Rukomet

Sve o ostalim sportovima.

Moderator: Moderator

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Mon Sep 16, 2019. 3:08 am

Zavrseno prvo kolo.

Zvezda izgubila od Pazara u gostima ali je odigrala odlicno, drzala se ceo mec na -2 -3 ali na kraju izgubila -4 iako bez dva standardna igraca. Banduka porobio sve sa 9 golova, haos. Pazar vreo domaci teren i tamo retko ko ce da uzme bodove.

Pancevo izgazilo jadni Rudar iz Kostolca, imali su +13 na HT ali su onda spustili gas u drugom poluvremenu i na kraju pristojnih +6 za Pancevo

Dubocica debitovala pobedom kod kuce protiv Samota i sigurno ih je lepo pratiti jer igraju vrhunski rulomet i ocekujem ih u borbi za PO, prava domacica

Proleter u Zr dobio Zeleznicar i to je malo iznenadjenje po meni

Obilic danas ubio Spartak +10. Spartak se raspada i ocekujem da se bore za opstanak, svi su ih napustili, tragicni su

I naravno za kraj poslastica kola Kikinda vs Partizan :) Poveo Partizan u prepunoj Hali Jezero i 8:5 na pocetku ali je onda usledila serija 6:0 i odlazak na HT sa rezultatom 11:9 za Ki. U drugom poluvremenu se razbranio Miskov koji je neverovatan golman kada udje u seriju odbrana, covek je skinuo jedno 6-7 cistih zicera 1 na 1 i bez njega bi se Kikinda mucila najstrasnije... Na kraju 23-20 iako je bilo i 23-18... Prelep mec, lepa atmosfera... Lisica pokazao klasu jos jednom, Miskov sve poskidao a ostali standardno dobri...


Sledece kolo donosi nove neizvesnosti

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Tue Sep 17, 2019. 12:22 pm

Super Kup danas u 19:30 na RTS 2

Vojvodina vs Dinamo

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Wed Sep 18, 2019. 12:18 pm

Strasan mec, Dinamo imao vodjstvo celo prvo poluvreme, u jednom trenutku i +3 i naps, ali gube loptu i ostaje 13:16 na poluvremenu. U drugom poluvremenu daju samo 7 golova za celo poluvreme i Vosa dobija 25:23 i osvajan Super Kup...

Vosa odigrala ispod proseka ali zategla odbranu do bolesti u drugom poluvremenu...

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Rukomet

Post by Tajler Darden » Wed Sep 18, 2019. 12:20 pm

Kakav je domaći rukomet u odnosu na ostale zemlje u regionu?
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Wed Sep 18, 2019. 12:22 pm

Ne znam, ne pratim ostale ali po kladionicama smo na najnizim granama... Verujem da nam je liga bolja od Slovenske na primer, ali smo slabiji od Madjarske lige po platama itd, od Hrvata naravno...

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Tue Sep 24, 2019. 12:29 am

Kikinda izgubila u drugom kolu u Kostolcu od Rudara... Dakle, kiks na startu iako se u ovoj hali oklizne skoro svaka ekipa tj moze da se oklizne jer Rudar igra u nekoj jako maloj, nabijenoj hali, preko strima strima izgleda kao da je skolska sala u pitanju iako nije... Izgubila je Kikinda 24:23...

Rudar otvorio mec jako, otisli na 8:3 pa zatim na 10:5 i imali napad za 11:5 ali promasili, poluvreme 13:10... U drugom poluvremenu je Rudar non stop imao od +2 do +4 ali se videli da posustaju sa obzirom da nemaju klupu nikakvu, da su uglavnom matori igraci i da padaju u energiji i kondiciji... Kikinda dolazi na -1 i cak ima i poslednjih 10 sekundi meca posed za izjednacenje i veliki bod u ovakvim okolnostima, ali ocajan izlazak iz tajm auta i zaletanje u coveka, ulaze u faul i vreme tece i to je to, umesto da su sutirali sa 9 metara...

Kikinda je definitivno 50% losija ekipa od Lisice, koji nije igrao ovaj mec... Ocajno izgledaju, bez ideje u napadu i to je ono sto ce praviti probleme Kikindi svaki put kada on ne bude igrao... Potpara koji je dosao kao veliko pojacanje iz Spartaka definitivno za sad jako stegnut, pod nervozom i ne opravdava ocekivanja... Samo 1 gol ali i 2 iskljucenja, izgubljene lopte, losa organizacija i tako dalje...

Kikinda sledece kolo docekuje Obilic i to bi morala da dobije ukoliko zeli da se nada PO, u suprotnom se vec u 3. kolu udaljava polako mada je liga skroz ujednacena i svako svakog moze da pobedi.. 90% ekipa su prave domacice i ko god uzme bodove na strani, ogroman posao je uradio...


Sto se ostalih ekipa tice, Partizan razvalio Zrenjanin na Banjici sto je solidno iznenadjenje, ali se vec u prvom kolu u Kikindi videlo da Partizan ima odredjeni kvalitet pogotovo sa pridoslicama i pojacanjima... Zrenjanin precenjena ekipa do bola koja ima samo jednog valjanog igraca ekstra klase, ostali su suvi prosek...

Zvezda izgubila kod kuce od Dubocice, zaistra sramotno, koliko se samo para uplilo u klub iz SD CZV, Perunicic, tra la la a oni pojma nemaju... Nisu izgubili egal mec nego su izgubili rutinski od ekipe koja je tek usla u prvu ligu... I to kod kuce...

Zeleznicar dobio Pazar kod kuce 35:34, run and gun mec, prelep za oko i ko god da je dobio mec ne bi bilo nezasluzeno...

Spartak dobio Samot kod kuce u Dudovoj sumi 25:24 u mecu koji je ponudio ono najruznije i najdosadnije od rukometa - antitalenat, ocajan rukomet, spori napadi, ocajne odbrane... Bas ruzan mec i definitivno dva losa ubise Milosa u ovom mecu... Siguran sam da Spartak nikog nece pobediti u gostima, kao ni Samot... Sve sto osvoje od bodova osvojice kod kuce

Juce je odigran poslednji mec, Obilic se dobro drzao kod kuce protiv Dinama iz Panceva ali je u drugom poluvremenu presudio kvalitet i strasan brzi centar i brza igra nakon osvojene lopte gostiju, koji su bili i umorni od Super Kupa protiv Vose samo 4 dana pre ovog meca...


Sledece kolo za neke ekipe vec predstavlja must win situaciju i bice zaista zanimljivo...

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Tue Sep 24, 2019. 3:22 pm

Perunicic podneo ostavku🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

SNS selektor strucan kao i svi ostali SNS kadrovi od sporta do politike

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Wed Sep 25, 2019. 6:02 pm

Devojke pocinju mec protiv Svajcarske na RTS 2 u kvalifikacijama za EP

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Rukomet

Post by Tajler Darden » Wed Sep 25, 2019. 6:22 pm

Ko je u priči za selektora kod muškaraca? Nova krpa ili neko ozbiljan?
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Sat Sep 28, 2019. 12:25 am

Mora biti krpa naravno...


Sutra novo kolo u nasoj smehotresnoj ligi.. Kikinda vs Obilic, idem da gledam naravno...

User avatar
Sezione
Posts: 546
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:06 am

Re: Rukomet

Post by Sezione » Sat Sep 28, 2019. 12:26 am

Samo pisi Dule, ima nas koji citamo i pratimo ovaj nikad gori rukomet u nasoj zemlji :D

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Sat Sep 28, 2019. 12:29 am

Malo je i depresivno kad smao ja pisem pa sve vise i vise pisem skrto... Sutra Samot vs Zvezda, Zvezda sa 2 poraza, smenili Peruna tj dao otkaz, i sta sutra? Kiks Zvezde? Kako da ne.... Dobili 100 000e od SD pre 2 nedelje i sad da pocnu sa 3 poraza... Nikada

Svaki mec ima na YT prenos na Arkus liga kanalu, to je za pohvalu...

P.S Kome treba info za kladzu samo nek se javi u pp :D

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Rukomet

Post by Tajler Darden » Sat Sep 28, 2019. 12:41 am

Nisam zaboravio na svoju reč da ću gledati Partizan, ali sam se zaputio u CG pre početka lige i ostajem mesec dana. :D
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
dusan007
Posts: 331
Joined: Mon Jul 29, 2019. 3:52 pm

Re: Rukomet

Post by dusan007 » Sat Sep 28, 2019. 2:07 pm

Nijedna kladionica nije ponudila nijedan mec od 4 koliko se igra danas :rofl:

Sve vam to govori...

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: Rukomet

Post by White Mamba » Sun Jan 26, 2020. 6:42 pm

Spanija prvak Evrope pobedila Hrvatsku jedan razlike u finalu
Norveska bronza Slovenija cetvrta

Post Reply