Džile i Srđan

Sportske emisije na našim ekranima.

Moderator: Moderator

Post Reply
User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Aug 16, 2020. 12:15 pm


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Aug 23, 2020. 1:35 pm


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Aug 30, 2020. 11:44 am


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Sep 06, 2020. 1:46 pm

Kakav gost? Strasan gost. Veliki Larry Brown kod Dzileta i Srdjana u BLOK po BLOK podcastu!!!

User avatar
Čekićar
Posts: 1289
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Čekićar » Sun Sep 06, 2020. 3:11 pm

Legendarni Leri Braun koji kaze da mrzi danasnji NBA :blue:

Dotakao se i sramnog sudjenja :blue:

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Sep 13, 2020. 5:36 pm


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Sep 20, 2020. 1:20 pm

Gost Sasa Pavlovic!!!

User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Sep 27, 2020. 11:12 am


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Mon Oct 05, 2020. 9:57 am


User avatar
Viduka
Posts: 771
Joined: Wed Jul 31, 2019. 9:31 pm

Re: Džile i Srđan

Post by Viduka » Sun Oct 11, 2020. 11:38 am

Gost Bogdan Bogdanovic

Post Reply