Italijanska Serija A

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Wed Oct 20, 2021. 6:16 am

@Irr
ja sam Kontea pljuvao kad smo zavrsili na dnu grupe LS, iza Sahtjora i Borusije Menhegladbah, jer smo kvalitetniji od oba tima.. naravno da nisam ocekivao titulu LS, pogotovo kad se vidi sta je Konte pre radio u LS, ali sam ocekivao prolazak grupe, pa da nas izrutinira neko..

a za fudbal u drugoj polovini sezone nisam ga uopste pljuvao, ovo sam pisao i pre titule
Houdini wrote:
Fri Mar 12, 2021. 2:29 pm
iako sam ocekivao titulu, a sada sve ide dobro u tom smeru.. ogresio sam se o Kontea malo, jer nisam ocekivao da ce uspeti da uklopi Perisica i Eriksena u tim i to sada stvarno mocno izgleda.. ok opet je posegao za Vidalom protiv Atalante bespotrebno, ali van toga igramo sigurno i dominantno.. i to sve sa ovim problemima oko Kineza i kasnjenja plata..

tako da bravo Konte za fudbal u ovoj godini..
a sto se tice pozitivnih strana na terenu i to sam spominjao, Dzeko koji je golgeterski potpuno odmenio Lukakua, sto sam mislio da je nemoguce, kao i karakter ekipe, zaostavstina iz prosle sezone, da se ne predaje i okrece meceve.. sve ostalo sem ta dva meca sa Djenovom i Bolonjom, prvi jer su ovi bas losi, drugi jer nam se otvorilo, je pravo mucenje za gledanje i osecaj da mozemo da primimo gol svakog trenutka..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Thu Oct 21, 2021. 3:09 pm

Eto, prvi ste srušili mocni Šerif i opet izostaju pohvale Inzagiju i ekipi
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Fri Oct 22, 2021. 4:12 pm

Inzagija ćemo da hvalimo kad dobije Juventusa za vikend.. Uzdamo se u njihovo gostovanje u Rusiji, teoriju velikih brojeva, domaći teren... I Inzagija :D

A nisam gledao protiv Šerifa, ali to nam je bio biti ili ne biti meč, da smo to izgubili protiv Moldavaca jbg..

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Italijanska Serija A

Post by Batica ubica » Fri Oct 22, 2021. 4:59 pm

Što bi rekao pokojni Živa Šerif Berif Moldavija Mandalija
Izgubio Real a da ne možete vi :D
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Mon Oct 25, 2021. 8:14 am

Prevarih se :D sreća pa niko od direktnih konkurenata nije pobedio u ovom kolu..

Dijamant igra kao u Wolfsburgu.. Barella realno treba da ima najveću platu u timu, kakav lider i igrač..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Mon Oct 25, 2021. 6:26 pm

Houdini wrote:
Mon Oct 25, 2021. 8:14 am
Prevarih se :D
I ti si počeo da primecuješ?

Izvukao vam se Juve, Simone umesto pobede, fasovao crveni
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Italijanska Serija A

Post by Batica ubica » Thu Oct 28, 2021. 5:57 pm

Da Hudini više ne kuka, Inter produžio Lautara do 2026. godine.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Thu Oct 28, 2021. 10:06 pm

Beppe Marotta radi ozbiljno dobar posao od kad je došao.. Nadam se da su Barella i Epic Brozo sledeći.. Naravno D'Ambrosio se podrazumeva, njemu doživotni da igra ko kapiten Zanetti..

Kineza ni na vidiku, ili su im ukinuli VPN ili ih je KP po hitnom postupku..

Kao ni naših pobeda sa ozbiljnim protivnicima, ali ajde dobijamo makar mečeve protiv slabijih pa će to biti dovoljno za LŠ.. Šteta jer o kvalitetu lige dovoljno govori da je 1 Milan ubedljivo prvi..

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Nemanjic » Thu Oct 28, 2021. 10:49 pm

Evo,u pregovorima su sa Barelom...

Ne volim da otpisujem ovako rano,ali Juve se bas trudi da ispadne iz trke,evo vec dve ekipe mu beze po 13 bodova.

Bice zanimljiva liga i za titulu,a meni mozda jos vise za LS.Ja nesto mislim da ce Atalanta da uhvati dobar niz i da ce da budu u 4,a s druge strane nepojmljivo mi je da Juve ne bude u 4.

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Thu Oct 28, 2021. 11:01 pm

Houdini wrote:
Thu Oct 28, 2021. 10:06 pm
o kvalitetu lige dovoljno govori da je 1 Milan ubedljivo prvi..
Nastavljaš da briljiraš, ne da nije ubedljivo, vec 1 Milan čak nije ni prvi :dirol:
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Sat Oct 30, 2021. 9:50 am

Mislio sam da sam dodao i Napoli uz Milan, u svakom slučaju ista su priča.. Dva tima gde treneri rade ozbiljno dobar posao u odnosu na tim koji imaju, koliko za ćelavog nije iznenađenje, Pioli jeste.. Očekujem već dugo neki njihov pad a oni sve bolji..

A da evo pohvalim i Inzagija, imamo samo jedan kiks od ovih mečeva gde smo igrali sa mnogo lošijim ekipama. Samo smo sa Sampom igrali 2:2, sve ostale Bolonju, Fiorentinu, Empoli, Veronu, Sasuolo smo dobili..

Možda tamo u Milan/Napoli mečevima pobedimo i prvog ozbiljnog protivnika.. Red je, mada sam tako mislio i za Juventus, pa trt.. Večiti optimista :D

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Sun Oct 31, 2021. 1:55 pm

Correa = kradja veka
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Sun Oct 31, 2021. 2:32 pm

Nastavljamo da dobijamo male mečeve, prvo poluvreme baš loše, u drugom smo dodali gas.. Poprilično rutinski, verovatno se čuvamo i za LŠ..

Koree nakon debija nigde nije bilo, sad opet dva gola..

Dobar i siguran meč.. Sad slede Milan i Napoli, da vidimo možemo li nešto..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Sun Oct 31, 2021. 10:57 pm

1 Milan i onaj drugi tim, koga je Houdini mislio da je pomenuo, nastavljaju da redom pobedjuju, upravo je i 1 kučka klekla pred 1 Milanom. 1 Houdini opet iznenadjen
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Mon Nov 01, 2021. 8:53 am

Ma pusti ti mene, ja sam samo ljubomoran kad vidim šta Pioli i Spalleti izvlače iz ekipa :D

Pioli koji je došao u baš teškom trenutku u klub velikih očekivanja, a malih finansijskih mogućnosti tada.. Ni sad nije mnogo bolje.. Stvarno svaka mu čast.

Slično i Spalleti uzeo tim koji ne igra ni LŠ i gazi sa njim..

Svaka čast obojici..

Post Reply