Futsal liga Srbije

Sve o ostalim sportovima.

Moderator: Moderator

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Thu Sep 12, 2019. 10:26 pm

Portugal Hrvatska 2-2 (2-3) penali

Španija Poljska 3-1

U finalu Španija i Hrvatska
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Tajler Darden » Thu Sep 12, 2019. 10:34 pm

Kad se igra?
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Thu Sep 12, 2019. 11:33 pm

Tajler Darden wrote:
Thu Sep 12, 2019. 10:34 pm
Kad se igra?
14. od 19h. neki od SK.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Sat Sep 14, 2019. 1:27 pm

Počelo je sinoć prvenstvo, izveštaj preuzet sa srbijasport.net
Ozbiljan pristup svojim obavezama uprave i stručnog štaba KMF Crvena zvezda ako se po jutru dan poznaje doneće dobre rezulate. U prvom meču ostvarena je ubedljiva pobeda u gostima protiv KMF Jastrebac iz Blaca sa čak 7:0.



Pred prepunima tribinama Zvezda je počela angažovano i imala je inicijativu. Vrlo brzo imala je i prvu šansu, povratna lopta sa krila u sredinu ali šut pored gola. Zvezda u ovom delu igre ima inicijativu, više loptu u posedu ali ne uspeva da zapreti golu domaćina koji se angažovano branio. Uglavnom se kombinuje na sredini terena. Tako posle nekoliko minuta dolazi do greške pri pasu i domaćin osvaja loptu i ima solidnu šansu, osvojena lopta i prostor pred igračem koji kreće sam ali šutira preko gola. Odgovorila je Zvezda nakon nekolik minuta, u poslednjem trenutku, neposredno pred golom, golman i odbrambeni igrač zajedničkim snagama otklanjaju opasnost, maltene sa gol linije domaćina. Sledeće zanimljiva situacija bila je pred golom Zvezde, gde opet nakon presečene lopte šutira igrač domaćih ali biva izblokiran.

U narednom naletu Zvezda uspeva da slomi protivnika i postigne gol. Lopta sa boka pred gol, gde igrač pruža nogu i prosleđuje je u gol. Naravno, nakon toga angažovanija igra domaćina gde se Zvezda malo povukla pred naletima domaćih futsalera ali nisu uspeli da naprave ništa i Zvezda se posle nekoliko minuta oslobađa pritiska. Onda sledi najzanimljiviji deo meča, dosta dinamičan sa puno „tranzicije“, za razliku od pozicione igre sa dosta dodavanja sa početka utakmice. Dosta neprijatnih situacija i potencijalnih šansi pred oba gola, nešto više čini se pred golom domaćina ali bez realne opasne po golmane obeju ekipa, čak i bez šuta na gol. Posle dužeg vrmena prvi je šut ka gol uputio domaćin čiji šut iz velike daljine završava pored gola. Onda nakon kratkog perioda pokušavanja da se pronađe put ka golu jedan dubinski pas sa sredine terena izbacuje igrača Zvezde u situaciju jedan na jedan sa golmanom koju on koristi. 2:0.

Zvezda odmah pokušava presingom i u sledećem napadu beležimo pokušaj iskosa iz ne baš izgledne situacije – spoljnji deo mreže. Na kratko s oslobodio domaćin, jurnuo ka golu i imao šansu, nakon duplog pasa sa levog boka lopta stiže u sredini, šutira igrač domaće ekipe ali ističe se golman Zvezda sjajnom odbranom. Za ovaj promašaj ubrzo stiže kazna – 3:0. Zvzeda ponovo presingom na polovini protivnika pokušava da dođe do prilike za gol i u jednom trenutku to je dalo rezultat, presečena lopta i laka egzekucija za ubedljivih 4:0. Do kraja poluvremena beležimo još jednu šansu domaćina, nakon sličnog pasa kao kod prvog gola Zvezde golman odbija loptu u korner. Nije ništa konkretno domaćin uspeo da uradio nakon kornera a ubrzo nakon izvođenja istog sudija svira kraj prvog poluvremena.

U drugom poluvremenu domaćin ima više loptu u posedu i agilnije nego do sada, usledila je nezgodna situacija pred našim golom i uspeli da izblokiramo šut, a ista situacija i sa druge strane u napadu Zvezde. Već u sledećem napadu Zvezda uvećava prednost. Dupli pas na malom prostoru, otvara prostor za šut što Zvezda koristi. 5:0.

U narednom periodu nešto bolji domaćin, pokušavao je ali nije konkretno osim jedne šanse koja je vredna pomena kad se ponovo istakao naš golman istrčavanjem, odlično skratio ugao i „ušao“ u šut protivika. Usledio je period kada je Zvezda imala više od igre ali isto bez izglednih prilika, dosadan period igre, bez uzbuđenja. Onda je jedna kontra Zvezde nakon osvojene lopte i situacije kada Stanojević postiže svoj treći gol na meču za 6:0 ušetavši se praktično u gol protivnika, pokrenula niz uzbudljivih situacija. Prvo pred gola Zvezde kada je igrač domaćina povukao kontru, pristizali su igrači Zvezde ali iz i dalje izgledne pozicije usledio je šut preko gola.

Sledeća uzbudljiva situacija je nakon strašnog presinga Zvezde, kada igrač domaćih ne može da se oslobodi pritiska pred svojim golom, tri igrača Zvezde se dobacuje na malom prostoru u pokušaju da izgrade poziciju za šut ali je šut izblokiran. Sledeća zanimljiva situacija je gol Zvezde, kada Marko Perić iz neposredne blizine nakon nekoliko dodavanja nekoliko igrača Zvezde pred golom domaćina postavlja konačan rezultat. To je bio poslednji momenat utakmice.

Malo je reći da je Zvezda opravdala ulogu favorita, rezlika u kvalitetu je i više nego očigledna. Strelci za Zvezdu su bili: Stanojević 3 gola, Petrov, Tales, Kopanja i Perić.

KMF JASTREBAC – KMF CRVENA ZVEZDA 0:7(0:4)

Dvorana: Blace

Sudije: Petrović Djorđe, Burojević Bojan, Prodanović Dejan

JASTREBAC: Jović, Cvetanović, Micić, Vukajlović, Vuletić, Gajić, Milivojević, Rajković, Sibinović, Lapčević, Urošević, Timotijević, Radojičić.

CRVENA ZVEZDA: Radmanović, Perić, Popović. D, Petrov, Tales, Roksić, Popović. B, Rnić, Brkić, Kopanja, Stanojević.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Sun Sep 15, 2019. 8:36 am

Španci pokidali Hrvatsku 6-1 u finalu.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Tajler Darden » Sun Sep 15, 2019. 9:32 am

Gledao sam.

Poigravali se Španci. Mada, kao i basket tri na tri, ne sviđa mi se futsal.
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Fri Oct 18, 2019. 7:23 pm

Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Fri Nov 01, 2019. 12:09 pm



Igrali smo sa Francizima, odlična utakmica.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Fri Nov 08, 2019. 3:12 pm

Večerašnji prenos

Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Wed Nov 13, 2019. 1:22 pm

Brutalna utakmica prethodnog vikenda u Španskoj ligi. Generalno jedna od najjačih liga sa najviše majstora.

Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Mon Nov 18, 2019. 3:27 pm

Sinoć je odigran još jedan "derbi", ako se tako može nazvati. FON je deklasirao Ekonomca sa 4-1 uz odličnu igru. Ekonomac od najavljene borbe za titulu će se boriti grčevito za opstanak. Jednostavno igrači koji su nosili do prošle godine ekipu nisu mogli da izbegnu ponude Zvezde. Sinoć sam video da je Britva u stručnom štabu Ekonomca i kao prvi trener, mladi momci koji igraju mogu mnogo toga da nauče i od njega i od Ivana Marinkovića. Prosek godina ekipe Ekonomca je 20 do 21 i vidi se dosta talenta u igri, ali jednostavno za futsal je pored talenta potrebno i dosta iskustva u čitanju igre protivnika, što ovim momcima definitvno fali.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Wed Nov 20, 2019. 1:02 pm

Juče su počele utakmice u elitnoj rundi LŠ.

https://www.uefa.com/uefafutsalchampion ... mt/2019/11
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Sun Nov 24, 2019. 8:31 am

Zvezda osvajač jesenje titule sa maksimalnim učinkom od 27 bodova iz 9 utakmica. Novi Pazar 2. sa 21 bod.

Liga se nastavlja 07.02.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

MMM
Posts: 1522
Joined: Sat Jul 27, 2019. 4:05 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by MMM » Sat Nov 30, 2019. 2:06 pm

Aleksandar Vucic predsednik KMF CZ. U pitanju je predsednik udruzenja Car:go.

User avatar
Monogamija
Posts: 1650
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:13 pm

Re: Futsal liga Srbije

Post by Monogamija » Fri Jan 31, 2020. 10:17 am

Neka "gori" Čair: "Orlovi" se bore za Mundijal, a tu je i Španija! https://mondo.rs/Sport/Fudbal/a1277285/ ... vesti.html

U grupi smo sa Španijom, Francuskom i Ukrajinom.
Ciganin sam to ne menja stvari, ciganin je bio i moj stari...

"Pa dajte taj gol više!" Gojko Andrijašević 08.10.2020.

Post Reply