KK Partizan 2019/20

Arhiva.

Moderator: Moderator

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Irriducibili » Tue Aug 25, 2020. 5:35 pm

Mosley ima skočnost i eksplozivnost, pritom nije predvidjen da bude prvi centar ambiciozne ekipe. Mada ovaj potez puno govori i o ambicijama
non mollare mai

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Viduka » Tue Aug 25, 2020. 5:59 pm

Mi ove sezone po kvalitetu nemamo sta da trazimo protiv Zvezde i Buducnosti. Ono sto meni kao laiku deluje, jeste da mi taj manjak kvaliteta pokusavamo da nadomestimo energijom, kako bi iole bili konkurentni. Otuda negde i dolazak Mike. Ja sto sam video i procitao o njemu, jedine stvari koju mu niko ne osporava i cak sta vise hvali, jestu energija i radna etika. To je nesto sto krasi i Jaramaza, Mosleya, Gordica, Zagorca, CMM-a i jos nekolicinu igraca. Sad, da li sam ja uopste u pravu i ako jesam, koliko ce to biti dovoljno iskreno ne znam. Kako god, dobrodoslica Miki i da nas iznenadi.

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Tommen » Tue Aug 25, 2020. 6:25 pm

Koliko se ide iz krajnosti u krajnost...

U ekipi koja bi osvojila sve da nije bilo korone su zamenjena dva beskorisna igraca, Pejners i Mekadu, Dangubicem i Mikom koji ce nesto doneti...

Voldena zamenio i vise nego dobar igrac

Jedino pitanje je da l ce Scepa ishendlovati situaciju, deluje da ima dobru konekciju sa igracima, nadamo se najboljem iako ja licno ne znam sta da mislim tu...

Nemamo sta da kvalitetom trazimo pored Buducnosti😂

Drzite gace, jebace nas Zoran Nikolic i Petar Popovic

User avatar
Withnail
Posts: 31
Joined: Tue Jul 30, 2019. 8:27 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Withnail » Tue Aug 25, 2020. 6:33 pm

Viduka wrote:
Tue Aug 25, 2020. 5:59 pm
Mi ove sezone po kvalitetu nemamo sta da trazimo protiv Zvezde i Buducnosti. Ono sto meni kao laiku deluje, jeste da mi taj manjak kvaliteta pokusavamo da nadomestimo energijom, kako bi iole bili konkurentni.
Nemamo sta da trazimo sa Bud? oni imaju bolje sutere od nas (ko nema) pa ce verovatno na to ici, nekad ce im proci ali u svakom ostalom segmentu bi trebalo da ih pojedemo.
A i Cz ce morati da dovede dva igraca viseg nivoa pa da bi bili mnogo kvalitetniji, da se tek onda kaze nemamo sta da trazimo s njima. Ovako sad ne da moze da se igra, nego bez problema.
Mislim ne kazem da cemo obe ekipe da sadzgamo, pre svega treba videti kako ce sve pod Scepom izgledati, nije iskljuceno i Mornar i CedOli da nas dobiju, ali po trenutnome apsolutnom imamo ekipu da se ponovi prosla sezona u Abi (sto bi se i desilo da je ostao AT)

User avatar
dacolik
Posts: 1092
Joined: Mon Jul 29, 2019. 2:32 pm
Location: Podgorica

Re: KK Partizan 2019/20

Post by dacolik » Tue Aug 25, 2020. 6:43 pm

Tommen wrote:
Tue Aug 25, 2020. 6:25 pm
Koliko se ide iz krajnosti u krajnost...

U ekipi koja bi osvojila sve da nije bilo korone su zamenjena dva beskorisna igraca, Pejners i Mekadu, Dangubicem i Mikom koji ce nesto doneti...

Voldena zamenio i vise nego dobar igrac

Jedino pitanje je da l ce Scepa ishendlovati situaciju, deluje da ima dobru konekciju sa igracima, nadamo se najboljem iako ja licno ne znam sta da mislim tu...

Nemamo sta da kvalitetom trazimo pored Buducnosti😂

Drzite gace, jebace nas Zoran Nikolic i Petar Popovic
Haha, evo ni ja ne vjerujem sto procitah...
Ni ciganka nije nista posebno za sad, a tek Buducnost.

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Asterix » Tue Aug 25, 2020. 6:52 pm

Tommen wrote:
Tue Aug 25, 2020. 6:25 pm
Koliko se ide iz krajnosti u krajnost...

U ekipi koja bi osvojila sve da nije bilo korone su zamenjena dva beskorisna igraca, Pejners i Mekadu, Dangubicem i Mikom koji ce nesto doneti...

Voldena zamenio i vise nego dobar igrac

Jedino pitanje je da l ce Scepa ishendlovati situaciju, deluje da ima dobru konekciju sa igracima, nadamo se najboljem iako ja licno ne znam sta da mislim tu...

Nemamo sta da kvalitetom trazimo pored Buducnosti😂

Drzite gace, jebace nas Zoran Nikolic i Petar Popovic
Pa znas i sam da im je Zoran treca opcija druga Apic a prvu dovode, Ejim i Danilo na 4 na ove niske Kobs, Ivanovic ,Popovic, Von, Fletcher Magee,Sehovic, Ilic...Ako ubodu sa centrom mogu biti bas dobar tim..... Nama vise nije Trinkjeri trener tako da smo i tu slabiji nego prosle godine,... Bice opasni i Vitamini i Mornar pod uslovom da se kosarka uopste igra....

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Viduka » Tue Aug 25, 2020. 7:01 pm

Iskreno, drago mi je da ste vi pozitivni po pitanju nasih mogucnosti ove sezone.

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Tommen » Tue Aug 25, 2020. 7:12 pm

Aj ovako, koliko vas bi menjalo nas tim za tim Buducnosti?

Koliko vas bi menjalo Scepanovica za Mijovica?

Tako sam i mislio :D

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Naka » Tue Aug 25, 2020. 7:19 pm

Mene ovo podseca na ono ne dovodjenje Kilpatrika.

A sto se tice sezone, daj Boze i da krene kako treba. Utakmice bez publike, utakmice po principu turnira. Tu je favorit samo onaj koji ima Lebrona.

Ono sto mene fascinira i kod Mike i kod Angole su visok IQ. Takvi igraci su uvek krasili onaj period nase suverene vladavine. Bez takvih igraca (a tu su jos i Jare, Mozli, Pejdz pa i Kodi) tim ne moze da napreduje. Zato i uvek pominjem bolje prosecan inteligentan igrac, nego glup a dobar.

I iskreno, ja ne da ne bih nas tim menjao za tim Buducnosti, nego ne bih menjao ni za jednog igraca Zvezde i njihovog trenera.

User avatar
Asterix
Posts: 1643
Joined: Tue Jul 30, 2019. 6:43 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Asterix » Tue Aug 25, 2020. 7:29 pm

Tommen wrote:
Tue Aug 25, 2020. 7:12 pm
Aj ovako, koliko vas bi menjalo nas tim za tim Buducnosti?

Koliko vas bi menjalo Scepanovica za Mijovica?

Tako sam i mislio :D
Ja samo kazem da mogu da budu dobar tim... Vidjecemo ako se odigra sezona uopste kako ce sve proci evo opet se pogorsava stanje sa virusom

Online
User avatar
stefan
Posts: 281
Joined: Wed Nov 13, 2019. 1:59 am

Re: KK Partizan 2019/20

Post by stefan » Tue Aug 25, 2020. 8:21 pm

Irriducibili wrote:
Tue Aug 25, 2020. 5:35 pm
Mosley ima skočnost i eksplozivnost, pritom nije predvidjen da bude prvi centar ambiciozne ekipe. Mada ovaj potez puno govori i o ambicijama
Slazem se za to oko ambicija, kakve su nam odredili budzetom za prvog centra od 250k.
Ali 2.08 nije toliko nisko za centra.
Mislim da nije da nema kvaliteta da pokaze vise nego Mekadu. A sa Mekaduom smo prosle sezone bili u igri i protiv dosta (igracki) jace zvezde, nego sto je to ove godine.

Grba
Posts: 197
Joined: Mon Jul 29, 2019. 8:37 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Grba » Tue Aug 25, 2020. 8:34 pm

Irriducibili wrote:
Tue Aug 25, 2020. 5:35 pm
Mosley ima skočnost i eksplozivnost, pritom nije predvidjen da bude prvi centar ambiciozne ekipe. Mada ovaj potez puno govori i o ambicijama
Cirbes je bolje poredjenje :D 208 (ali miškovih), došao kao sumnjiv defanzivac, bez šuta pa ga Radonja vrhunski iskoristio.... ali u načeli se slažem, dosta govori o ambiciji kluba ako su njega planirali kao prvog centra.

User avatar
CikaZika
Posts: 2983
Joined: Sun Jul 28, 2019. 4:17 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by CikaZika » Tue Aug 25, 2020. 9:01 pm



Pavlaka o Kodiju.
Nije uvek lako, al' je uvek lepo!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: KK Partizan 2019/20

Post by Irriducibili » Tue Aug 25, 2020. 9:51 pm

Bilo bi u redu onda da predsednik prestane da prodaje maglu navijačima, poput Land Rovera komunalcima, jer niko ne puši njegovu priču

Ovaj tim je osetno jeftiniji od prošlogodišnjeg, a očekivala se nadogradnja i korak dalje, makar u domenu razlike u plati trenera. Potpuno je razumljivo da u ovoj situaciji nemamo pare, ali onda to treba tako reci, a ne pričati bajke

Više od nepoznatog mi kvaliteta novopridošlog centra, me brine što su sva trojica isti tip igrača, što onemogucuje bilo kakvu promenu načina igre
non mollare mai

Online
User avatar
stefan
Posts: 281
Joined: Wed Nov 13, 2019. 1:59 am

Re: KK Partizan 2019/20

Post by stefan » Tue Aug 25, 2020. 11:44 pm

Rekao bih da Mika zna da igra ledjima, za razliku od Jankera i Mozlija, a i Mekadua iz prosle sezone.

Najveca promena je na plejmejkeru Kori - Kodi i odatle ce nam ici velika promena u igri za razliku od prosle sezone...Videcemo kako ce to Scepa videti i napraviti da izgleda.

Sto se tice Ostoje, jbg, ne znam ko uopste ocekuje od predsednika kkpa, koji je politicar iz snsa, da prica istinu i da ne prodaje maglu.... Istina da smo dosta uskraceni sa prihodom od sezonskih i dnevnih ulaznica.

Locked