KK Partizan 2020/21

Arhiva.

Moderator: Moderator

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Fri Sep 17, 2021. 3:24 pm

Gledao sam drugo poluvreme i iskreno me je najviše me je iznanadila partija Sindikalca. Samo jedan promašaj iz igre. one finte, asistencije. Zaličio je na košarkaša. E sad da li je to do toga što je utakmica bila revijalna pa ovi iz Efesa nisu zapinjali... Videćemo ga kad krene sezona, mada sam siguran da neće više prikazivati ovakve partije.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Nemanjic
Posts: 870
Joined: Fri Sep 27, 2019. 4:44 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Nemanjic » Fri Sep 17, 2021. 10:04 pm

Seckaju nas bas ove povrede,na zadnje dve tekme dve povrede,a vreme nam nije bas saveznik.Ne znam kakva je situacija sa Aleksom,ali Alen ne verujem da ce igrati ovaj turnir.

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Sat Sep 18, 2021. 12:54 am

Vasilij Zajcev wrote:
Fri Sep 17, 2021. 9:57 am
mnogo lepo vece za namucenu grobardiju, i pored ovih majmuna na tribini.. ja sam se u poslednjem trenutku odlucio da iskuliram Arenu jer sam kapirao da ce biti inkubator za koronu ali ne mogu da krivim ove koji nisu odoleli. pogotovu nevakcinisane, starije i gojazne muskarce kao sto je to Irri, koji su najkriticnija grupa u ovoj pandemiji
Veliki Zajcev se prevrce u grobu, kakav dezerter kalja njegovo ime.... :bad: :bad: :bad:

Korona je najbenignija stvar koje si se poplašio, a koja te je mogla zadesiti u Areni, u onom delu za primate, garant su bile prisutne kolera, guba, dizenterija, tifus, kuga i vrv još neke bolesti za sada nepoznate čovečanstvu

Opisu najkritičnije grupe podložne apokaliptičnom virusu, najvecim delom odgovara samo deda Gogo, ali je on vakcinama izbušen kao sito. Mada realno nisi jedini drKonov sledbenik koji ima halucinacije

Sutra, tj vec danas, novi izazov, PAO u Atini, još jedan Žocov hram. Deluje da se ekipa homogenizuje, da se igra čvršce i potrebno je nastaviti u istom stilu. Željno čekam da vidim možemo li nekompletni ponoviti partiju protiv Efesa
non mollare mai

User avatar
dacolik
Posts: 1092
Joined: Mon Jul 29, 2019. 2:32 pm
Location: Podgorica

Re: KK Partizan 2020/21

Post by dacolik » Sat Sep 18, 2021. 1:27 pm


Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Naka » Sat Sep 18, 2021. 9:34 pm

Sta jos mora cigance da uradi, da bi ga se kao ozbiljan klub resili? Ako je i za uslugu, mnogo je.

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Sat Sep 18, 2021. 10:15 pm

@Naka
Nisam gledao utakmicu, jel Trifin mali ili Dangubić :D
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
dacolik
Posts: 1092
Joined: Mon Jul 29, 2019. 2:32 pm
Location: Podgorica

Re: KK Partizan 2020/21

Post by dacolik » Sat Sep 18, 2021. 11:22 pm

Vjerovatno misli na talentovanog Trifu.

User avatar
Vasilij Zajcev
Posts: 28
Joined: Mon Aug 23, 2021. 5:27 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Vasilij Zajcev » Sat Sep 18, 2021. 11:26 pm

zamolio me Irri da napisem koju, on je ostao potpuno blokiran u Manjezu s deckom

prvo poluvreme je bilo nerealno dobro i na krilima pobede u Beogradu. drugo je bio reality check sta mozemo da ocekujemo od jakih atletskih rostera iz EL. rupa na centru postaje meteoritski krater, a onda puca kontrola skoka i naplacuju se sva preuzimanja

mislim da Robija trazi gornji limit tog kockanja sa small ballsom, i gleda ko je od kog materijala kad je gusto. ovo sa Zagorcem na 5 ce biti 20ta opcija u takmicarskim tekmama, ili ona igra sa 4 beka. vidi se to i po samim igracima, nije to nesto sto se previse uvezbava..

individualno me najvise zabrinjava Letonac. druze, igrao si petorku u Bruklinu, ili sutiraj kad si sam ili da ti se plata preusmeri na dobrog psihologa. on na prijateljskoj tekmi prospe pet napravljenih viskova svojom nesigurnoscu, zajebi to

ekipa nema hijerarhiju i to mora da se resava u trouglu Panter - Ledej - Madar. Zakurcu(tm) ce se otvarati onakva tekma kao u Bgd jednom u 15 tekmi, tako da njega ne vidim tu

ocekujem reakciju sutra protiv Ulma, sto je fakat nasa mera u ovoj fazi, bez centra i Smajlija

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Sun Sep 19, 2021. 12:21 am

U skladu s onim na šta sam ukazivao, pokazalo se da cemo imati ogromne probleme s prenosom lopte i organizacijom napada, kada rival zaigra full court pressing. Otuda sam mišljenja da nam je potreban iskusniji plej, ali to se za sada nece desiti

Nedostatak centra je samo delimično opravdanje za odsustvo kontrole skoka, a nikakvo što je u više navrata kasnila strana pomoci. To ce se verujem popraviti do početka sezone

Ono što me je najviše iziritiralo je veliki broj poena primljenih iz tranzicije, to je zaista nedopustivo, a nadovezuje se na neadekvatnu reakciju na protuvničku agresivnost. Realnost je da nas niko nece maziti, te da ce maksimalno eksploatisati našu atletsku inferiornost

Ne što razume košarku, vec po zakonu verovatnoce, dezerter Zajcev ponekad ispali i dobru opasku. Ofanzivno jeste problem odsustvo hijerarhije, zbog čega nam je više napada iscurelo bez šuta, nije bilo prave akcije za onog za koga treba. A neki drugi su neuspešno završavani od wannabe hero pojedinaca, koji to ni po čemu ne bi trebalo da budu

Verujem da ce sve doci na svoje, samo je potrebno vreme da se do kraja pokaže Žocov rad
non mollare mai

User avatar
Vasilij Zajcev
Posts: 28
Joined: Mon Aug 23, 2021. 5:27 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Vasilij Zajcev » Sun Sep 19, 2021. 11:25 am

da li iko zna situaciju sa Mozlijem?

gledah sinoc onu Judovu povredu, bez kontakta, vidim da je Skariola rekao da je gotova sezona.. kapiram da bi ovaj uspeo bar malo da rastereti Smajlija od jacih kontakata, bar dok ne nadjemo nekog

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Irriducibili » Sun Sep 19, 2021. 12:17 pm

Čekaju se rezultati dodatnih analiza, potrebno je biti siguran u njegovu zdravstvenu sposobnost da se bavi spprtom, ne bi li mu neki dr to potpisao. Prinudjeni smo da se ponašamo kao da ga nema
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Batica ubica » Sun Sep 19, 2021. 12:40 pm

Ja i dalje mislim da bi Mozli kod Željka mogao da bude vrlo koristan, kao one sezone kod Trinkijerija.
Pretpostavljam da se zato i čeka sa centrom/centrima.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
dacolik
Posts: 1092
Joined: Mon Jul 29, 2019. 2:32 pm
Location: Podgorica

Re: KK Partizan 2020/21

Post by dacolik » Sun Sep 19, 2021. 1:12 pm

Mogao bi da bude koristan kad bi bio ozbiljan igrac i dolazio na pripreme s normalnom kilazom.

User avatar
Vasilij Zajcev
Posts: 28
Joined: Mon Aug 23, 2021. 5:27 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Vasilij Zajcev » Sun Sep 19, 2021. 1:54 pm

Pa nije delovao nesto pregojen na onim snimcima sa dolaska, a bila je i prica da se ta kilaza koristi kao povod za raskid/redefinisanje (rastuceg) ugovora.. Whateva', nadam se da znaju sta rade, rupa na petici je velika..

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: KK Partizan 2020/21

Post by Tommen » Sun Sep 19, 2021. 2:51 pm

Ona petorka sa 4 beka je kriminal, to necemo nikad videti u takmicarskoj utakmici. Mnogo eksperimentise ZOC a pritom igramo samo sa Miletom mucenim na 5, kad dodje centar da stabilizuje skok a ZOC napravi rotaciju sa kompatibilnim igracima u petorci u isto vreme bice ovo pesma.

Kvote za ABA naslov:

Mi 1.5
Cigani skoro 3
Buducnost i Cedevita po 14

Kladionice su cesto merodavne, iznenadjenje ce biti da jedan ZOC ne osvoji ovo sranje. U EC-u smo takodje prvi favoriti sa 3.5.

Locked