Engleska Premijer Liga

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Čekićar » Sat Oct 09, 2021. 1:07 pm

White Mamba wrote:
Sat Oct 09, 2021. 12:34 pm
Ima. Lepi se i nece d'ode :D
Ma Njuka vise nije bila klub, najgori vlasnik i trener u ligi, potpuna propast. Elem, meni pare ko pare sekundarna stvar, jurio sam strimove i kad smo igrali drugu ligu, vreme kerola i mafije rendzera, da se pitam venger ako je ziv :D i sva ovlascenja, nikako ne bi voleo siti model, mada ce verovatno biti bas to
Ginger Pirlo :lol:

Conte je za sada u prvom planu.Logicno mi je da tipovi kao sto su ovi sto su preuzeli klub zele atraktivan fudbal,izgleda da ne znaju da to sa Conteom nece dobiti :D

Mbappe ce zaboraviti na Madrid preko noci,Haaland,Coutinho,Bale...za pocetak :D

Newcastle je uvek bio gotivan klub,nece mi biti zao kada krenu da cerupaju po Londonu,Mancesteru i Liverpulu :D ..10 najbogatijih vlasnika klubova u evropi nemaju zajedno ni deseti deo koliko ima ovaj iz Newcastle :lol:

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by White Mamba » Sat Oct 09, 2021. 4:35 pm

Čekićar wrote:
Sat Oct 09, 2021. 1:07 pm
Ginger Pirlo :lol:
Seti se bato kolko sam plakao :D
Dobra vremena :lol:

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sat Oct 09, 2021. 11:04 pm

White Mamba wrote:
Sat Oct 09, 2021. 12:34 pm
Ma Njuka vise nije bila klub, najgori vlasnik i trener u ligi, potpuna propast
Čekaj, čekaj, pa pola grada bilo pijano od srece kad je ovaj kupio klub, a sad je najgori... :rofl:
non mollare mai

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Oct 10, 2021. 12:17 am



Samo bahato, Ikardi je prvi pik
non mollare mai

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by White Mamba » Sun Oct 10, 2021. 1:45 am

Irriducibili wrote:
Sat Oct 09, 2021. 11:04 pm
White Mamba wrote:
Sat Oct 09, 2021. 12:34 pm
Ma Njuka vise nije bila klub, najgori vlasnik i trener u ligi, potpuna propast
Čekaj, čekaj, pa pola grada bilo pijano od srece kad je ovaj kupio klub, a sad je najgori... :rofl:
Zajebe se coek :D
Pa ispao je najgori kako ne
Ekipa koja je 5g pre njegove ere igrala CL, dovodila lukea i ovena, je 2x ispala, zatim lagao je rafu beniteza za pare, blatio ga preko svojih novinara, iako mu je covek vratio klub u pl i opstajao uprkos neulaganju, doveo brusa za trenera kome je jedini kvalitet sto je bio dobar stoper u junajtedu, klub konstantno na ivici provalije, na granici PL i cempionsipa
Da je ostao on, uz brusija, ispalo bi se kao 1 i 1
Ne bi bilo ni blizu cupanja

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Oct 10, 2021. 1:56 am

I prodao klub bez penija duga, sa potpuno čistim papirima. Zato sada fina gospoda, koja su si kupili novu igračku, mogu vec u januaru da istresu £190m za pojačanja :dirol:
non mollare mai

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by White Mamba » Sun Oct 10, 2021. 2:08 am

Tu ne mogu da oponiram :D
Tri, cetiri kvalitetna igraca, i dobar trener, da najbogatiji klub ne ispadne odma :lol:

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Sun Oct 10, 2021. 9:49 pm

Nema šanse da ispadnete, za par godina ce se igrati derbi sa Sitijem
non mollare mai

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Fri Oct 15, 2021. 3:46 pm



Pravda za Brucea :D
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sat Oct 16, 2021. 6:04 pm

Kakve utakmice u PL danas...
Lester okrenuo Junajted, Vulvsi od 2:0 do 2:3 protiv Vile u zadnjem minutu...
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
White Mamba
Posts: 1105
Joined: Wed Jul 31, 2019. 6:35 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by White Mamba » Tue Oct 19, 2021. 11:16 pm

Irriducibili wrote:
Fri Oct 15, 2021. 3:46 pm


Pravda za Brucea :D
:lol: :lol:
Usracuse :D

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sun Oct 24, 2021. 7:54 pm

Gde su Tomen i Tajler, jesu pretekli :D :D
Jedina veća sramota od ovoga bi bila da ovaj profesor fizičkog kog su slagali da je trener ne podnese ostavku večeras
Što bi rekli navijači Junajteda Ole's at the wheel :yahoo: :yahoo:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Irriducibili » Mon Oct 25, 2021. 6:24 pm

non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Mon Oct 25, 2021. 8:55 pm

Vidim da se spominje Konte u Junajtedu.
Mislim da im to ne bi bilo rešenje ako se Konteu ne dozvoli potpuna autonomija oko dovođenja i teranja igrača, pre svega mislim na ove pičkice i devojĉice. Ovim devojčicama ne odgovara čvrsta ruka.
Druga stvar, neki igrači bi stradali jer se ne uklapaju u Konteov sistem (Bruno recimo, s obzirom na to kako se odnosio prema Eriskenu veći deo mandata), zbog ovolikog broja krila morao bi Konte da menja na 3-4-3 kao u Čelsiju. Pogba bi bez zalaganja mogao sam da se skloni, Konte ne trpi šetače. Čak mislim da bi Kavani imao prednost u odnosu na Ronalda zbog zalaganja i borbenosti. Već u januaru bi došao neki Vidal.
Konte koliko je lud stavio bi Sanča i Rašforda na krilne bekove :D
Nisam čiko, nisam čiko ja!

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Engleska Premijer Liga

Post by Batica ubica » Sat Oct 30, 2021. 9:46 pm

Kao što sam i ranije pisao na temi, Liverpul i pored povratka Virdžila ima velike defanzivne probleme koji su posledica koncepcije. Danas su 2 gola primili zato što se brane sa malim brojem igrača, 3 napadača ostaju gore bez obaveza u defanzivi, vezni igrači brane preširok prostor i uvek se stvara višak, defanzivci ostaju u situacijama 2v1. Štoperi stoje dosta visoko, čak i na protivničkoj polovini kad Liveprul napada, tako da ostaje preko 50 metara prostora iza njihovih leđa koje pokriva samo Alison. Ok jeste Liverpul ofanzivna sila i igra na gol više ali ne može svaku utakmicu da se da 5 golova, mora nekad da se spusti gas i da se odigra pametnije, više na rezultat. Klop je defanzivno vratio Liverpul 4 sezone unazad, na period kad je svaka šuša mogla da im da 3 gola. Liverpul nema balans i to će im biti glavni problem u borbi za titulu, moraju da se resetuju na sezonu 18/19. Konate deluje kao klasičan crnac štoper, fizikalije odlične ali mozak slabiji, samo juri loptu, fali mu pozicione discipline. I Gomez i Matip su bolji igrači, a Filipsa koji je izneo kraj prošle sezone nema nigde.

Neočekivan poraz Sitija i to kući. Odgledao sam jedan deo prvog poluvremena, Palas kompaktan, agresivan, sa dosta pritiska na loptu, baš onako kako treba da se igra protiv Sitija. Inovatoru fali špic kao hleb.

Korne opasan ubod Barnlija, na 5 utakmica 4 gola. Legao im je ko budali šamar, kupili su opstanak njegovim dolaskom.

Čelsi nastavlja da pobeđuje sa nulom, po meni najstabilnija ekipa u PL i prvi favorit za titulu.

Dobro je da je Junajted pobedio, profesor fizičkog Ole ostaje da ih kanali :D :D
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Post Reply