KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Sve o regionalnoj košarci.

Moderator: Moderator

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Batica ubica » Thu Nov 18, 2021. 1:47 pm

Slažem se da Dangubić ne treba da bude kapiten, pre svega zbog staža u Železniku a i zbog načina na koji nas je ispalio 2014.. I dalje smatram da je trebao da se drži prvobitne odluke iz 2014. i da ne dolazi kod nas.
S druge strane, ako već mora da se bira između Zagorke i Dangubića uvek bih pre birao Dangubića, zbog mnogo boljeg zalaganja i stava na terenu. Dangubić nije jajario nijednu utakmicu otkad je došao u Partizan, svaku je igrao sa 100%.
O Radmili se već sve zna, mnogo loš mentalitet, nezreo i mekan lik, tunjav, živi u nekom svom svetu, gasi društvene mreže na prvu uvredu nekih internet manijaka. Mislim da takva pičkica bez stava dugo nije bila u Partizanu. Primer nešampionskog igrača. Jajara koja već godinama vaćari na to kako je veliki navijač Partizana i kako je odbio Nešu. Njegovu sliku treba staviti u svlačionicu da bude primer kako ne sme igrač da se ponaša. Na sve to je igrač sa 0% doprinosa i u napadu i u odbrani.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Tommen
Site Admin
Posts: 800
Joined: Thu Jul 25, 2019. 2:22 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Tommen » Thu Nov 18, 2021. 3:19 pm

Batica ubica wrote:
Thu Nov 18, 2021. 1:47 pm
Slažem se da Dangubić ne treba da bude kapiten, pre svega zbog staža u Železniku a i zbog načina na koji nas je ispalio 2014.. I dalje smatram da je trebao da se drži prvobitne odluke iz 2014. i da ne dolazi kod nas.
S druge strane, ako već mora da se bira između Zagorke i Dangubića uvek bih pre birao Dangubića, zbog mnogo boljeg zalaganja i stava na terenu. Dangubić nije jajario nijednu utakmicu otkad je došao u Partizan, svaku je igrao sa 100%.
O Radmili se već sve zna, mnogo loš mentalitet, nezreo i mekan lik, tunjav, živi u nekom svom svetu, gasi društvene mreže na prvu uvredu nekih internet manijaka. Mislim da takva pičkica bez stava dugo nije bila u Partizanu. Primer nešampionskog igrača. Jajara koja već godinama vaćari na to kako je veliki navijač Partizana i kako je odbio Nešu. Njegovu sliku treba staviti u svlačionicu da bude primer kako ne sme igrač da se ponaša. Na sve to je igrač sa 0% doprinosa i u napadu i u odbrani.
Od reci do reci potpis

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Čekićar » Thu Nov 18, 2021. 4:47 pm

Batica ubica wrote:
Thu Nov 18, 2021. 1:47 pm

S druge strane, ako već mora da se bira između Zagorke i Dangubića uvek bih pre birao Dangubića, zbog mnogo boljeg zalaganja i stava na terenu. Dangubić nije jajario nijednu utakmicu otkad je došao u Partizan, svaku je igrao sa 100%.
O Radmili se već sve zna, mnogo loš mentalitet, nezreo i mekan lik, tunjav, živi u nekom svom svetu, gasi društvene mreže na prvu uvredu nekih internet manijaka. Mislim da takva pičkica bez stava dugo nije bila u Partizanu. Primer nešampionskog igrača. Jajara koja već godinama vaćari na to kako je veliki navijač Partizana i kako je odbio Nešu. Njegovu sliku treba staviti u svlačionicu da bude primer kako ne sme igrač da se ponaša. Na sve to je igrač sa 0% doprinosa i u napadu i u odbrani.
Ne moze nikako neko ko je rekao da se najbolje oseca u dresu Zvezde da bude ispred nekog ko je direktno odbio naseg najveceg neprijatelja.

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Houdini » Thu Nov 18, 2021. 7:33 pm

Vasilij Zajcev wrote:
Thu Nov 18, 2021. 8:51 am
ono sto me brine je toliko glorifikovanje Madara. "ja sam ga izabrao jer je bio najmladji na listi plejeva koja mi je ponudjena...jer je gladan kosarke, dokazivanja...", samo da ne upadnemo u tu zamku sujete koja zna da se javi u tim godinama.. i nije on toliko mlad, Vesterman je mladji dosao i isporucivao mnogo ozbiljnije partije na cist IQ, isto belac sa ne preterano razvijenim telom za vrhunsku odbranu.
...on i ALEKSAAAA. dva pleja projektovana da iznesu sezonu. Mur je doveden umesto Pejdza, neki ne preterano cvrst combo scorer sa neamerickim drzavljanstvom, i kao takav je verovatno neko unapredjenje u odnosu na prethodnika, svakako ne korak nazad
otprilike nas backcourt ovako izgleda..

imas Madara, za koga je procenjeno da je talentovan, i koji je dosao verovatno zbog Zeljka, jer prethodnih 7-8 godina i nismo pokazali da bi nesto trebali da budemo pozeljna destinacija za talentovanu decu, tako da taj status mora da se izgradi od nule.. ne bi ni Bogdan, Bertans i Vesterman dosli prve Duletove sezone.. a ja sam misljenja da Partizan mora da ima talente koje izbacuje, jer je to DNK kluba.. tako da verujem da ce mu minutaza rasti, a da nema veze sa sujetom..

Panter, nema previse da se trosi reci on ce imati svojih 30+ minuta.. i onda Avramovic i Mur.. ako se dovodi plej, onda ce se verovatno dovesti neko ozbiljnije ime koje ce imati minute i onda je jedan od ove dvojice na ledu.. sad koliko god meni Mur bio ok za ono sto radi, mislim da ce Avramovic biti blizi opstanku jer je domaci igrac.. a ako hoces kontinuitet, moras imati domace igrace u ekipi.. mi nazalost nemamo mnogo korisnih domacih..

naravno sve je ovo pod pretpostavkom da na trzistu ima neki plej koji zaista moze da pojaca ekipu..

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Houdini » Fri Nov 19, 2021. 9:50 am

Varničilo na relaciji Zagorac – Kuruc
U svakom slučaju, obojica se nalaze u nezavidnoj poziciji i ne bi bilo iznenađenje da jedan od njih, u toku rekonstrukcije tima, postane višak i da mu se klub zahvali na saradnji

Hiro Onoda
Posts: 499
Joined: Thu Jan 09, 2020. 9:45 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Hiro Onoda » Fri Nov 19, 2021. 10:39 am

Da se nadamo da ce se zahvaliti Zagorcu.

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Batica ubica » Fri Nov 19, 2021. 12:47 pm

Kad mu se zahvalimo Rade može da kaže nema na čemu i to može da se shvati bukvalno.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Vasilij Zajcev
Posts: 28
Joined: Mon Aug 23, 2021. 5:27 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Vasilij Zajcev » Fri Nov 19, 2021. 2:28 pm

hehe, potukli se Zakurac i Kurac :crazy:

mora da se zna ko je alfa-falus u ekipi

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Naka » Fri Nov 19, 2021. 3:09 pm

Houdini wrote:
Fri Nov 19, 2021. 9:50 am
Varničilo na relaciji Zagorac – Kuruc
U svakom slučaju, obojica se nalaze u nezavidnoj poziciji i ne bi bilo iznenađenje da jedan od njih, u toku rekonstrukcije tima, postane višak i da mu se klub zahvali na saradnji
Nebuloza nad nebulozama... Ali hajde da se nesto pise jer smo toboze u padu forme (kao da smo bili u nekoj woow formi ili je to neko utripovao nakon pobede nad Krkom) i da se navlace klikovi.

Ekipa igra skoro isto kao na pocetku, sa primetnim pomacima u defanzivi (mada tu jos uvek ispadamo ko iz aviona - prednjaci Smajli i Panter koji i ne igra odbranu).

Sto se tice letonca, strasan kanal kod igraca. Napadacki trenutno opasna 0 (sa onakvim stavom na terenu ne vidim da ce se to ista menjati). Sunarodnik od pre dve godine u najavi.

Online
User avatar
Batica ubica
Posts: 2604
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Batica ubica » Sat Nov 20, 2021. 11:01 pm

Aleksa Avramović :blue:
Igra čovek van pozicije bez reči, kakva energija, kakva odbrana. Sanjaće ga Kobs večeras. U organizaciji se trudi koliko zna i ume, mene je iznenadilo koliko vidi na terenu ali ipak je on kombo bek.
U 3/4 smo dugo bili samo na 2 poena iz igre, pokrenuo nas je Glas onim trojkama, posle i dosta lakih poena u tranziciji iz ukradenih lopti.
Glas za sad jedno od boljih pojačanja.
Smajli je zmaj, ništa mu nije mogla cela unutršnja linija budućnosti. Fizički baš odskače, vidi se uticaj rada u NBA. Naravno, pitanje šta bi bilo da je tu bio Rid.
Pantera brane striktnom markacijom :D
Pohvale za odbranu Kuruca, mogao bi da postane dobar specijalac kroz sezonu. Šut za sad baš ne ide, a rekao bih da je projektovan da bude 3&D igrač
Dobra odbrana Dangubića takođe.

Problemi u napadu ostaju, često bezidejno i statično. Ponovo malo minuta za Madara, rekao bih manje nego na svim prerhodnim utakmicama.
Najviše od svega mi se svidelo što Trifunovića nije bilo ni na klupi.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Naka » Sun Nov 21, 2021. 12:22 am

Sto rece Bata, potez izostavljanja Trifunovica kljuc svega.
Igra u ¾ odlicna (sa nekim sitnim oscilacijama), i tako to treba da izgleda.

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Houdini » Sun Nov 21, 2021. 12:10 pm

Nekih par crtica od juče..

- Avramović vrlo dobar, baš se diže iz meča u meč pod Željkom, jer očigledno radi ono što mu se kaže..
- Smajlagić odličan, njemu treba kontinent i rutina samo da bude ozbiljan igrač..
- Kuruc koliko god dobar defanzivno, pre svega 1 na 1, toliko fali ili koncentracije ili nečeg drugog jer je očigledno da može jednu kretanju da zapamti, posle toga problemi..
- Panter iako loš meč opet se ne bojim za njega, deluje da je u funkciji tima..
- Mur mi deluje kao bivši ako bude nešto na tržištu..
- Glas vrlo dobar, očigledno izbacio Trifu.. Još da neko Izbaci i kapitena..
- Balša napreduje..

Vidi se individualni napredak igrača, timski mi deluje da odbranom korigujemo to što timski napad još nije gde treba da bude..

Lepo je gledati igrače kako rastu kroz sezonu, prođe mnogo godina kako se to moglo videti..

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Naka » Sun Nov 21, 2021. 12:31 pm

Al ne znam sto ste se toliko okomili na Radeta i Dangubica? I u svakom postu isto, opljunuti njih dvojicu.
Ima situacija gde igraju lose, ali momci odradjuju zadovoljavajuce posao. Sinoc su, bili znatno korisniji od Pantera koji je toliko silovao da je to strasno (da se ne radi o Zeljku nego nekom manje bitnom treneru ovaj bi nas odvukao onom igrom i u debeo minus).
Treba biti realan.

Nego koliko traje ova reprezentativna pauza? I hoce li biti neko iznenadjenje u tom periodu?

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Houdini » Sun Nov 21, 2021. 1:05 pm

Nije Zagorac dvadesetdvogodišnjak, tu druga godina, da igra za platu Gregora Glasa pa da je njegovo da svaki peti meč odigra korektno..

On mora da bude nosioc već, a ako nije onda ili da se razilazimo ili da igra za platu Gregora Glasa..

A očigledno da postoji i razlog zašto nije bio kapiten prošli meč..

Što se Dangubića tiče, meni je jedini problem što nas je odjebao i otišao kod Čovića.. Ovako korektno igra odbranu u kontinuitetu, nema razne povrede 5 minuta pred meč, tako da on nije u istom košu sa Zagorcem..

Naka
Posts: 891
Joined: Mon Jul 29, 2019. 1:02 pm

Re: KK Partizan 2021/22 - Sve za ljubav, sve za Partizan...

Post by Naka » Sun Nov 21, 2021. 1:57 pm

Ali on npr sinoc nije odograo nimalo losu rolu. Cak, naprotiv, odigrao je korektno. To sto mi svi od Rada ocekujemo krilo sa ozbiljnim brojem poena po utakmici, to je pogresno vidjenje.
Od kako ga Zeljko trenira, gluposti u napadu je sveo na minimum, ne siluje.
Dangubic je Stojkovic ( s tim sto se za njega kao i za Vuka Radivojevica uvek znalo da je Partizanovac - sta bi onda rekli za Divca ili Kicanovica koji su zaigrali za komsije) i njegov odnos prema klubu je znatno bolji od mnogih Partizanovaca koji su bili u klubu.

Post Reply