Borilački sportovi

Sve o ostalim sportovima.

Moderator: Moderator

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Oct 07, 2019. 5:26 pm

Ko zna sta je Tajler gledao cim je islo na sport klub. Oni prenose nase neke organizacije amaterske. Znaju samo kafanski da se pobiju.

Meni nista ne moze da zameni osecaj gledanja UFC-a. Zivim za tih 7 sati koliko traje program.
Fudbal, kosarka (mada to vise i ne gledam, potpuno sam izgubio interesovanje za sport), Partizan... da se nerviram, nerviram se, ali da mi srce lupa ili tako nesto, nikad u zivotu.
Dok gledam UFC sa druge strane, srce lupa, adrenalin bije, skacem po sobi sa drugarima u sred noci, ne zato sto mi znaci da neko "moj" pobedi, vec sam osecaj neizvesnosti koji pruzaju mecevi i naboj.
Ovaj lik gore sto sam okacio, kad je dobio mec ja sam se urlajuci emotivno ispraznio. Neverovatna emocija.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Tajler Darden » Sat Nov 30, 2019. 4:04 pm

Ovo što se najavljuje Nurmagedov vs Ferguson, je l vredno čekanja? :D
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sun Dec 01, 2019. 12:32 am

Tesko neko moze da ucini borbu protiv Habiba zanimljivom osim Fergusona.
Ako neko moze da pobedi dagestanca, to ce se desiti ili 18og aprila ili nikad.

Ferguson u krupnom kadru i poslednjih 7 protivnika koje je masakrirao, sve elitni borci iz samog vrha.
Image
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Tajler Darden » Mon Dec 02, 2019. 1:05 pm

Baš sam gledao neke hajlajte tih najboljih boraca... Koliko su fizički spremni...
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Dec 02, 2019. 10:23 pm

Ferguson pomenuti i Max Holloway su najspremniji borci trenutno (cisto kardio).
Mozes da premotas na drugu rundu, posle par sekundi Petis salje Fergusona u nokdaun posle kog bi svako ostao da lezi nepomican, Ferguson prezivljava to, a runda se zavrsava tako sto ga sabija nenormalnim tempom i sudija prekida mec. Jedan od legendarnijih nastupa u ovom sportu. Desio se nedavno i potvrdjuje tezu kakav atleta je Ferguson. Ta runda je kvalitetnija od bilo kog hajlajtsa ovog coveka. Jos se na kraju runde okrece ka boksu kao da je aerobik radio, nit zadihan nit umoran.




Bilo je i kontra slucajeva doduse u vezi ovoga sto si pomenuo.

Recimo McGregor,
pobedjivao najbolje od najboljih, rvace, boksere, kikboksere... sve elita. Ali sve u prvoj, eventualno drugoj rundi. Osvajao titule u dve razlicite tezinske kategorije brutalnom dominacijom.
Medjutim, kad je protiv Diaza u antologijskom mecu otisao u 5. rundu, bilo je samo da prezivi. Tu se ogolio prilicno, kasnije mu se isto desilo protiv Mejvedera i protiv Habiba.

Sport je takav da spremnost nije preduslov za uspeh.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sat Dec 14, 2019. 12:50 am



"History has the name - Conor McGregor"

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Čekićar » Sat Dec 14, 2019. 9:18 am

Kakve su sanse Fergusonu?..Dagestanac mi ide na onu stvar...Kako koji borac dolazi svi pricaju kako ima lepe sanse i onda ih ovaj izrutinira rvanjem i dole u parteru..

Glavni pitanje,kakvu odbranu od rusenja ima Ferguson?...ako to lose radi dzaba mu je sve...

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sat Dec 14, 2019. 11:40 am

Za Habiba ne treba dobra odbrana od rusenja. Bacice te svakako. Nema ni Ferguson dobru. Medjutim Ferguson ima sve ono sto prethodni protivnici Habiba nisu imali, a moras da imas da bi bio u prici za pobedu - kvalitetan kardio (Ferguson ima najbolji u UFC), dziu dzicu (Tony je crni pojas pod palicom najboljeg trenera) i izdrzljivost (ovde mu nema ravnog). I opet kao takav, Tony je underdog, ali ima sve predispozicije za pobedu jer je i brutalni udarac na sve to (ima gore ona slika na sta mu lice protivnici).
Najveci problem Tonija je sto ima duge i tanke noge i lagan torzo, podoban je za rusenja i tesko ustajanje kad te ovaj rus nadlegne. Malo kome isparira na fizickom planu Toni kroz karijeru.

Nocas je zavrsni PPV godine i najbolje su sacuvali za kraj, cak 3 borbe za titulu i dve usmene title eliminator borbe.
http://crackstreams.com/mmastreams/

Image
"History has the name - Conor McGregor"

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Čekićar » Mon Dec 16, 2019. 6:34 pm

Odlicna borba Usmana i Kovingtona..Ne verujem komentatorima da je Kovington imao slomljenu vilicu

Kolike su sanse Rakicu?

User avatar
Tajler Darden
Posts: 3793
Joined: Wed Jul 24, 2019. 9:40 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Tajler Darden » Mon Dec 16, 2019. 8:51 pm

Pošto uopšte ne pratim sport, ali ovu borbu nestrpljivo čekam, valjda zbog marketinga... Kakav je Habib van ringa?
Kad ja pođoh na stadion, na stadion JNA,
ja ponesoh crno-belu, crno-belu zastavu.

VPJTS

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Dec 16, 2019. 9:48 pm

Sanse Rakica su prilicno velike, sto pokazuje i koeficijent koji kaze da je prilican favorit. Pobedom bi bio samo jednu borbu daleko od meca sa najvecim svih vremena u ovom sportu, Jon Jones-om, koji i dalje suvereno vlada divizijom punih 12 godina vec. Jedini aktivni borac na tom nivou koji nema nijedan poraz uz Habiba (ima jedan diskvalifikacijom koja ce biti ponistena tokom 2020. i upisace mu se pobeda)
Rakicev protivnik je poznat po tome sto moze da nokautira jednim udarcem i to je uvek zajebano i ostavlja lufta za poraz. Nedavno se borio i za titulu, tako da nije za potceniti. Sve ostalo na strani Rakica. Verujem da ce mec seliti na pod.

Habib je top van oktagona. Miran, povucen i skroman. Nikad ga ni nema u medijima osim kad gostuje po Rusiji malo. Imao je samo jedan gaf u karijeri, ali je bio ozbiljno isprovociran, dirao mu je McGregor od porodice do prijatelja pa je ovaj puko kad se mec zavrsio.
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Mon Dec 16, 2019. 10:04 pm

Tajler Darden wrote:
Mon Dec 16, 2019. 8:51 pm
Pošto uopšte ne pratim sport, ali ovu borbu nestrpljivo čekam, valjda zbog marketinga... Kakav je Habib van ringa?
"History has the name - Conor McGregor"

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sat Dec 21, 2019. 12:32 am

Rakic sutra oko 13h ko planira da gleda, co main event.

Last edited by fabricio on Sat Dec 21, 2019. 12:35 am, edited 1 time in total.
"History has the name - Conor McGregor"

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Borilački sportovi

Post by Čekićar » Sat Dec 21, 2019. 12:35 am

fabricio wrote:
Sat Dec 21, 2019. 12:32 am
Rakic sutra oko 13h ko planira da gleda, co main event.
Po nasem u 13?

Kakav je to termin?..Gde se odrzava?

User avatar
fabricio
Posts: 253
Joined: Mon Jul 29, 2019. 6:40 pm
Location: Kursumlija
Contact:

Re: Borilački sportovi

Post by fabricio » Sat Dec 21, 2019. 12:36 am

Po nasem u 13h, u Busan se odrzava pa zato.
"History has the name - Conor McGregor"

Post Reply