Italijanska Serija A

Sve o evropskom fudbalu.

Moderator: Moderator

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Sun Oct 17, 2021. 10:05 am

Pa ono Zhang je zapravo što je ekipu koja je ubedljivo uzela titulu dao na upravljanje nekom ko očigledno nume.. Fale dva igrača svega, od kojih je jedan solidno zamenjen..

A mi od 4 ozbiljnija meča ove sezone imamo dva poraza i dva nerešena..

No dobro nije da imamo para da menjamo, tu smo gde jesmo, pa se nadam da će to što imamo najkvalitetniju ekipu biti dovoljno da obezbedimo Ligu Šampiona..

Ako je kojim slučajem onaj tanjir i transparent od juče Inzaghiju probudio emocije, pa odluči da je ipak bolje u Laciju bilo, to bi bio lep scenario..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Sun Oct 17, 2021. 1:36 pm

Ti brate kao da navijaš za Juventus, a ne za klub koji je, spletom okolnosti, uzeo titulu posle čitave večnosti. Te bi to sada da uspostaviš kao pravilo, nešto što se podrazumeva svake godine

Evo, Muhamed ibn Salman je zainteresovan da odvoji dnevni dzeparac i kupi Inter, imaceš sve uslove da budeš zadovoljan
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Sun Oct 17, 2021. 3:12 pm

Ne treba nama nikakav Alibaba da kupi ovaj naš Munja Trans.. Treba samo da Inzaghi ne ujebe baš sve i da sa najboljim timom u ligi, ispadne iz 4..

A o tituli se i ne razmišlja, verovatno će uzeti Juventus jer ima najboljeg trenera, tu je i Napoli, a pogotovo Milan, koji deluju vrlo solidno, iako ovi drugi imaju mnogo kadrovskih problema..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Sun Oct 17, 2021. 9:57 pm

Najbolji tim u ligi??? :rofl: :rofl: :rofl:

Dominiraš :yahoo:
non mollare mai

Čekićar
Posts: 1809
Joined: Wed Jul 31, 2019. 11:29 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Čekićar » Sun Oct 17, 2021. 9:59 pm

Koja otimacina u Torinu,Orsato pseto jedno prljavo...

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Sun Oct 17, 2021. 10:17 pm

Irriducibili wrote:
Sun Oct 17, 2021. 9:57 pm
Najbolji tim u ligi??? :rofl: :rofl: :rofl:

Dominiraš :yahoo:
Jok vi ste igrački bolji :D videlo se prošle godine ko je najbolji tim u ligi, kad ima korektnog trenera..

Mourinho ozbiljno digao Romu.. Orsato ih ubio, ali ok to je Juve :D

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Mon Oct 18, 2021. 3:28 am

Naravno da nismo, da ti je Lotito sudbina, znao bi šta je patnja. Ali naravno da niste ni vi...

Juve kažeš ima najboljeg trenera, a Murinjo ga odučio od fudbala. Pritom nije prvi koji je to uradio

Prošle sezone si pljuvao Kontea, sada Inzagija, ne znam koji bi te stručnjak mogao zadovoljiti
non mollare mai

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Italijanska Serija A

Post by Batica ubica » Mon Oct 18, 2021. 9:17 am

Romi se već drugi put na jačim utakmicama događa da joj gol daje vezni igrač ubacivanjem iz drugog plana, protiv Lacija je to bio Sergej a sinoć Bentakur (iako je lopta kačila Kena). Očigledno da Žozeu fali jedan Matić ili Hojbjerg koji drži sredinu a kojeg je imao u svakom timu. Rekao bih da Kristante nije taj kalibar.
Realan rezultat je bio X, zaslužila je Roma gol. Problem je što nemaju klupu sem Šomurodova i El Šaravija koji je sinoć morao ranije na teren. Vinja sasvim korektan igrač, čudo da ga do ove godine nije pokupio neki tim iz ozbiljnih liga.
Kako igra Kjelini, da čovek ne poveruje da ima 37 godina i da je pre 2 godine pokidao prednje ukrštene ligamente. I pored one izgubljene lopte pre penala vrhunska njegova utakmica.
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Mon Oct 18, 2021. 11:21 am

po igracima naravno da jesmo, odbrana tu sa Juventusom, mozda malo slabija, sredina najbolja, napad u 2-3 najbolja i najbolja klupa, plus ekipa koja ima titulu iza sebe..

Kontea sam pljuvao kad je ispao iz LS u relativno lakoj grupi, ali sam isto rekao da osvajamo ligu, jer je Konte iza Alegrija najbolji italijanski trener..

Alegri je dobio jedan od losijih Juventusa u X poslednjih godina sa verovatno najlosijim veznim redom u poslednjih 30 godina, a jos je izgubio i jednog od najboljih igraca svih vremena (koliko god ga i ne zeleo mozda).. nasledio je tim koji je jedva usao u LS i kako vreme bude odmicalo bice sve bolji..

sto se Moua tice, on je za Romu bas ono sto im treba, klasa od trenera, koji je u poslednjih par klubova nije imao odresene ruke i morao da hendla neke egoe, a sad toga nema..

Spaleti je sa Napolijem napravio odlican posao, jer to je Spaleti.. kao sto na kraju tesko da ce uzeti titulu, jer opet to je Spaleti..

a Inzaghi ocigledno spada u ligu trenera, negde sa Sarrijem korektan za tim bez pritiska, u Laciju je imao sezone i sa boljim rezultatom od ocekivanog, ali ovde mu se tim raspada i ovo bodova sto smo uzeli je zbog mentaliteta nasledjenog tima i suvog kvaliteta nekih igraca.. sa izuzetkom Bolonje i Djenove kuci sve su pobede neki preokreti ili golovi u zavrsnih 15 minuta.. od 4 jaca meca (Real, Sahtjor na strani, Lacio i Atalanta) nema pobedu..

ajde kao mlad je jos, naucice mozda nekad, ali on dok nauci odosmo mi u post Murinjovsku eru..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Tue Oct 19, 2021. 1:19 am

Ti brate ne znas gde udaraš, toliko kontadiktornosti u svakom upisu...

Po igračkom kadru ništa niste jači od Juventusa, Napolija, Milana ili Atalante. Pominjes da ste tim koji je osvojio titulu, a naprasno zaboravljaš da su vam iz tog tima otišla dva najbolja igrača. Do skora si kukao zbog njih. Potenciraš da je Juve osakacen zbog Ronalda, koji njima ni priblizno nije doneo kao vama vas dvojac

Na Kontea si kukao više zbog Eriksena, nego zbog LŠ. Ne zna on koji mu je igrač potreban, a sada je jedan od dva najbolja trenera. Sve u skladu s tim kako ti odgovara

Tako i u vezi Inzagija, od samog starta si ga uzeo na zub. Red je da dobije malo vremena, pa da mu se tek onda sudi. Ništa još niste izgubili, svuda ste u trci

Na ovoj temi se smenjuju Baticini analitički tekstovi, koje je pravo uživanje čitati i tvoji ostrašceni i pristrasni upisi, kao da Željko Pantic navija za Inter. Podrazumeva se za Inter po njegovoj zamisli
non mollare mai

Houdini
Posts: 1010
Joined: Thu Aug 01, 2019. 6:13 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Houdini » Tue Oct 19, 2021. 6:13 am

16. stranica, lepo sam napisao da uzimamo titulu, jer Konte i pored svojih mana je iza Alegrija najbolji.. tog istog Eriksena je kasnije ubacio u ekipu i bio mu je standardan kad smo napravili niz..

Napoli, Milan i Atalanta sigurno nisu bolji od nas, dok Juve ima problem sa sredinom terena..

sto se analitickih tekstova tice, dok sam imao sate da piskaram i ja sam se na Avangardi lozio da nesto analiziram, doduse vise kosarku, sad u 3 minuta samo izbacim ono sto mi se pise u tom momentu.. a jos nikog ne teram da to sto ja napisem cita..

User avatar
Irriducibili
Posts: 3908
Joined: Mon Jul 29, 2019. 9:43 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Irriducibili » Tue Oct 19, 2021. 11:45 am

Ti i dalje ne vidiš kontradiktornost? Uzimate titulu, a udri po Konteu. Ne znam šta si hteo, da uzmete i LŠ? Eriksena je ubacio i igrao je koliko je igrao, onda kada je on smatrao da mu je potreban. Da te podsetim da je trazio druge igrače od uprave i da ih nije dobio

Nisam napisao da je neko bolji od vas, nego da nisu lošiji. Oseti razliku

Nismo se razumeli, naravno da si slobodan da pišeš šta želiš, samo ne uspevam da razumem toliku ostrašcenost, apostrofiranje svega lošeg i nipodaštavanje onog dobrog. Kao da ste galaktikosi, a ne tim koji se prošle sezone povratio posle godina tavorenja. I Atletiko je uzeo titulu u Španiji, valjda bi sada trebalo tuci iz svog oružja po Simeoneu, ukoliko taj uspeh ne ponovi i ove sezone
non mollare mai

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Reaper » Tue Oct 19, 2021. 2:40 pm

@batica

Da se vratimo kratko na diskusiju o Murinju - što bre nije naterao upravu da popravi ponudu za Granita Džaku - em bi Arsenalu bilo lepo em bi dobio pravog rim-protektora :D

User avatar
Batica ubica
Posts: 2602
Joined: Tue Jul 30, 2019. 12:35 am

Re: Italijanska Serija A

Post by Batica ubica » Tue Oct 19, 2021. 3:56 pm

@Reaper
Nismo odavno :D
To sa Džakom mi nikako nema smisla, kontakta je verovatno bilo ali igrački on nije to što Murinjo traži od zadnjeg veznog. Tehnički ne baš najbolji igrač (sem šuta), inteligencija, disciplina i donošenje odluka jako upitni. Jedino su fizikalije stvarno odlične, ali džabe fizikalije kad mozga nema a to Murinjo traži najviše.
Još je jači Arsenal koji Džaki daje novi ugovor :lol: :lol: :lol:

edit: Hvala Irru na lepim rečima :text-thankyouyellow:
Nisam čiko, nisam čiko ja!

Reaper
Posts: 166
Joined: Sun Nov 10, 2019. 11:26 pm

Re: Italijanska Serija A

Post by Reaper » Tue Oct 19, 2021. 5:13 pm

Kako je to rekao Arteta - we must protect the value :D A Roma se isprsila 12 milki što je neozbiljno.

Stvarno sam mislio da ide pošto ga je Murinjo nahvalio kao rođenog. Te on je srce Arsenala, te on drži ceo vezni red sam, bez njega je raspad sistema... Kako ga je hvalio, mislio sam stiže ponuda od 25 milki lagano.

Post Reply