FK Partizan

Arhiva.

Moderator: Moderator

Locked
User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

FK Partizan

Post by Tajler Darden » Sun Jul 28, 2019. 9:13 pm

FK Partizan u novu sezonu ušao je sa dve minimalne pobede ostvarene protiv Inđije u domaćem šampionatu, kao i trijumfom nad Konahs Ki Nomadsom u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Prethodnih 365 dana koji su činili gotovo da nije vredno pomena, osim dve crtice.

Prva je odlazak u igračku penziju jedne od najvećih igračkih legendi Partizana, kapitena Saše Ilića. Statistika Saše Ilića se zna, sve ono što je doneo Partizanu, zna se još bolje. Ono što bi u uvodu valjalo naglasiti jeste da će se u budućnosti teško roditi neko ko će za Partizan odigrati 200 utakmica, a kamoli preko 800.

U ovom uvodu u čast Saše Ilića, ostavićemo i par fotografija sa oproštaja kapitena. Svaka fotografija preuzeta je sa zvaničnog sajta FK Partizan.

Image

Image

Image

Image

Pamtiće se taj 19.5.2019.

Druga crtica je osvajanje Kupa protiv Crvene zvezde na njenom stadionu. Pobeda minimalna, ali zadovoljstvo zbog prikazane igre ogromno.

Sve fotografije preuzete su sa zvaničnog sajta FK Partizan.

Image

Image

Image

Image

Prva zvanična utakmica na domaćem terenu Partizan očekuje u četvrtak prvog avgusta, kada u revanš meču drugog kola kvalifikacija za Ligu Evrope „crno-beli” dočekuju velški Konanhs Ki Nomads.

Srećno Savi Miloševiću, stručnom štabu i igračima u sezoni koja je pred nama.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Partizan

Post by Tajler Darden » Tue Jul 30, 2019. 10:34 am





U iščekivanju revanš utakmice sa Velšanima, malo foto vesti iz kluba.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: FK Partizan

Post by MMM » Wed Jul 31, 2019. 7:49 am

Sutra od 21h na našem stadionu se igra revanš meč protiv tima iz Velsa. Gosti su krenuli na stadion.

User avatar
Kikuchiyo
Posts: 6
Joined: Tue Jul 30, 2019. 10:44 pm

Re: FK Partizan

Post by Kikuchiyo » Wed Jul 31, 2019. 10:22 pm

Iskreno, dugo se nisam naložio na prvu utakmicu sezone. Dobro, svake sezone bude tako :D Elem, očekujem laganih 4:0, upotrebljive centaršuteve bekova i da Savo ranije ubaci klince u igru!

Ajmo mi!!!
Više ništa nije isto, nikad neće biti kao što je bilo ranije..

User avatar
lorenzo24
Posts: 1
Joined: Wed Jul 31, 2019. 10:26 pm

Re: FK Partizan

Post by lorenzo24 » Wed Jul 31, 2019. 10:28 pm

Pozdrav braco!

Idemo sutra po 3+ i zezanje na stadionu!
Ja nisam zgresio kada sam resio da volim boje najlepse!

Pezzi
Posts: 9
Joined: Tue Jul 30, 2019. 9:27 am

Re: FK Partizan - najava utakmice

Post by Pezzi » Thu Aug 01, 2019. 9:45 am

Došao je i dugo iščekivani prvi avgust i prva utakmica Partizana pred domaćom publikom. Nakon prve dve utakmice na strani stekao sam utisak da su se u radu na pripremama desile očekivane i rekao bih značajne promene, prvenstveno mislim na uticaj Save Miloševića koji će, po mom skromnom mišljenju, biti okidač da se te promene realizuju i u rezultate.
Elem, vratimo se na današnji meč, ekipa Nomada je klasična gruba ekipa koja se brani i svoju priliku čeka u kontrama što smo videli u prvoj utakmici, mislim da se od Partizana očekuje rutinska pobeda i da bi sve ispod toga bio poraz. Očekujem isti sastav Partizana kao i u prvoj utakmici, odnosno u Inđiji. Partizan će preko Sume i Tošiča najviše pokušavati da probije njihov defanzivni gard i probati da otvori ekipu sa ostrva, nakon čega bi sve krenulo kako i očekujemo. Sve u svemu, neka ovo bude utakmica u kojoj će Partizan biti ta ekipa koja će diktirati tempo i ekipa koja će iskoristiti ovu utakmicu za uigravanje mladih igrača (Stevanović, L. Pavlović) u drugom poluvremenu, kada se i očekuje povoljan rezultat za prolaz.
Uživajmo u fudbalu!

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan

Post by CikaZika » Thu Aug 01, 2019. 11:28 am

Samo na vreme dati gol i bice dobro. Ocekujem finu i posetu, malo da se vratimo na JNA, nismo bili od Sasinog odlaska i onog nevremena.

Ocekujem sve isto u postavci, vise smo tim ove sezone, bar meni tako deluje. Videcemo sada taj Japanac kako ce da se uklopi. Takodje pratimo i sta se dogadja u Sloveniji, bilo bi lepo Turke da izbegnemo.

Vidimo se veceras! :yahoo:

Nek' se trese JNA!
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Џејси
Posts: 65
Joined: Mon Jul 29, 2019. 7:58 pm

Re: FK Partizan

Post by Џејси » Thu Aug 01, 2019. 12:51 pm

Docekasmo i prvu utakmicu u Hramu ove sezone, iskreno se nadam da ce biti dobra poseta i ako je termin bedan.

User avatar
Crna ovca
Posts: 136
Joined: Wed Jul 31, 2019. 3:26 pm
Location: NBG

Re: FK Partizan

Post by Crna ovca » Thu Aug 01, 2019. 1:40 pm

Ja ocekujem 8-10k na tribinama i pobedu od 4:0.

Ajmo mi na JNA!

kizami88
Posts: 59
Joined: Tue Jul 30, 2019. 10:00 am

Re: FK Partizan

Post by kizami88 » Thu Aug 01, 2019. 2:03 pm

Crna ovca wrote:
Thu Aug 01, 2019. 1:40 pm
Ajmo mi na JNA!
Dzabe ga dozivas, ne znam da li se registrovao.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Partizan

Post by CikaZika » Thu Aug 01, 2019. 2:12 pm

Nazalost, pre koji dan napustio nas je jedan mlad zivot. Mladen je tek napunio 18. godina, a jedna od najvecih ljubavi bio mu je Partizan. Veceras je trebao da bude na nasem stadionu, ali prokleti saobracaj mu to nije dozvolio...

Pocivaj u miru, a igraci Partizana ce se potruditi da veceras pobede za tebe!
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: FK Partizan

Post by dusan007 » Thu Aug 01, 2019. 2:20 pm

Ocekujem da pobedite veceras 3-4-5:0, sa obzirom da sam gledao prvi mec i da Velsani zaista ne znaju nista, apsolutno. Znaju jedino da biju ali to na onom njihovom pasnjaku nabijenom.. Stoper im ima 15 kilograma viska, sa loptom su na VI i ocekujem da ih rasirite danas malo na JNA i napakujete jer dugo nisam gledao losiju i bezidejniju ekipu...

Velika je steta sto gurate celavog na beka sa obzirom da je kao stoper duplo bolji igrac, bukvalno igra bez kiksa, preiskusan, odlicno se postavlja, dok je za beka spor, u napadu je poprilicno ogranicen... Dakle, ovako igrate bez pravog beka plus gubite odlicnog stopera... Nadam se da cete igrati sa samo 1 zadnjim veznim, jer ukoliko danas izadjete sa Scekicem i Zdjelarom onda zaista nemam reci...

Srecno!

User avatar
B13
Posts: 324
Joined: Thu Jul 25, 2019. 3:00 pm

Re: FK Partizan

Post by B13 » Thu Aug 01, 2019. 2:41 pm

Problem je što moramo da izađemo sa dva zadnja vezna zato što u ekipi ne postoji centralni vezni igrač.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2603
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: FK Partizan

Post by Batica ubica » Thu Aug 01, 2019. 3:01 pm

Samo da damo gol u prvih 10 minuta, posle su naši i Božiji.
Očekujem da Suma i Bambi odigraju na nivou iz Inđije i da Sadik probije led. Nisu nama problem 2 zadnja vezna nego to što nam je na levom krilu Đole Ivanović koji ne pravi razliku.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Crna ovca
Posts: 136
Joined: Wed Jul 31, 2019. 3:26 pm
Location: NBG

Re: FK Partizan

Post by Crna ovca » Thu Aug 01, 2019. 5:44 pm

Odgledah sad drugo poluvreme utakmice Partizan-Jang Bojs. Au kakav je igrac bio Everton, kakav ker :blue:

Spali smo na faking Scekica, neka nam je Bog u pomoci.

Locked