FK Crvena zvezda

Arhiva.

Moderator: Moderator

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Tajler Darden » Sat May 30, 2020. 5:35 pm

http://sportklub.rs/Fudbal/Srbija-Super ... ljske.html
Poljaci tvrde da je transfer 99 odsto siguran i da će cena iznositi 300.000 evra. Uz to, 26-godišnji krilni igrač bi, navodno, trebalo da ima platu od 400.000 godišnje.
Izgleda da ste krenuli sa pojačanjima već.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Sat May 30, 2020. 7:12 pm

Pripreme za kvalifikacije u toku.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Mon Jun 01, 2020. 3:32 pm

Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Tue Jun 02, 2020. 11:42 am

Danas kup utakmica u Inđiji od 17h.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: FK Crvena zvezda

Post by Zvezdas99 » Wed Jun 03, 2020. 1:41 pm

Desilo se ono cemu sam se nadao. Proradio je Mirko Ivanic. Jeste da su rivali slabi da bi se nesto ozbiljnije pricalo, ali bitno je da je krenuo. Ubijala ga je defanziva kod Miloja i to sto nije igrao svoju poziciju. Ocekujem da sad kod Dekija tek pokaze sta ume!

Isto se nadam da ce minute dobiti i Garsija. Takodje igrac koji moze mnogo bolje, a nije se jos uvek dokazao. Besmisleno je dovoditi nekog "anonimusa" iz Poljske, a ne dati sansu igracu koji je skupo placen.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Wed Jun 03, 2020. 2:22 pm

Ivanić, iako je ovo ipak samo naša liga, preporođen. U 2 utakmice 2 gola i 2 asistencije, sa njim i Benom smo dobili stvarno lepu raznovrstnost u napadu.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: FK Crvena zvezda

Post by Zvezdas99 » Wed Jun 03, 2020. 4:00 pm

Jedva cekam nekog ozbiljnijeg protivnika da vidimo kako ce funkcionisati. Da ne ureknem, decko ce tek pokazati pravi kvalitet.
Pratio sam ga u BATE-u sve tri sezone, covek im je bio nosilac igre, 2017. u '95 golom doneo titulu. 2018. mu je verovatno najbolja godina u karijeri, igrao strasno, prosetali se do titule, prezimisli u Evropi. Dodje kod nas i nestade. Ako se vrati u formu od pre dve godine imacemo strasnog igraca za Evropu, strasnog!!!

Zvezdas99
Posts: 233
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:30 am
Location: Прибој
Contact:

Re: FK Crvena zvezda

Post by Zvezdas99 » Sun Jun 07, 2020. 9:48 am

Deki je izlgeda resio da za vreme svog mandata gura i klince u prvi tim. Sinoc debi Radulovica i gol. Jako lepo vece za njega :)

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Wed Jun 10, 2020. 1:15 pm

Danas bih voleo da u vatru gurnemo Gavrića, Nikolića, očekujem da Ivanić bukne danas, da ne bude da smo se bezveze ponadali u prethodnim utakmicama. Neočekujem atraktivan derbi, ali se nadam da neće biti prekida po 10 minuta zbog bakljada, pevanja Kokezi i Vučiću (pusti bre nek se čuje, da narod pored TV - a može da čuje poruku :D ) i da neće glavnu ulogu uzeti Elvis.

Neka pobedi bolji, tj. mi :crazy:
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Thu Jun 11, 2020. 2:13 pm

Bezmudost, bezličnost, uplašenost, ukočenost ne znam ni ja šta više nije. Koliko god da pokušavam da se oduprem, utisak je da smo toliko loši i da sad definitivno izlaze na videlo sve utakmice gde protivinik igra sa 50% mogućnosti. Jebeni Spartak im da 3 komada u jednoj utakmici, a mi u 4, 0 (nula) N U L A golova. Stranci bi već trebalo da pakuju kofere, svi i da se manemo više polovnjaka koji su tu da bi uzeli 500 - 600 hiljada jer su čuli da je liga ladovina. Domaći, sem Gobeljića (cigan, muda do poda) i pomalo Jovančića, ovi ostali su skinuli šorceve naguzili se maksimalno kako bi što lakše skliznulo u dupe.

Prvenstvo je gotovo, sad može celu omladinsku selekciju da gurne u vatru, daj da vidimo šta valja, a ovo što već znamo da ne valja teraj u tri lepe.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Tajler Darden » Thu Jun 11, 2020. 2:37 pm

Umetnost je šta ste vi postigli... Od tandema Kanga i Donald, koji je igrao LE, ovaj vaš LŠ tim dospeo je do veze Jovančić i Njegoš Petrović.

Za razliku od prošlog derbija, gde smo mi krenuli sa Nathom i Sumom, bez Šćekića (uz sve mane najbolje na toj poziciji što imamo), vi ste juče krenuli bez tog Gavrića, koji je nama u prošlom meču najviše problema zadao.

Koliko smo mi ispravili svoju grešku sa prošlog, toliko je Stanković napravio neku svoju grešku sada.

Najviše sam se pribojavao Ivanića, zato što stvarno mislim da je dobar igrač, kojeg je Milojević ubio u pojam, ali izgleda da on sam ne ume pod pritiskom da se snađe... Iako je imao par lopti između linija koje su nas sekle.

Logika kaže da će Stanković biti žrtva, ukoliko sve ovo kod vas pukne, a malo je naprslo... Negde moraju doći na naplatu Milojevićevi prolazi bez pobede, gde ste se u nekim završnicama čupali i rukama i nogama, a protivnik promašivao nemoguće.

Milojević je otišao, a ovaj je došao u tim, čije je prvo mesto najobičniji šlag. Ekipa koja nema glavu i rep, koja ima samo golmana, a tu bih izdvojio i Bena. Milojević zapravo Zvezdi nije ostavio ništa za budućnost.

Gomila stranaca koji sede na tribinama (Kanjas, Sanogo, Garsija), pa zatim napadači, čiji je učinak ništa (Boaći i Tomane), Degenek koji je u slobodnom padu i više priča van terena... Ne znam šta je sa Pavkovim, ali on bi nam sigurno više problema napravio nego Boaći/Tomane.

Pa onda dodati Žandera i Van La Paru...

Od domaćih igrača koji su prosek (Petrović) stvorena je neka lažna slika kako imaju milione na stolu za njega... Od momaka koji su tek kročili na teren, piše se kako su u rangu Stevanovića. Ne kažem da taj momak nije talenat, već da se na silu pravi nešto što on u ovom momentu nije.

Nešto sam mišljenja da Stanković neće moći sve to da iznese na leđima.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by CikaZika » Sun Jun 14, 2020. 11:09 am

Informer pise da zelite Prijovica.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by MMM » Sun Jun 14, 2020. 6:42 pm

TSC - Crvena zvezda 2-1

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Fri Jul 03, 2020. 8:45 pm

Danas se navršava 5 godina od kada Gogi nije sa nama. Večna ti slava momčino.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: FK Crvena zvezda

Post by Monogamija » Mon Jul 06, 2020. 9:03 am

https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1345325/ ... tibor.html

E sad jedna čudna stvar. Pobulić je prešao u Grafičar iz Radničkog iz Pirota (po transfermakretu 300.000 eur), da bi potom sad otišao na pozajmicu u Zlatibor, a da se nalazi na spisku zvezdinih fudbalera. Generalno, dobar je igrač koji je u PLS pravio razliku na terenu. Međutim, uz njega ide i Dejan Vidić koji je sad već prošle sezone bio na pozajmici u Grafičaru, a sad je vraćen u Zlatibor, dakle, nije uspeo da se nametni ni posle cele sezone u filijali, pa sad ponovo na dokazivanje.

Ne sviđa mi se ovo sa Zlatiborom, jednostavno, već se javlja sumnja u regularnost bodova u međusobnim utakmicama.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Locked