sad i ne znam koga bi mogli da dovedu umesto Oleta..

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Sat Nov 20, 2021. 7:19 pm

Houdini wrote:
Sat Nov 20, 2021. 6:06 pm
Kasne jedno 10 meseci kad su imali Tuhela.. Sad i ne znam koga bi mogli da dovedu umesto Oleta..
Zinedine

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sat Nov 20, 2021. 7:35 pm

Vi stalno zaboravljate ko su vlasnici kluba, te da njih ni najmanje ne zanima rezultat na terenu, vec onaj na računima. A pošto je profit jako dobar, bilo bi potpuno nepotrebno okrnjiti ga placanjem dva trenera istovremeno
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Sat Nov 20, 2021. 7:58 pm

Ima ovog i što Irr kaže, ali mislim da moraju da reaguju..

A Zidane mislim da čeka nešto u Francuskoj.. Ovo je prevelika kocka, mada opet Utd je Utd..

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sat Nov 20, 2021. 8:56 pm

Ole's at the wheel, tell me how good does it feel :D :D

Gledao sam samo drugo poluvreme danas, rekao bih da su pošteno odigrali. Iskreno očekivao sam da ovo dobiju i da se Ole sačuva do narednih mečeva.

Ne verujem da će Zidan da preuzima ovu ruinu u sred sezone, velika je kocka. Kao što reče Hudini rekao bih da Zidan čeka PSŽ ili reprezentaciju Francuske.
Srećna okolnost Oleta je to da sem Zidana nema više top trenera na tržištu.
Čeka se Gari Nevil da brani svog drugara :yahoo: :yahoo:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Nov 21, 2021. 12:19 am



Ostalo je samo da Glazer izračuna koliko ce to da ga košta i da aminuje. Koliko god da ga svaki peni boleo, ne verujem da ce ici protiv borda
non mollare mai

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Nov 21, 2021. 7:38 pm



Uvek bio i ostao gospodin
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Fri Nov 26, 2021. 10:39 am

interesantan pokusaj sa Rangnickom moram da priznam, nisam ga ocekivao, ali moze da ispadne nesto od toga..

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Fri Nov 26, 2021. 10:57 am

Mislim da se neko opasno zajebava sa Junajtedom.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Fri Nov 26, 2021. 11:30 am

ne znam, ali ako trenutno ne mogu da dovedu ono sto zele (Poketino) za prelazno resenje do kraja sezone mi ovo deluje kao sasvim korektan izbor.. Rangnick je radio dobre stvari sa Lajpcigom i Hofenhajmom, pa i sa Salkeom..

ocekujem da ce forstirati, a mozda i dovesti igrace, koji bi u buducnosti trebali da budu osnova UTD-a.. da bi neko to preuzeo na kraju sezone..

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Sun Nov 28, 2021. 11:54 am

Ragnik je ozbiljna nagazna mina za protivnike UTD-a. Igra atraktivan, napadački fudbal sa žestokim presingom, a u Mančesteru ima igrače za to. Meni je, kao navijaču Arsenala, iskreno žao što je došao.

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Mon Nov 29, 2021. 6:33 pm

Ragnik jeste napravio Hofenhajm i Lajpcig i na tome svaka čast, ali to je potpuno druga priča u odnosu na Junajted.
U ovim klubovima je radio bez pritiska, oslanjanje na sistem bez obzira na sve, imao je vremena koliko treba, poverenje, sve se prilagođavalo njemu. I to može da fukncioniše u takvim klubovima, pitanje je da li njegovo razmišljanje može da prođe u Mančesteru koji želi rezultate odmah. Sistemi na koje se oslanja Ragnik daju rezultate do nekog nivoa, a to su ulasak u evropska takmičenja i možda neki kup. Ako klub želi vrhunske rezultate (LŠ i domaće titule) dovodi se proveren serijski pobednik, koji je već pravio uspehe.

Reaper je pomenuo da Mančester ima igrače za presing... Ne bih se složio, za presing su ključni zadnji vezni a Junajted tu ima Freda i Mektomineja koji nisu baš najbolji tip igrača za tako nešto, dok je Matić već mator. Bruno generalno nema mnogo zadataka u defanzivi tako da se i njemu menja dosta toga. Rašford, Marsijal, Grinvud su poznati kao igrači kojima su defanzivna odgovornost i zalaganje slabija strana, od krlinih igrača jedino Sančo ima potencijal da igra ozbiljan presing. Ne mogu da zamislim ni fokusiranog Pogbu koji sprinta i uklizava celu utakmicu da bi vratio loptu nazad u posed.
I naravno Ronaldo koji nije ni doveden tu da trči a novi trener očigledno ne trpi igrače koji ne trče. Presing ne može da uspe ukoliko ga svi ne igraju.

Zanimljivo će biti ovo, Ragnik dolazi u svlačionicu punu nabeđenih zvezdica sa kakvom nije imao prilike da radi do sad, obično su to bile svlačionice skromnih i poslušnih radnika. Ukoliko bude krenuo đonom na njih, da odmah sprovodi ideje i disciplinu mislim da će ga izbušiti brzo, jer većina ovih igrača ne trpi nekog ko zahteva zalaganje, trčanje i fokus celu utakmicu svaku utakmicu. Ako želi da uspe moraće da se prilagodi, jer dosta ovih zvezdica su veća imena od njega i progutaće ga.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Reaper » Mon Nov 29, 2021. 8:16 pm

Ja računam da je tu do kraja godine i da će da se postavi kao Feliks Magat - ili po mome ili tribine.

Ako neko neće da igra presing - ima ko hoće. Krene napred sa Sančom, Marsijalom, Ligardom i stavi iza Van de Beka i Matića. Mančester ima buljuk dobrih igrača gde se tribine jednog Fernandeza neće ni osetiti. Živo me zanima kako će da krene.

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Houdini » Mon Nov 29, 2021. 8:29 pm

Batica ubica wrote:
Mon Nov 29, 2021. 6:33 pm
Ako klub želi vrhunske rezultate (LŠ i domaće titule) dovodi se proveren serijski pobednik, koji je već pravio uspehe.
Da su mogli doveli bi.. Pre bi oni Zidana ili Poketina doveli, ali neće svako da dođe..

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Mon Nov 29, 2021. 11:30 pm

#BoldPrediction

Cavani zakucan u 11

Post Reply