Održavanje foruma

Sve o nama.

Moderator: Moderator

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Održavanje foruma

Post by dusan007 » Wed Sep 18, 2019. 12:24 pm

Ja sam jos na pocetku predlozio da se otvori neka tema kao sto je Kasina na onom sektaskom forumu...

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Tommen » Wed Sep 18, 2019. 12:28 pm

dusan007 wrote:
Wed Sep 18, 2019. 12:24 pm
Ja sam jos na pocetku predlozio da se otvori neka tema kao sto je Kasina na onom sektaskom forumu...
i ja smaram moderatore na dnevnoj bazi :D

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Održavanje foruma

Post by CikaZika » Thu Sep 19, 2019. 12:21 pm

Trenutno je procenjeno da takva tema moze doneti puno nesuglasica i nezeljenih stvari.

Ukoliko se steknu uslovi takva tema ce se otvoriti uz striktnu kontrolu i postovanje pravilnika.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Sezione
Posts: 546
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:06 am

Re: Održavanje foruma

Post by Sezione » Sat Oct 05, 2019. 2:53 pm

Hocemo otvarati temu za Bundesligu?

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Tajler Darden » Sat Oct 05, 2019. 2:58 pm

Može, naravno.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Sezione
Posts: 546
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:06 am

Re: Održavanje foruma

Post by Sezione » Sat Oct 05, 2019. 3:23 pm

Idi bre Mono :D Dok sam ja izucavao gde je igrao Carli Korbel ti otvori temu, prebacujte onaj post ili brisite onu temu, snadjite se :D

User avatar
Brižni-ponovo napada
Posts: 542
Joined: Mon Jul 29, 2019. 11:47 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Brižni-ponovo napada » Sat Oct 05, 2019. 3:47 pm

Dajte temu za kafanu :D
Pusti,pusti da te Mozli

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Održavanje foruma

Post by fabricio » Sun Dec 08, 2019. 8:50 pm

Ima li jos neko problema sa kacenjem tvitova, instagrama i jutub linkova? Nista mi se ne ucitava dok admini ne edituju postavljeni link.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Vesely.24
Posts: 342
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Vesely.24 » Sun Dec 08, 2019. 10:34 pm

Ja tih problema nemam. Ukoliko se to još nekome dešava neka napiše kako bismo videli u čemu je problem.
Svi smo mi radosni, samo je Jan Veseli.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Održavanje foruma

Post by CikaZika » Wed Dec 18, 2019. 2:43 pm

fabricio wrote:
Sun Dec 08, 2019. 8:50 pm
Ima li jos neko problema sa kacenjem tvitova, instagrama i jutub linkova? Nista mi se ne ucitava dok admini ne edituju postavljeni link.
Ajde probaj sad bilo gde, npr. ovde da okacis, da vidim da li sam podesio dobro.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Održavanje foruma

Post by fabricio » Wed Dec 18, 2019. 8:25 pm

Radi, vidim kad kliknem na pregled poruke.
Konacno !!
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: Održavanje foruma

Post by CikaZika » Wed Dec 18, 2019. 8:27 pm

Molim :D

Samo prijavi, kad tad cemo resiti :D
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

Bolkonski
Posts: 342
Joined: Sun Aug 04, 2019. 4:09 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Bolkonski » Thu Oct 29, 2020. 9:59 pm

Tek sada vidim da me je korisnik Naka banovao i kao razlog naveo “ iznosenje lazi “ .
Moracu ovde da navedem korisnika kao vrlo nesuvislog, subjektivnog i ostrascenog, s obzirom da nisam izneo nijednu laz i da nisam ja kriv sto je on na ovom forumu pisao da Andrea Trinkijeri nije neki trener, da je ovakav i onakav, a onda kukao sto Scepanovic ne sledi princip igre jednog prevaranta.
Da ne zaboravimo jedan od najvecih bisera - da je za rezultate zasluzan Koprivica i da ce se Trinkijeri raspasti u Bajernu bez Koprivice ...
Kao i tendenciozne spinove o plati Trinkijerija, njegovom ponasanju, neradnistvu, nazivanjem “ mister hrkljus “, isticanjem da on nije neki “ wow “ trener i da cemo to videti ove sezone u EL itd.
Sve to postoji u arhivi foruma, tako da je pokusaj nazivanja mene lazovom kako bi odbranio svoje afektacione nebuloze, jadan i lako oboriv. Jos je jadnije koriscenje “ vlasti “ za vredjanje drugog i njegovu nemogucnost da odgovori.
Kapiram zelju da opravda Ostoju Mijailovica i svaki njegov potez, ali je ruzno lagati, a optuzivati drugog da laze.
Posto korisnik Naka ne moze da navede ni jednu jedinu moju laz, bicu prinudjen da ga nazovem lazovom koji je lazno optuzio mene da sam lazov.

Sram te bilo, momak. Kako za laganje, tako i za bescasce. A kad se setim da sam te uzimao u odbranu na Avangardi i stao protiv nekih pametnih i cssnih ljudi...

I da, ne znam da li je bila ta slava, da cujemo informacije iz prve ruke i novu seriju panegerika o Ostoji koji voli Partizan i uradio je za njega vise od svih nas na forumu. Ostajemo u pripravnosti ...
A i te izjave su dokumentovane na oba foruma, da ne bih od lazova i peraca sopstvenih brljotina optuzivanjem drugog, opet bio optuzen da sam lazov.

User avatar
Grande Alessandro
Posts: 20
Joined: Mon Nov 11, 2019. 10:37 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Grande Alessandro » Thu Oct 29, 2020. 10:10 pm

Podrška za Bolkonskog! :clap:

Neverovatno je kako su neki promenili priču od letos pre svega po pitanju Trinkijerija...a polako se okreću i protiv Ostoje...

A kada su Ostoju neki od nas napušavali još letos, jer smo znali šta sledi, mnogi su "držali slovo" kako je taj Ostoja mnogo više uradio za KKP, nego mi...

Trenutna situacija kaže...dug isti, tj. čak nešto veći, mi se raspadamo kao klub, ali odlično glumimo džak za udaranje i za lečenje frustracija onih sa druges strane brda!

VRHUNSKI POSAO OSTOJE! :good:

A ja ću opet, kao što sam i letos...

OSTOJAAAAA, P**** GAAAA!!!

OOOOOO OSTOJAAAAAA, P**** GAAAA!

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: Održavanje foruma

Post by Tommen » Thu Oct 29, 2020. 10:18 pm

Bravo, svaka cast na strucnoj analizi

Post Reply